Grāmatzīmes

Pārdomas par Visumu

Citi nosaukumi: Pārdomas par Visumu

Reflection visums online - ir shareware multiplayer spēli žanrā zinātniskās fantastikas ar unikālu ekonomiskajā sistēmā. Tiešsaistes spēli Pārdomas Visums parāda spēlētāja datoru specifisku sistēmas prasībām.

Pievienoties spēli Visumu Pārdomu vienkārša un nav nepieciešams daudz sava laika. Reģistrēt Pārdomas visums lūdz ievadīt savu pieteikšanās - nosaukumu, ar kuru jūs ieiet spēlē, paroli segvārdu - vārds, ar kuru jūs zināt, kas spēlē, e-pasts. Pārdomas arī nereģistrēties visums piedāvā jums rakstīt par jūsu video kartes veids. Beigās jums būs jāpiekrīt noteikumiem lietotāja līgumu un pieņemt spēles noteikumus. Pēc tam, sākt spēli, jums būs nepieciešams, lai lejupielādētu klientam - īpaša programma, kas tiek instalēta datorā, un optimizē savu interneta satiksmes, tajā pašā laikā samazina kļūdu iespējamību, kas displeja grafisko objektu.

Pārdomas Visums online spēle ļauj lietotājiem, bet viņi spēlē pārdomu Visumu, pelnīt naudu Cīņu laikā vai pārdodot preces ražotas, un tad pārvērst tos par reālu naudu. Lai ražotu pārtiku, ieročus un citus priekšmetus, ar nolūku pārdot tās vēlāk, jums ir apskatīt spēli vietā resursiem.

Sākumā spēle jums tiks dota bise ar munīciju un minimālo komplektu. Šī ir lieliska iespēja pārbaudīt savu spēku šaušanu, un tajā pašā laikā baudīt 3D šāvēja elementus (spēles "Shooter"), kurā ir spēle Pārdomu tiešsaistes Visumu. Ar šo ieroci jūs varat medīt savvaļas planētu.

Par savu raksturu šajā spēlē ir liels potenciāls tirdzniecība

- Veikals, kur var iegādāties visu, kas nepieciešams - no ieročiem pārtikas

- Pirkšana, kurā jūs varat pārdot kaut ko steidzami steidzami iegūtu līdzekļus

- Izsole, jūs pakļaut savu unikālu produktu.

Jūsu raksturs var izvēlēties savu ceļu uz attīstību un pelnīt naudu kādā no jomām

- Izmantošana,

- Gathering,

- Ieroču

- Lauksaimniecība,

- Dienesta pašaizsardzības spēku,

- Politiskā darbība,

- Izveidojiet savu pilntiesīgu spēļu biznesa

- Izveidi un attīstību, viņa klana.

Lai gan ekonomikas modelis, kas spēlē tik tuvu realitātei, lai gan, ja jūs spēlēt spēli online Visumu Pārdomas, tad iegremdēt sevi pasaulē Zemes septīto gadu tūkstotī. Spēle lieliski uzrakstīti nianses šajā pasaulē, tās vērtības, sistēmu sociālo attiecību un kultūras aspektu dzīvē.

Lai atskaņotu pārdomas par Visumu, mums ir jāspēj izmantot kaujas dabīgā seguma laikā - jums nebūs iespēja izvairīties peld lodes. Par šāvienu vārtu nebūs nepieciešams uzklikšķināt uz tā ar peli, jo sistēma darbojas redzi. Turklāt, spēļu izstrādātāji ir ieviesusi interesantu kaujas sistēma parametrs - ja jūs nejauši atvašu, jūs varat radīt kaitējumu to sabiedrotie. Spēle iezīmes plašu ieroču, prasmes, ka jūsu raksturs būs augt ar līmeni.

Kad jūs spēlēt spēli online pārdomas par Visumu, jūs varat izvēlēties vienu no astoņiem cīņas profesiju, kas ir visu uzņēmējdarbības jautājumiem, un padarīt savu naudu par kaujas.

Vēl viena spēle priekšrocība ir tā, ka jūsu raksturs, ja ir vēlēšanās, var mainīt savu profesiju, nezaudējot prasmes un pieredzi.

Šī spēle Plunges tevi reālajā pasaulē gandrīz nākotni pēc Lielās katastrofas, un tur jums būs iespēja, lai nopelnītu naudu, lai dzīvotu uz Zemes tagadnē.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more