Grāmatzīmes

Ceļa meklētājs: Taisnīgo dusmas

Citi nosaukumi:

Pathfinder: Wrath of the Righteous klasiskā RPG ar labu grafiku un audio dizainu. Šajā spēlē jums ir jāizpēta un jāsaglabā fantāzijas pasaule.

Pirms spēlējat Pathfinder: Wrath of the Righteous, jums ir jāizlemj par varoni. Ir iespēja izveidot savu vai izvēlēties no piedāvātajiem.

Pēc tam jums ir jāveic svarīga darbība, izvēloties klasi:

  • Karotājs
  • Mednieks
  • Inkvizitors
  • Kinētiskais

Lasiet par nodarbībām atlases laikā. Ja spēles gaitā izrādās, ka esat kļūdījies ar izvēli, to vēlāk var mainīt.

Tagad jums joprojām ir jāizvēlas dievišķais patrons, un jūs varat sākt spēlēt.

dievību savukārt iedala:

  1. Labs
  2. Ļaunums
  3. neitrāls
  4. Haotisks

Šis ir svarīgs parametrs, jo jūs varat saņemt ievērojamu palīdzību no dievības visnegaidītākajā brīdī.

Spēle sākas ar to, ka ievainotais varonis tiek nogādāts uz nestuvēm uz Cenabris pilsētas galveno laukumu. Pēc smagas ievainošanas varonis neatceras, kas viņš ir un kā nokļuvis līdz pilsētas mūriem. Laimīgas sagadīšanās dēļ garām pagāja pilsētas valdnieks varenais pūķis Terendelefs. Pēc jūsu rakstura dziedināšanas viņa pavēl viņam doties izklaidēties, jo pilsētā notiek svētki. Svinības negaidīti pārtrauc dēmonu bara parādīšanās, kuru vada lords Duskari. Dēmonu baru vadonis sadala pilsētu uz pusēm, un galvenais varonis nonāk pazemes cietumos zem pilsētas.

Šeit sākas pati spēle. Izpētām teritoriju, izpildām sižeta uzdevumus. Šī procesa laikā jums tiks parādīts un pateikts, kas ir kas. Pirmais cietums ir treniņš. Šī uzdevuma beigās jūsu varonis atrod senu artefaktu, ko eņģeļi kādam nolūkam atstājuši katakombās, un saņem tajā esošo spēku. Pa ceļam varēsiet sapulcināt palīgu pulku tālākiem klejojumiem, jo, saņemot jaunas maģiskas spējas, uz jūsu pleciem gulsies pasaules glābšana vai, gluži pretēji, tās iznīcināšana, atkarībā no tā, kurā virzienā. Izvēlies tu.

Pēc nokļūšanas virspusē papildus stāstījuma uzdevumiem varat veikt papildu uzdevumus, nopelnot pieredzi un naudu.

Galvenajā komandā ir sešas vienības, no kurām vairākās var būt pieradināti dzīvnieki. Turklāt, pildot uzdevumus, var paņemt līdzi vēl satiktus personāžus, lai palīdzētu un klīst vesela pūļa pavadībā.

Pirms izbraukumiem komandas sastāvam ir iespēja mainīties, paņemt līdzi tās vienības, kuras ir labāk piemērotas gaidāmajam uzdevumam.

Eskorta kaujinieku klašu ir ļoti daudz un reizēm gadās, ka vienība ar spēcīgākām pamatīpašībām, tai attīstoties, izrādās ne tik laba. Sarežģītākas nodarbības, gluži pretēji, atklājas, sasniedzot noteiktus līmeņus.

Cīņu laikā jums taupīgi jāiztērē maģijai, un, lai to papildinātu, ir nepieciešama atpūta. Saskarties ar spēcīgu ienaidnieku bez spējas izmantot maģisku arsenālu nav vēlams.

Pathfinder: Wrath of the Righteous lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam tirgū vai oficiālajā vietnē.

Spēlē jūs atradīsit visu pasauli, kas ir pilna ar maģiju, un daudz līdzcilvēku! Sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more