Grāmatzīmes

Perfect World Mobile

Citi nosaukumi:

Perfect World Mobile ir leģendāra MMORPG spēle, kuru varat spēlēt savā mobilajā ierīcē no jebkuras vietas. Spēlē jūs atradīsiet skaistu grafiku karikatūras stilā. Ļoti simpātiski tēli, labi izrunāta un lieliski izvēlēta mūzika. Spēle ir ļoti atmosfēriska. Šeit jāveido sava komanda un jāattīsta karotāju prasmes. Izpētiet pasauli un veiciet interesantus uzdevumus.

Pirms sākat, apmeklēsiet rakstzīmju redaktoru, kur izveidosiet tēlu, izvēloties viņa izskatu un vārdu.

Tālāk jums būs mācību process, bet mācīties spēlēt būs jautri un nepavisam nav grūti. Pēc tam jūs varat sākt spēlēt Perfect World Mobile pats.

Spēles pasaule ir milzīga, un, lai jums būtu vieglāk pārvietoties pa to, izstrādātāji ir nodrošinājuši daudzas iespējas transportlīdzekļiem. No rasu dzīvniekiem līdz radībām, kas spēj pārvietoties pa gaisu. Tos pārvaldīt nebūs grūti, pietiek noteikt virzienu, kurā vēlaties virzīties.

Labākais veids, kā sākt spēli, ir iziet kampaņu ar interesantu sižetu, no kuras nebūs viegli atrauties. Kad esat pieraduši pie tā, varat uzņemties papildu uzdevumus no varoņiem, kurus satikt savā ceļojumā.

Papildus fantāzijas pasaules iemītniekiem sastapsi arī ļaundarus, kuri mēģinās iznīcināt tavu mazo atslāņošanos. Tas var novest pie pasaku pasaules nāves, ar kuras glābšanu jums ir jātiek galā spēles laikā.

Šeit jūs gaida daudz dažādu aktivitāšu:

  • Pabeigt uzdevumus
  • Cīnies ar ļaunumu
  • Savāc spēcīgākos un drosmīgākos cīnītājus komandā
  • Rūpējieties par savu māju
  • Izpētiet neticami lielu, atvērtu pasauli

Šis ir saraksts ar to, ko jūs darīsit, taču patiesībā spēlē ir vēl interesantākas lietas.

Vienmēr ir kaut kas jauns. Pievienotas jaunas vietas plašajā pasaulē. Tajā pašā laikā kļūst pieejami jauni uzdevumi un parādās rakstzīmes, kuras agrāk nebija. Izstrādātāji vienkārši neļaus jums garlaikoties.

Piesakoties katru dienu, jūs varēsiet saņemt balvas ar mājas dekorēšanas priekšmetiem, resursiem ieroču un ekipējuma uzlabošanai, kā arī tērpus jūsu komandas cīnītājiem.

Sacensties ar cīnītājiem no visas pasaules PvP un PvE cīņās. Tērzējiet ar citiem spēlētājiem un veidojiet alianses. Draudzējieties un veiciet kopīgus uzdevumus.

Cīņas sistēma šeit nav sarežģīta, jūs noteikti visu sapratīsit viegli. Izvēlieties uzbrukuma mērķi un izlemiet, kad jūsu karotāji izmantos īpašas prasmes. Šīs prasmes katram varonim ir individuālas.

Papildus līmeņu paaugstināšanai visi cīnītāji var paaugstināt līmeni par, ja varat savākt pietiekami daudz rakstzīmju fragmentu, lai to izdarītu.

Jūsu ērtībām ir pieejams spēļu veikals, kurā par īstu naudu vai spēles valūtu var iegādāties ekipējuma priekšmetus, ieročus vai mājas dekorācijas. Tas nav jādara, taču tādā veidā jūs varat izteikt pateicību izstrādātājiem par šo brīnišķīgo spēli.

Perfect World Mobile bezmaksas lejupielāde operētājsistēmai Android, varat sekot saitei šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad, jūs gaida neticami liela fantāzijas pasaule!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more