Grāmatzīmes

Krustojums Pasauļu

Citi nosaukumi: Warcross

Reiz fantāziju pasaulē tautu strīdējās ar otru un sāka asiņainu karu. Ļauno raganu peldēja destruktīvas maģiju - un pasaule tika sadalīts vairākās daļās. Gadsimtiem ilgi cilvēku, Elves, Dwarves, Orcs un Hobbits languished tumsā haosu, bet viņi nāca palīdzēt labas burvji. Tātad bija šķērsiela pasaulē - vieta, kur visi fantāzijas rakstzīmes, var nākt uz taisnīgu cīņu, lai noteiktu, kurš no tiem lielāks.

Tiešsaistes spēli pasaules Crossroads aicina Jūs apdullināšanu pasaules vareno karavīri, kvalificēti amatnieki, tirgotāji, viltīgs un gudrs burvji.

Spēļu Crossroads tiešsaistes pasaulēm jūs lūdzu, pat visvairāk unpretentious datoriem. Obligātās prasības: single-core procesors 2,33 GHz, 256 MB RAM, grafikas karte ar 128 MB grafikas atmiņas.

Pievienoties spēli pasaulēm Crossroads notiek vienkārši un ātri. Par "Ieeja uz spēli" noklikšķiniet uz "reģistrs". Nākamais izgudrot reģistrācija, ģenerēt paroli un norādiet darba e-pasta adresi, lai saņemtu vēstuli ar aktivizācijas kodu. Pēc tam, kad jums ir nepieciešams, lai ievadītu vārdu spēles raksturs - iesauka, izveidojiet to, lai jūsu patikas. Jums arī vajadzēs izvēlēties vienu no piecām sacīkstēm un norādiet savu dzimumu, vārdu, uzvārdu, dzimšanas dienas, valsti un pilsētu. Pēc darbā pieņemšanas zīmju attēliem notver, lasa un apstiprina likumu. Ja jūs nākt uz spēli par kādu ieteikumu - sniegt informāciju par "tiesnesim". Šajā reģistrācijas Crossroads pasaules pāri pēc tam, kad aktivizēšana sāktu spēli.

Bet pieņemsim vispirms apskatīt spēlei sacīkstēm tuvāk, pretējā gadījumā jums ir maz ticams, lai iegūtu spēlēt spēli tiešsaistes pasaulēm Crossroads, kā arī darīt vietējie meistari un guru.

Ras Spēļu Crossroads tiešsaistes pasaulēm tikai pieci.

Cilvēki atšķiras spēks, kas izraisa lielu kaitējumu ienaidnieks, kad uzbrukt. Orcs ir apveltīti ar spēcīgu kritiskas - spēja darīt kaitējumu pusotru reizes vairāk. Rūķi atšķiras spēcīgu pretdarbību. Elfi ir ļoti elastīgs, viegli izvairīties ienaidnieka uzbrukuma, un hobbits veiksmi. Katra rase ir savas stiprās un vājās puses, to daudzumu, mannu un rezerves vienības dzīvi.

Unikālās īpašības spēles raksturs sauc rakstu, pēc katras uzvaras viņi aug - ". Sūknē" varonis Uz displeja, lai kļūtu liela ietekme parametri: ietekmes spēku ietekmes ieročus, aizsardzības, dodge Charm, Good Luck Charm, Charm kritiskas Ward atbilde. Crossroads no pasaules tiešsaistes spēli iespējama bez sistemātiskas nolīdzināšana savu raksturu stats un parametriem. Par katru rasi ir dažas pamata shēmas sūknēšanai un izgudroja daudz spēlētāju.

Nolīdzināšana notiek cīņa ar ēnu, jūsu sparring partneri laikā, - un nākotnē - labākais palīgs duels. Un, jūs varat uzaicināt uzņēmums kādu pieredzējis spēlētājs, un doties uz biedējošu tumši meža cīņa monstriem. Spēlēt spēli online pasaulēm Crossroads vērts sākt ar nolīdzināšana savu raksturu, lai noteiktu līmeni. Ja jums liekas, ka jums ir pilns ar varonīgo spēka - doties uz Arena, kur apstrīdēt viena otrai cīnītājiem Crossroads pasauli, un ļaut jums paveiksies! Atcerieties, ka vāja karavīrs cilvēki nevarēs izlauzties cauri aizsardzībai sūknēts rūķis un izveicīgs elf augstāks būs imūna pret briesmīgo Orc.

Warcross spēle aizvedīs jūs ārpus tās robežas realitātes pasaulē piedzīvojumu un aizraujošu notikumu

Crossroads tiešsaistes reģistrācijas pasaulēm dos Jums iespēju let off tvaika, un uzdzīvot virtuālajā arēnā, kā arī pašapziņu, pārvarot pa vienam spēcīgu un veikls pretiniekiem. Jums būs fascinē fantastisku pasauli, kā arī savā brīvajā laikā cīņām, kļūt prasmīgs kalējs, atjautīgs veikalnieks vai gudrs burvis. Nopelnīto naudu, bet ir ļoti noderīgi, lai nopirktu bruņas, ieročus un burvju artifacts. Pat zaļākajām iesācējs var smagi apgrūtinošas manējā, uzreiz iegādāties pienācīgas bruņas un zobenu.

Play Crossroads pasaulēm ir ļoti interesanta, jo šeit jūs gaida liela mēroga cīņas ar 10 cilvēkiem katrā pusē, drosme tirgotājus, jūs palmu off ziede vai neievainojamība potion tiesības uz kaujas, un pat savu radio un stāvas di dīdžejiem un daudz ko citu interesantu un aizraujošu.

Sākt krustcelēs pasaules spēlēt un Jūs nenožēlosiet pavadīto laiku, saņemt maksu par dzīvīgumu un labu garastāvokli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more