Grāmatzīmes

Ļaunuma Overlord Fellowship

Citi nosaukumi: Ļaunuma Overlord Fellowship

Game Overlord ļaunuma sadraudzība: ļaunums atgriežas.

20. 10. 2015.gadā tika atstāta spēle „Overlord Fellowship of Evil” žanrā par lomu spēlējošu bloku, kļūstot par iepriekšējo daļu paplašinājumu. Izstrādātājs Codemasters teica, ka šāda veida eksperiments, lai atgrieztos pie klasiskās spēļu tehnoloģijas izcelsmes.

Gamers redz situāciju no augšas, un tā nav atvērta plašākas darbības jomas pārskatīšanai. Varat ievietot vienu kampaņu vai sadarboties ar četriem draugiem, lai nodotu kopīgu. Izstrādāt pamata rotaļlietu populārākajām platformām:

 • Xbox One
 • Microsoft Windows
 • PlayStation 4

Mnogie, kas pārvaldīja Overlord Fellowship of Evil, lejupielādēt un izmēģināt, izteica atšķirīgus viedokļus, un ne visi bija apmierināti. Ņemot vērā apgalvojuma uzmanību, autori sola vēlāk atbrīvot atjauninātu versiju, kas tiks labota nepareizā laikā.

Jūsu loma ir nepārprotama patiesa ļauna!

Ja jūs esat pieraduši izvēlēties bruņinieku un mirdzēt bruņinieku un viņu pretinieku spīdumā, arī bruņinieki, bet ne tik spilgti, šīs jautrības attīstītāji nolēma visu jums, atstājot tikai ļaunuma spēku kontroli. Un tas nebūs sajaukts, tas ir ieskats vājš gremlins ar mantkārīgām acīm. Ka šie skaistumi un jums ir jāpārvalda, ja lejupielādējat Evl Fellowship of Evil.

. Iepriekšējā daļā gremlins (tie minions) ir zaudējuši savu kapteini Dark Lord, un atdzīvināt to trūkst prasmju. Viņi jau sen ir cietuši no iebiedēšanas, skatoties zemnieku, zaļo pļavu un smaržīgo ziedu, kas plūcējušās. Līdzīgi kā zaimošana nevar pieļaut tumšo dvēseli, un cilts gremlins nonāca alā, viņš atrada seno burvju grāmatu, ko sauc par četriem tumsas kalpiem.

Rēnas dēmoni ir nepatīkams darbs, kas iznīcina cilvēku, kas ir radījis, lai padarītu haosu pasauli, lai iedvestu teroru cilvēku dvēselēs. Tikai pēc visiem sagatavošanās darbiem jūs varat atkal mēģināt atdzīvināt Tumšo Kungu, bet tagad lūdzu laipni lūdzam četrus monstrus:

 • Vsesilnaya necromancer vienreiz nepareizi notika rituāls un tas tika izpūsts uz gabaliem, bet tagad tas atgriežas biznesā;
 • Ustrashayuschy spēcīgs karavīrs savā laikā nav spējis uzbrukt akmens troļļiem un nomira, bet tagad ir atpakaļ;
 • Zlobny punduris tika nogalināts ar ļaunuma brālības locekli,
 • Temny elf tika pārsteigts par visvarenāko ienaidnieku.
Katram rakstzīmei piešķirta

īpašnieka loma jaunajā Overlord Fellowship of Evil vēsturē datorā. Viņi uzbrūk frontālajam uzbrukumam, darbojas no attāluma, izmanto burvju un vājina ienaidniekus. Lai viņi kļūtu spēcīgāki, mums ir jāattīsta savas prasmes, nosūtot cīņā, kas būs pietiekama. Drīz būs iespējams papildināt savus talantus ar papildu iemaņām, lai aprīkotu dažādus ieročus un aprīkojumu.

Salīdzinot ar iepriekšējām Overlord FOE daļām, mēs redzam atšķirības militārās darbības principos, agrāk uzsvars uz masu zavarushku tagad varoņiem ir savs gremlins mignons ar personisku īpašību kopumu, kas var arī sūknēt.

left un melnais humors, kas tik iespaidoja spēlētājus un bruņoja tos kopā ar ieroci, jūs varat doties uz ciemu, lai piedalītos laupīšanā, cilvēku māju iznīcināšanā, lopu iznīcināšanā un cilvēku verdzībā. Ļaujiet kādam un uzskata, ka Projekts Overlord ir mazliet zemniecisks, ļaunuma dinamikā un viņš neatteicās.

Minimālās sistēmas prasības

 • OS: 64 biti / Windows 7 (un jaunāki)
 • Pamyat 4 Gb
 • Protsessors: Intel Core i3 Series / AMD FX sērija (labāka)
 • Video: AMD HD4850 ​​/ Nvidia GTS250 (labāks)
 • Mesto diska vietas: 5 Gb
 • DirectX: 9. 0s
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more