Grāmatzīmes

Ārējie savvaļas

Citi nosaukumi: Citi Wilds

Outer Wilds spēle — jo mazāk zināt, jo vairāk pārsteiguma!

Outer Wilds ir tas, kas ir pazīstams kā spēļu industrijas Haidna ievārījums. Tas tika izlaists 2019. gada pirmajā pusē pēc vairākām izlaišanas datuma aizkavēšanās. Tāpēc globāli tas palika nepamanīts. Bet pamazām Outer Wilds ieguva milzīgu fanu auditoriju, pateicoties mutiski. Ko viņi teica par spēli? Ej pirkt un pirms tam neko nezini. Tie, kurus šis prihīvs ieintriģēja - gāja un nopirka. Tātad pamazām spēle sāka iegūt popularitāti. Un šodien spēle ir pazīstama gandrīz katrā valstī, un tā ir pieejama daudzās populārās platformās. Tātad jūs varat iegādāties Outer Wilds jebkurā jums ērtā veidā. Jo mazāk jautājumu uzdosiet, jo vairāk atklājumu un "Wow Moments" būs spēlē. Tiem, kam nepietiek, var iepazīties ar galveno sižetu un spēles mehāniku.

Funkcijas un sižets

Kas ir spēle kopumā? No pirmā acu uzmetiena šī ir vienkārša kosmosa arkādes spēle. Patiešām, šī ir diezgan liela arkādes telpa ar daudzām iespējām. Šajā telpā ir neliela sistēma, kuru galvenajam varonim vajadzētu sērfot un izpētīt. Viņa rīcībā ir vienkāršs kuģis un viņa zinātkāre. Neaizmirstiet, galvenais nav salūzt. Bet tas, tā sakot, ir pamats. Ar ko jūs pastāvīgi saskarsities un galu galā apgūsit līdz pilnībai.

Pēc sižeta šī ir kosmosa odiseja un tas ir ļoti vienkārši izskaidrots. Ir planēta Komelek, kur atrodas galvenā varoņa ciemats. Mēs parādāmies dienā, kad varonim jādodas kosmosā, lai izpētītu apkārtni. Nekādas drāmas, viss ir vienkārši un skaidri. Parastā kosmosa programma apkārtnes izpētei, un jūs esat tās galvenais astronauts. Tāpēc mēs lecam kuģī un lidojam prom.

Šeit sākas jūsu piedzīvojums. Jums ir pilnīga rīcības brīvība. Lido kur gribi, dari ko gribi. Un atcerieties, katrai planētai ir savi noslēpumi un atklājumi. Piemēram:

  • Smilšu pulksteņa planēta — kur smiltis no vienas planētas plūst uz otru
  • Milzu bezdibenis — ūdeņaina planēta ar tūkstošiem virpuļu
  • Tukšuma sfēra — tās centrā ir melnais caurums, kas lēnām aprij planētu
  • vai dodieties tieši uz kosu – debess ķermeni, no kura visi baidās

Tomēr, lai ko arī darītu varonis, 22 minūšu laikā no izbraukšanas brīža viss beidzas un mūsu dzimto sistēmu iznīcina saule... Pēc tam varonis atkal atrodas dzīvs un neskarts savā ciematā, un viņš atkal tiek nosūtīts izpētīt kosmosu. "Nav saprasts! "Tu saki, un tev būs taisnība. Jā, jūsu varonis ir nokļuvis laika cilpā, no kuras jums ir jāizkļūst. Tas ir spēles galvenais mērķis.

Pats sižets, ja sekojat tikai tam un izmantojat ceļvežus, aizņems tikai piecpadsmit minūtes. Ja esat nezināmā cienītājs un vēlaties gūt maksimālu labumu no spēles, tad izstrādātāji garantē aptuveni 20 stundas nepārtrauktas spēles iestatīšanas. Un tieši par to visiem patīk Outer Wilds!

Lejupielādēt Outer Wilds bez maksas nedarbosies. Tas ir pieejams lejupielādei jebkurā spēļu platformā par nelielu samaksu. Un šajā gadījumā spēle ir naudas vērta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more