Grāmatzīmes

Overkings

Citi nosaukumi: OverKings

Tiešsaistes spēli Overkings - diezgan jauna pārlūkprogrammu balstīta multiplayer RPG. Ja jums ir apnicis rotaļlietu "zip", par noteikumiem un konvencijām Laipni lūdzam fantastisku viduslaiku pasaulē Overkings internetā - ". Nekas, būs" pasaulē, kur jūsu varonis tiks dota pilnīga rīcības brīvība, un viņam, ka,

Sākt, protams, izveidot personīgo kontu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka online reģistrācija Overkings uzreiz piedāvā izvēlēties savu raksturu klasi. Kopā astoņas klasēs - Amazonaka, ragana, vednis, barbaru, nimfa, burve, Guardian un Assassin. Arī jūs uzreiz dot vārdu, lai savu raksturu. Turklāt, ievadiet savu lietotājvārdu (e-pasta adresi) un paroli, un pieņemt noteikumus un lietotāja līgumu. Šajā reģistrāciju Overkings pabeigta.

Pārliecinieties, ka reģistrācija bija veiksmīga Overkings spēle, un doties uz vainagu Visvarenais! Mūsu raksturs ir gandrīz radīta un tagad jūs varat izvēlēties viņam profesiju, lai apmierinātu savas specifikācijas. Varoņi diezgan patvaļīgi iedalīt pozitīvajiem un negatīvajiem varoņiem, jo, kā mēs teicām iepriekš, ikviens var spēlēt Overkings ar to noteikumiem. Saskaņā ar šo "demokrātijas", nozīmē, ka jums nav lūgt atļauju, tāpēc, lai uzbruktu ienaidnieku, un vēl jo vairāk tāpēc, lai aplaupītu viņu. Nolīdzināšana raksturs ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm - gribu cīnīties, doties uz vietām, kur cīņas, vēlas būt bagāts, kas nodarbojas ar tirdzniecību un ekonomiku, un vēlas piedzīvojumu, pievienoties klanus un ceļotāji hit ceļa gar neizpētītās takas vēl šī noslēpumainā pasaules.

Overkings online spēle, kurā spēlētājiem sacensties pret vidi (ar dažādiem monstriem un priekšniekiem), un pretējās spēlētājiem (dabiskie kaujas). Arī quests šo spēļu veidiem, varat arī piedalīties sagūstīšanu slēdzenes un iegūt cīnītos pret pieredzi, lai cīnītos par resursiem un avotiem, bagātināt sevi rēķina zaudētājiem. Ja jūs vēlaties, lai iet vairāk mierīgi - būvēt pilis, kas nodarbojas ar ieguves resursus, attīstīt savas prasmes karavīru taktiku un baudīt skaistumu sev apkārt. Ja Jums ir pietiekami bagāts, jūs varat atļauties artifacts un bruņas, kas ir šeit pārpilnību, un kas ievērojami palīdzēs jums spēlē Overkings apgūst vismazāko kaitējumu.

Overkings online spēle sastāv no pieciem reģioniem (atrašanās):

- Bervil, mierīga ciems ieskauj meži upes ielejā Gvirdol;

- Conchobar, Pearl City Viņa valstībā;

- Anomikon, pilsētu drupas, kur ir haoss, slimības un ārprāts,

- Veron, kad Sveiki valstība, un tagad - vieta medību vilkačiem;

- Norliht - kingdom lady snow - Queen Hel.

Katram reģionam ir bijusi godu un kritumus, jo ikviena dzīvā būtne dažādās vilkačiem, zombijiem, cilvēki milži. Visas šīs leģendas un neticami atkarību spēle spēlēt Overkings tiešsaistē ar katru jaunu meklējumos kļūst vairāk aizraujošu.

Starp citu, jūs atradīsiet lielu dabas ainavas kvalitātes grafikas sniegumu, kā arī komunikācija ar cilvēkiem, tuvu jums ar vienādām interesēm. Pēc tam, kad spēlējot spēles tiešsaistē Overkings ne vienmēr tas pats, vienmēr ir iespēja pievienoties klana un viņa atbalstītājus gājienu ar viņiem uz galveno mērķi - kronis Visvarenais.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more