Grāmatzīmes

Pandaemonic

Citi nosaukumi: Pandaemonic

Game Pandaemonic - Lords of Legions ir stratēģijas spēle, kurā jūs varat spēlēt tiesības pārlūkprogrammā. Pasākumi šajā spēlē attīstīta in vientuļš pasaules fantāzijas, kur karš attīstījās.

Jūs paplašināt savu teritoriju impērijas Pandaemonic - Lords leģionus online un cīnīties [_2_ ] citi kungu - dēmoni par pasaules kundzību un nosaukuma Archdaemon .

Lai sasniegtu tās mērķis Pandaemonic - Lords leģionus Online Need glābt sevi un resursiem [_2_ ] paplašināt savu cietoksni piemērojot vairāk biedējošu elementi.

Pandaemonic - Lords leģionus reģistrācija notiek tieši galvenajā lapā. Jums tiks reģistrēts angļu vai kādu citu, kuram ir pieejams tīmekļa vietnē. Reģistrēties spēlē Pandaemonic - Lords leģionus Need

1. Iet uz galveno lapu vietā aizpildīt veidlapu.

2. Ievadiet savu emeyl.

3. Invent uzticamu kombināciju paroli un ievadiet to.

4. Apstiprināt paroli. Lai to izdarītu, uzrakstiet to vēlreiz zemāk esošo formu.

5. Tick nākamo punktu, kurā teikts, ka jūs piekrītat nolīgumiem vietnes, un ir nepieciešams, lai nosūtītu informāciju par spēli.

6. Preses « Play tagad par brīvu » .

Papildināts visus šos soļus, jūs varat uzskatīt sevi reģistrētam lietotājam.

Game Pandaemonic nozīmē, ka jums būs mudināt asinskārs dēmoni vākt to leģionus [ _1_] nežēlīga monstriem , un nosūtīt tos cīņa pret Wylar un citi Lords dēmons.

Play Pandaemonic - Lords of Legions Jums būs noslēgt līgumu ar draugiem, līdz pretoties more varens [ _2_] pretinieki. Atbalsta otru , tirdzniecība resursi un piedāvā savu palīdzību cīnīties.

SOBERANO vairāk un vairāk leģionus , un iesniedz tos Federatīvās cīņa. Strādāt kopā ar saviem sabiedrotajiem, lai simpātiju savu ienaidnieki , un iekarot pasauli!

In Pandaemonic - Lords of Legions spēlēt jums pilnībā būs jūsu pārlūkprogrammā un tu nav nepieciešama nekāda papildu instalācija vai [_1_ ] iekraušanas klients - tikai reģistrēties uz vietas, un sākt spēlēt uzreiz!

Pandaemonic - Lords leģionus Online iepazīstinās jūs ar šādām vienībām:

1. Piederēja Wylar. Tie nav brīva griba viņi neaizsargāti un nekad viens. Tie ir padevīgs.

2. Lower dēmonu. Tie tiek uzskatīti pamats jebkura leģions. Viņu kaujas spējas balstīts uz viņiem ir labs izturības pietiekami cīnās spēks un viegli izraisīt .

3. Ēnu Walkers. Tās var nokļūt uz jūsu ienaidniekiem un pateikt to stiprās un vājās puses izmēra to leģionus un objekti, kas ir cietoksnī ienaidnieki .

4. Golem. Tās palīdz Jūsu Legion , lai dzīvotu ilgāk. Viņi ķircināt savu ienaidnieks.

5. Nikns zvērs. Viņš nikns zvērs Monster nav žēlsirdība. Viņiem ir liels muskuļi asiem zobiem , savvaļas dusmas un liela naidu katrs dzīvo lietas.

6. Uguns elementārs. Viņi izmanto liesma fast palaist , un tie ir visdažādākos priekšmetus.

Pandaemonic - Lords of Legions - ir aizraujoša spēle ar pozitīvām lietām, kas dos jums lielas minūtes.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more