Grāmatzīmes

Ļaunuma ceļš: nemirstīgais mednieks

Citi nosaukumi: Ļaunuma ceļš

Path of Evil: Immortal Hunter — gandrīz kā Diablo, bet mobilāks

Path of Evil (PoE) spēle no TINYSOFT spēļu studijas, kas galvenokārt specializējas spēļu automātos. Šī ir sava veida pildspalvas pārbaude, un pēkšņi jūs saņemat kvalitatīvu produktu, un spēlētāji būs sajūsmā. Šobrīd spēle vēl ir izstrādes stadijā. Šeit jūs neatradīsiet nevienu ekrānsaudzētāju vai video stāstu, no kura tas viss sākās. Path of Evil ir vienkārša deviņdesmito gadu sākuma RPG kopija, taču tikai mobilajām ierīcēm. Pati spēle un varoņa izlīdzināšana ir pēc iespējas vienkāršota. Vai jūs vēlaties spēlēt? Nāciet, lejupielādējiet un skrieniet cauri cietumiem.

Šeit nav iespējams izvēlēties un pielāgot rakstzīmes, jūsu ceļš sākas uzreiz vienā no pazemes cietumiem. Tikai dažos soļos jums tiks parādīts, kā cīnīties un nogalināt ļaunos garus. Kas ir diezgan vienkārši... vispirms. Pieved varoni pie skeleta, un viņš automātiski sāks sist viņam ar zobenu. Ja vēlaties izdarīt sitienu ar burvestību, nospiediet atbilstošo pogu apakšējā labajā stūrī. Kursorsviras kustība no apakšējās kreisās puses ir mobilo lomu spēles vadības klasika.

Rakstura izlīdzināšana

Jūsu varonim ir līmeņi, prasmes un īpašības:

 1. Paaugstiniet līmeni, ejot cauri cietumiem un iznīcinot monstrus.
 2. Jauniniet savu statistiku, paaugstinot līmeni. Ar katru līmeni jums tiek piešķirti līdz 5 statistikas punktiem.
 3. Prasmes ir atrodamas cīņā no lādes katra līmeņa beigās. Tie ir dažāda retuma un stipruma. Cīņā var izmantot līdz 3 prasmēm. Prasmes ir cīņas un cienītāji (palieliniet veiktspēju uz noteiktu laiku).

Pievērsiet uzmanību aprīkojumam. To iegūst arī no lādēm līmeņa beigās (dungeon). Jo grūtāks līmenis, jo stāvākas balvas. Katrs no pazemes cietumiem ir maza izmēra, taču neļaujiet tam jūs apmānīt, tas būs viegli. Jā, Path of Evil: Immortal Hunter ir vienkāršots analogs, taču, sākot no otrā līmeņa, monstru kļūst arvien vairāk un tie ir biezādaini. Mēs iesakām pārdomāti izmantot varoņa galveno prasmi. Tas rada daudz bojājumu un tiek izmantots tikai vienu reizi vienā līmenī.

Iekārtas un to veidi

Papildus trim prasmēm varoni var aprīkot ar aprīkojumu. Pilnībā ģērbtam cīnītājam ir vairāk sitienu punktu un manas, aizsardzība pret dažāda veida bojājumiem un attiecīgi tas rada lielāku kaitējumu ienaidniekam. Jūs varat valkāt savu varoni:

 • zābaki
 • ķivere
 • divi gredzeni
 • plecu spilventiņi
 • cimdi
 • ieroči
 • vairogs
 • bruņas

Aprīkojumam ir atšķirīgs retums, tas ietekmē īpašības un bonusus. Jo lielāks retums, jo labāka prece. Ja jūs tērpjat cīnītāju visās leģendārajās bruņās, tad uzskatiet viņu par kara dievu - viņu nogalināt ir gandrīz neiespējami.

Jūs varat lejupielādēt Path of Evil: Immortal Hunter bez maksas mūsu portālā, noklikšķinot uz atbilstošās pogas, vai jebkurā no Android un iOs ierīču spēļu tirgiem. Spēle ir bezmaksas, taču, iztērējot pāris dolārus, var iegādāties lādi ar vērtīgām balvām (piemēram, leģendārām prasmēm).

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more