Grāmatzīmes

Perfect World

Citi nosaukumi: Ideālā pasaulē

Online spēles Perfect World - multiplayer RPG izstrādāts Ķīnā. Spēle ir balstīta uz ķīniešu mitoloģijā, un ir iekarojušas ne tikai auditoriju miljoniem Austrumu pasaules un gājienus un veiksmīgi Eiropas valstīs. Krievu versija atbrīvot notika 2008.gadā, pēc kura visi fani «World of Warcraft» un «Lineage 2" bija iespēja novērtēt pilnīgumu visas priekšrocības Perfect World tiešsaistē.

Pievienoties viņiem un jūs varat, protams, iepriekš reģistrēts. Tad uzreiz norāda, ka attiecībā uz zināmiem lietotājiem pasta pakalpojumu Mail. ru reģistrācija spēlē Perfect World nav nepieciešams, mums ir nepieciešams tikai apstiprināt savu e-pasta adresi. Attiecībā uz citiem spēlētājiem, kas vēlas pievienoties autentisku spēle pasaulē Perfect World Online reģistrācija nav nekas sarežģīts - ievadiet adresi pašreizējo e-pasta kontu, lietotājvārdu, paroli un drošības kodu attēlu. Tas ir iespējams, viss, jūsu reģistrācija ir pabeigta Perfect World.

Acīmredzama un neapstrīdama priekšrocība, jūs nevarat "lepoties" visvairāk rotaļlietas online, jūs varat baudīt, sāk spēlēt spēli Perfect World Online. Tas ir par radot raksturs, vai drīzāk elastīgu sistēmu, kas piedāvāja mums izstrādātājiem, tā saukto pielāgošanu. Spēle Perfect World ierosina izveidot unikālu raksturu, kas ir pakļauti modifikācijas un korekcija gandrīz visu tās ārējo parametru (īpatsvars ķermeņa, sejas, deguna, lūpu, acu, līdz platumu skolēnu), kā arī apģērbu posteņiem. Uz rezultātu, jo Perfect World būs ne viens no parastās spēles klonu, un ļoti oriģināls, jums izveidot rakstzīmi. Izvēloties sacīkstes tiešām vārīties uz leju, lai nedaudziem no viņiem, bet patiesībā pie iepriekš aprakstītajām iespējām, tas nav viens būs žēl.

Spēle Perfect World ir sava skrējiena

  • Cilvēki, no kuriem daži ir karavīri un burvji
  • Zoomorph, kas var pārvērsties par dzīvniekiem
  • Oksīdi, kaut kur netālu no vairāk pazīstami mums elfi, bet ir spārni

Arī joprojām ir klanu: "seno" un "abinieku" - mistisks un noslēpumains radības. Katram pārstāvim ir zināmas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem, daži lielvaras un vairākiem Ķīnas etno-mikroshēmas attēlam. Katrs "filiāle" ir divas klases - Bol Bol magosposobny un kaujinieku. Spēlēt Perfect World, var būt viens pats vai pievienoties klana / grupu, gan par silto uzņemšanu pāris duci līmeņos tev gadās strādāt.

Ja jums ir prātoju, tad mums ir vairākas iezīmes RPG, tad jums ir beidzot nolemj spēlēt tiešsaistes spēli Perfect World, vai stāvēt malā. Attiecībā uz lielāko daļu, spēle uzdevumi veido atšķirīgas (ziņā sarežģītības un iecietības līmeni), quests, ka spēlētājs saņem no NPC-rakstzīmes. Bez tam darba vietu, jūsu raksturs sagaida pilnvērtīgu eksistenci - viņš var iegūt jaunus draugus, iemīlēties un dibināt ģimeni, ir hobiji un attīstīt savu individuālo talantu.

Perfect World online spēle nodrošina vietu jūsu raksturu 44, starp kuriem darbojas starppilsētu portāliem. Iet caur to - prieks, protams, nav bezmaksas. Tomēr, veikalā Jūs varat iegādāties mount (lāču vai Panther), vai braukt zoomorphic, ja viņš nav prātā. Nu, sliktākajā gadījumā, var pārgājienā. Lai gan, kāds no šī ļaunuma? Pasaule izskatās ...

Īsi sakot, Perfect World online spēle, kur jums ir apskatīt, kā parādīt (un pat vislabākajā gaismā! ) Un dzīvot reālā mītisks dzīvi ar savu veida. Manuprāt, kapteinis mēģinājis Celestial slikti ... labi, vismaz šeit.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more