Grāmatzīmes

Pretsāpju līdzeklis

Citi nosaukumi: Pretsāpju līdzeklis

Game Painkiller - tas ir neticami spēli platformu PC. Šī spēle tika izveidota un izlaists 2007.gada oktobrī noma gadā. Spēle uzreiz ieņēma pirmo pozīciju visās reitingu, kas var pastāvēt tikai. Spēle tika izgudrots un izstrādāja - Mindware Studios. Interesanti, jauni un aizraujoši - tas ir ideāli piemērots visiem tiem spēlētājiem, kuri patiešām ciena ktotorye šāvēja žanra. Mēs nebūsim stāsta visus noslēpumus pretsāpju līdzeklis, tas būtu muļķīgi. Galu galā, visi ir sajust pilnu jaudu šo spēli pats.

Šajā spēlē pastāvīgi asinsizliešanu, tad milzīgu nogalina. Un sakarā ar to, ka jums būs daudz, lai iet ar degošs ložmetējiem, pistoles un šautenes - ieroču spēles pretsāpju veikti visaugstākajā līmenī. Šī spēle parāda, viss, kas var spēlēt šo lielisko un aizraujošo žanra. Man jāsaka, ka pretsāpju līmeņi ir diezgan atšķirīgi. Izstrādātāji ir radījuši visu, lai garām spēlētājs spēlē. Attiecībā uz visiem faniem žanra darbību, atkal, tas ir svarīgi, lai šo spēli un dinamisks, krāsains, un vienlaikus bagāts.

Tātad, pastāstīt mazliet par sižeta spēli un pievienot dažus interesantus faktus: varonis, kas jūs patiesībā esat, noraidīja. Vieta smaga bāriens un bailes visiem cilvēkiem tīrāku paņēma Belial - ir eņģelis hibrīda un dēmons, labo un ļauno vienā personā. Pateicoties neparasto radniecības un noslēpumainu izskatu, šis varonis ir saņēmis vēl nebijušas priekšrocības, jo šis puisis ir dažas pārdabiskas spējas, nekā ļoti neapmierināta "augstākas iestādes." Vēlējās bērnu Archangels no debesīm un elli, uz kuriem viņš ir, ir laists kaut kā cietumā par bīstamiem ieslodzītajiem. Šis neticami stingri cietums jāstiprina aizsardzību. Apsargāja trīs vadīja suns Cerberus. Valiar ātri kļuva stiprāka, viņš varēja mācīties un lieliski tikt galā ar savām prasmēm. Viņš sāka apmācīt sevi.

Valiar "izstrādājusi" spējas, kas deva viņam pilnvaras debesīs. Drīz viņš spēja kontrolēt sevi, un viņš izlauzās vergu viens mērķis. Tas bija iespējams pārliecināt, un vienīgais, ko viņš gribēja to - atriebties par saviem apspiedējiem. Tiem, kas aizsūtīja trimdā, un tiem, kas par to, lai Valiar pārstājusi būt kopīgs iedzīvotājs skarbu pasauli spēli.

Uzskatām, ka Payne Killer spēle - tā ir ļoti laba izvēle, ja jūs vienkārši vēlaties baudīt skaisti grafikas, lieliska spēle, unikālu sižetu, skaistu dramatizējums ainas un cīņas! Šī spēle ir vērts augstāko uzslavu, un labākais, ko var atrisināt tikai spēle!

Tagad, kā jūs varat baudīt visu, kas noticis šajā spēlē. Jums ir nepieciešams, pirms uzstādīšanas spēles, skatīties online video pretsāpju līdzeklis. Tas var būt video, atsauksmes, promo video - kaut kas! Tad jūs varat apmeklēt spēli, oficiālajā mājas lapā (http://www. painkillergame. com / Agegate. php), pēc tam, kad tas viss, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu spēli pretsāpju līdzeklis. Šis fails būs pārbaudīt klātbūtni malware un ļaunprātīgas programmatūras komponenti. Nākamais, instalējiet lejupielādēt agrāk un pārbauda failu, jums ir uz jūsu datora. Tagad jūs varat pilnībā izbaudīt spēli! Apkopot to, kas jums jādara, lai spēlēt šo spēli: skatītos video, iet uz spēli vietā, lejupielādēt pretsāpju līdzeklis, pārbaudītu vīrusiem un instalēt spēli! Viss!

Vēlam veiksmi! Jūs mīlēt šo spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more