Grāmatzīmes

Overwatch

Citi nosaukumi: Pārslēgt

Game Overwatch: cīņa par nākotni.

2014. gada novembrī BlizzCon festivālā Blizzard Entertainment, attīstītājs un izdevējs, tika prezentēta spēle Overwatch, kas iekļauta vadošā šāvēja žanra ietvaros.

С 2015. gada sākums līdz decembrim tika veikti slēgti beta testi, lai identificētu kļūdas un saņemtu atgriezenisko saiti no spēlētājiem par spēļu mehāniku un balansēšanu. Šogad vairs nav beta testu, bet ne vēlāk kā 21, līdz spēle tiek izlaista. 06 216 viņi atsāksies.

Jau mēs zinām, ka lejupielādēšana būs iespējama platformām:

 • Xbox One
 • PC
 • PS4

Par varoņu taku.

Šķiet, ka attīstītāji ir nolēmuši, ka staigā, tā staigājot! Varoņu izvēle jau ir izaugusi līdz 21. raksturs, un tas noteikti nav ierobežojums. Un visi izskatās tik atšķirīgi, ka jūs nesaprauksit, un ikvienam ir unikāli talanti, lai tos efektīvāk izmantotu nākamajās cīņās.

spēlētāji iekļūst pasaulē, kurā karš izcēlās, un notikumi ir pilnā sparā. Overwatch ir īpaša dažādu valstu varoņu vienība, kas izveidota, lai uzvarētu netaisnību, palīdzētu apspiestajiem un atjaunotu planētu mieru.

Organizācija lieliski izpildīja savu funkciju, un kārtība tiešām valdīja uz zemes. Desmit gadi tika iztērēti pētniecībai, zinātniskiem izgudrojumiem, unikāliem atklājumiem. Kad vienība vairs nebija nepieciešama, tā tika atlaista, bet kaut kas atkal kļuva nepareizi, un kļuva skaidrs, ka pasaule nebija gatava piedalīties varoņiem.

Overwatch ir vēl pieprasījums, un ir atvērtas vakances spēlētājiem, kuri ir gatavi izvēlēties savu lomu. Jūs varat kļūt par robotu mūku no Shambhala, kas ir bruņots ar āmuru un bruņotu karavīru, laika ceļotāju, mērķtiecīgu drošības vadītāju no Ēģiptes Gizas bāzes, graciozs Hindu arhitekts un izvēlas daudzas citas lomas. Galvenā informācija par katru rakstzīmi ir pieejama: vecums, vārds, nodarbošanās, darbības bāze un piederība korporācijai, bet pilnais potenciāls un darbības stils tiks atklāts tikai spēles laikā.

Efektīva varoņu izmantošana noteikti uzvarēs. Tos var izmantot četros virzienos:

 • Aizsardzība - aizsargā okupētās teritorijas ar sabiedrotajiem, neļauj ienaidniekam iekļūt frontē;
 • Storm - jūs nevarat izdarīt bez šī varoņa, kad ņemat ienaidnieka aizsargātus punktus,
 • Atbalsts - dziedēt brūces, vairot sabiedroto spēku vairākas reizes,
 • Tank - vispirms notiek uzbrukums, radot zaudējumus un apjukumu ienaidnieku rindās. Tas ir izturīgs un gandrīz neuzvarams, aizsargāts ar spēcīgu bruņu.

Be varoņi izvirzīja dažādus mērķus un uzdevumus, kuru īstenošana būs veiksmīga, ja jūs pētīsiet karavīru talantus un izvēlaties tos, kuri spēj labāk tikt galā ar transportēšanu caur Kings Row aprīkojumu ar EMR, Anubis tempļa aizsardzību un citu misiju izpildi.

Jūs varat spēlēt "pavadīšanas" vai "sagūstīšanas punktu" režīmos. Par katru sniedza savas kartes un interesantus uzdevumus. Starp citu, kopā ar rakstzīmēm un citiem papildinājumiem, jaunās kartes būs pieejamas bez maksas tiem spēlētājiem, kuri parūpēsies par to, lai nopirkt un lejupielādētu Overwatch iepriekš pēc atbrīvošanas.

Pirmajai komandai, kas uzturas „uzturēšanas” pārspīlējumā datorā, preces piegādā, otra mēģina traucēt misiju. "Uzņemšanas punktos", lai kontrolētu kartes konkrēto teritoriju Overwatch.

Sistēmas prasības

Minimums:

 • OP: 768 MB video atmiņas un 4 GB sistēmas atmiņas 1010
 • ОС: 64bit / Win Vista / 7 / 10/8
 • video karte: Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850 vai Intel HD Graphics 4400
 • Procesors: Intel Core i3 vai AMD Phenom X3 865
 • diska vietas: 5 Gb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more