Grāmatzīmes

Galvenais

Citi nosaukumi: Leading, vadošais spēle, kara tiešsaistē

Leading Online - bezmaksas pārlūku balstītu multiplayer online lomu spēle, kas stāsta par laikiem Lielā Tēvijas kara. Vadošais tiešsaistes spēli ir ideāli piemērots ikvienam, kas ir noguruši no nebeidzamu kundzību fantāzijas un zinātniskās fantastikas spēles un mīl vēsturi, dzimtās zemes. Jāatzīmē, starp citu, ka spēle bija raksta vadošais tiešsaistes izstrādātājiem NVS, un tādēļ to var pamatoti uzskatīt dzimtā.

Apvienotās Leading spēle nav ilgs laiks, un būs skaidrs ikvienam, kas vēlas pievienoties. Lai reģistrētos, jums būs nepieciešams ievadīt:

· Personāža vārds

· Parole piekļuvei spēles

· E-pasta adrese, kas tiks nosūtīts vēstulē informējot, ka reģistrācija pabeigta Leading

Sistēmas prasības, lai sāktu spēlēt spēli online Leading minimāla, jo spēle nav klientu, un var spēlēt uz jebkura datora ar interneta pieslēgumu.

Sākumā spēli katram spēlētājam tiek dotas tiesības izvēlēties pusi, saskaņā ar karogiem, kuru viņš cīnās

· Vērmahta

· Red Army

Kad esat nolēmis ar pusi, jums tiks dota ranga privāto saņēma kas sākas sarežģīto ceļu uz goda titulu tiesneša armijas. Jāatzīmē, ka ļoti militārās rindās, nav tikai "skata pēc", tie nodrošina piekļuvi noteiktām privilēģijām, ko varat baudīt kāpšana pa karjeras kāpnēm. Ar un liela, tie ir tie paši rangs un analoģija līmeņa spēli. Papildus palielinot tās spēli kā ir sistēma specializācijas. Tā ir iekārtota tā, ka saņemšana konkrētā specialitātē nosaka savas prasmes pētīta. Piemēram, jūs vienmēr varat kļūt noslēpumains un nenotverams partizānu biedējošs ienaidnieka karavīri necaurejams mežos vai, tieši otrādi, lai izvēlētos ceļu komandieri, kā rezultātā uzbrukums ešelons cīnītājiem uzticīgi jums.

Vadošais tiešsaistes spēļu sistēma, kas ir paredzēta, lai visas darbības, kas spēlētājs var iedalīt divās kategorijās - kaujas un kaujai. Ārpus kaujas spēlētājs var piepildīt jūsu kārtridžu jostu, iegādāties nepieciešamo aprīkojumu un sākt darbu. Uzdevumi ir pelnījuši īpašu atzīmi. Izbrīns kvalitātes studiju gabala spēli, parasti pārlūkprogrammu produkti nav iepriecinoši līdzīgas kvalitātes, bet šī spēle ir īsts izņēmums. Turpinot spēlēt spēli Leading Online, tiksies dažādi objekti, kas palīdzēs dalībniekiem:

· Kešatmiņas

· Punkts radio

· Nojumes ,

Kaujas sistēma spēlē - Gājienu, kas nozīmē, ka visi spēles noteikumi ir sadalīta šūnās, katrs no dalībniekiem cīņā saņem noteiktu skaitu pasākumu uzskaitījums, kas ļauj viņam, lai aizstāvētu sevi vai veikt uzbrukumu. Tas ir atkarīgs no apjoma dažu spēju būtību, kā arī tās nosaukums. Interesanta iezīme, spēle ir tā, ka spēlētāji to kustas vienlaicīgi, un serveris tad veic simulācijas cīņas un pieņem lēmumu par to, kuras kārta ir nepieciešams izskatīt kā pirmo.

Interesanta spēle ir nepietiekama uzmanība klana sistēmā, lai fani spēlēt Leading vien nav pieredzes daudz neērtības un ļaunprātīgu izmantošanu. Bet fani atrast jaunus draugus un spēlēt spēles tiešsaistē Leading komanda ir labi izstrādāta sistēma vienību, ar kuru spēlētāji var piedalīties klanu cīņas, un sazināties ar saviem kolēģiem.

"Izcelt" spēle ir savi spēlētāji, jo auditorija spēle ir kvalitatīvi atšķiras no līdzīgiem produktiem. Tērzēšanas ziņas vienmēr ir regulēts, un saņemtās sūdzības izskatīšanai rekordīsā laikā. Starp citu, administrācija spēles vienmēr ir atvērta konstruktīvam dialogam. Līdzīga parādība tiešsaistes spēļu ir ļoti reti, jo parasti, administrācija - tas self-svarīgs un grezniem cilvēki reti pievērst uzmanību parastiem lietotājiem, bet šeit viss ir tieši pretēja. Sakarā ar to, spēlēt Leading kļūst daudz jaukāk, nekā citiem, piemēram, viņas spēlē.

Rezumējot, man jāsaka, ka šī spēle patiks daudziem faniem Lielā Tēvijas kara vēsturi savā dzimtajā zemē, un vispār visiem tiem, kuri ir noguruši no pelēko ikdienas darbu un sapņiem ienirt nepastāvības laika.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more