Grāmatzīmes

Trimdas ceļš

Citi nosaukumi:

Path of Exile ir viena no nozīmīgākajām darbības RPG kopš žanra pirmsākumiem. Spēle tika izlaista jau sen, taču grafika izskatās labi pat pēc mūsdienu standartiem. Arī audio dizains neizraisa iebildumus. Taču ne grafikas dēļ šis projekts atšķiras no vairākām līdzīgām spēlēm. Šī ir vissmagākā spēle šajā žanrā. Ja gribas pāris vakaros viegli un dabiski iziet cauri kārtējam RPG, tad tas tā nebūt nav. Pat īstiem žanra meistariem šeit būs smagi jāstrādā.

Pirms spēlēt Path of Exile, izvēlieties klasi, šeit ir sešas galvenās:

  • Savage — iekarotājs, karavadonis, berserkers
  • Medniece - snaiperis, laupītājs, izsekotājs
  • Ragana — nekromants, elementārais burvis, okultists
  • Duelists — Slayer, Dimacher, čempions
  • Priesteris — inkvizitors, hierofants, aizsargs
  • Bandīts — slepkava, diversants, negodīgs
  • Diženniece

Kā jūs varat saprast no šī saraksta, spēles klases nav tik vienkāršas, lielākajai daļai klašu ir arī apakšklases, kurās kopā ir astoņpadsmit.

Izlīdzināšanas sistēma spēlē bez pārspīlējumiem ir izcila. Ir aptuveni pusotrs tūkstotis prasmju, kuras no tām attīstīt nav viegli izvēlēties. Eksperimentēt var bezgalīgi, taču tas jādara tikai tad, ja šajā žanrā esat ļoti pieredzējis spēlētājs. Ja jūs nevēlaties tērēt laiku nebeidzamiem eksperimentiem vai neesat tik pieredzējis spēlētājs, jūs varat viegli atrast gatavas izstrādes shēmas internetā bez lielām grūtībām.

Ja uzdrīkstēsies un sāc spēlēt, esi gatavs tam, ka tavs varonis nomirs diezgan bieži, tev tikai jāpaciešas. Dažās spēles vietās sarežģītība ir pāri robežām, un pumpēšanas veids, ar kuru jūs varat ērti iziet spēli, vienkārši nepastāv. Mums būs jāsasprindzina un jāsaprot sarežģītā kaujas sistēma. Iegūt pretiniekus ar vienkāršākajiem sitieniem, kā tas dažkārt notiek šādās spēlēs, šeit nedarbosies.

Spēles sākumā jums iemācīs pamatus un pēc tam tiks nosūtīts, lai pats izdomātu pārējo. Apmācība ir īsa un nav uzmācīga. Pieredzējušiem spēlētājiem tas patiks. Daudzus kaitina, ja jau gribas spēlēt, un šajā brīdī izstrādātāji paņem pusi spēles aiz rokas, visu rādot un izskaidrojot.

Praktiski no pirmajām minūtēm šeit sākas pilnvērtīga spēle. Viņi neatstāj jums laiku, lai izveidotu. Esiet gatavs tam, ka pirmo starta uzdevumu nevarēsiet izpildīt vienā mēģinājumā, it īpaši, ja esat iesācējs šī žanra spēlēs.

Spēlei ir iebūvēts tirgus, kurā spēlētāji var tirgoties. Bet nedomājiet, ka te visu var nopirkt par zeltu, valūta veicot darījumus ir dažādi materiāli ieroču vai bruņu uzlabošanai. Faktiski tirdzniecības vietā ir barteris.

Varat bez maksas lejupielādēt

Path of Exile uz PC, ja sekojat saitei šajā lapā. Spēle patiešām ir pilnīgi bez maksas. Šeit ir pirkumi spēlē, taču tie ir tikai vizuāli izgreznojumi, izstrādātāji īpaši pārliecinājās, ka pirkumi nekādā veidā neietekmē spēles gaitu. Iegādājoties kaut ko spēlē, jūs patiesībā izsakāt pateicību izstrādātājiem par viņu titānisko darbu, taču neviens jums neliek to darīt.

Instalējiet spēli tūlīt un sāciet savu ceļojumu pa fantāziju pasauli! Ja vien augstākminētais tevi pārāk nenobiedēja ;)

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more