Grāmatzīmes

Ostriv

Citi nosaukumi:

Ostriv ir viena no labākajām ekonomiskajām stratēģijām, kas pašlaik tiek izstrādāta. Šī spēļu žanra grafika ir lieliska. Attēls izskatās diezgan reālistisks. Mūzika ir ļoti labi izvēlēta. Neuzkrītoši rada to laiku Ukrainas ciema atmosfēru. Pasaule tiek izskanēta kvalitatīvi, ļoti ticami izklausās putnu čivināšana un mājdzīvnieku skaņas.

Pirms spēles sākšanas izvēlieties vietu, kur izveidot nelielu pagaidu nometni pie resursiem un ūdens. Pēc tam šajā vietā izaugs pirmā apmetne, kas jums būs jāvada spēles sākumā.

Ostriv būs interesanti spēlēt, spēlē jūs gaida daudzas aizraujošas aktivitātes:

  • Uzcelt un uzlabot mājokļus
  • Nodrošināt, lai iedzīvotāji būtu apmierināti ar dzīves apstākļiem
  • Uzceltas ražošanas ēkas
  • Radīt apstākļus, lai augošās paaudzes iegūtu labu izglītību
  • nodarboties ar tirdzniecību
  • Mīnu resursi
  • Laicīgi izveidojiet krājumus ziemas sezonai

Veiciet daudzus citus darbus patīkamajā 17. gadsimta atmosfērā.

Spēle darbojas lēni, un es nemaz nevēlos to paātrināt. Var izbaudīt katru minūti, kas pavadīta šajā mierīgajā vietā.

Ja vēlaties, varat sekot līdzi jebkuras visparastākās ģimenes dzīvei. Skatieties, kā risināsies viņu liktenis. Bērniem un mazbērniem augot.

Pēc kāda laika viena maza ciemata vietā jūs pārvaldīsiet veselu nelielu teritoriju ar daudzām apdzīvotām vietām, kurām palīdzēsiet nārstot.

Būvējiet kuģus, lai atvieglotu preču transportēšanu, izmantojot tuvējās upes. Turklāt rezervuāri palīdzēs nodrošināt apmetnes ar pārtiku, izmantojot zveju.

Kultūras var audzēt uz lauka un izmantot kā mājdzīvnieku barību. Vai arī iegūstiet miltus, samaļot graudus dzirnavās un cepiet, piemēram, maizi.

Spēlē ir ieviesta sezonu maiņa.

Līdz ziemas periodam jums iepriekš jāsagatavojas. Sagatavot nepieciešamo krājumu apjomu iedzīvotājiem un mājlopiem. Tas ļaus jums izturēt līdz pavasarim un iegūt nākamo ražu jaunajā gadā. Lai apsildītu mājas, ir jāsagatavo malka. Un ziemas apģērbu šūšanai jums būs nepieciešamas ādas un kažokādas. Ja netiks veikti sagatavošanās darbi, sekas būs ļoti bēdīgas. Aukstā un izsalkušā ziema var nodarīt būtisku kaitējumu jūsu pārziņā esošajiem iedzīvotājiem. Piegāde uz ziemu apstājas sakarā ar to, ka upes ir aizsalušas. Makšķerēšana šādos apstākļos arī nav iespējama.

Ceļus spēlē ir mīdījuši paši ciema iedzīvotāji. Maršrutos, pa kuriem cilvēki pārvietojas visbiežāk, parādās celiņi un tad ceļi.

Soliņus, akas un citus objektus iedzīvotāji aktīvi izmanto, lai papildinātu ūdens krājumus vai vienkārši pasēdētu uz minūti atpūsties. Viss tiek izmantots paredzētajam mērķim un izskatās ļoti reālistiski.

Brīvajās dienās ciema iedzīvotāji dodas uz baznīcu vai, ja nav svētku diena, strādā pa māju pie savām mājām. Sējas laikā vai rudenī ražas novākšanas laikā visi iziet uz laukiem un strādā kopā.

Spēle ir ļoti aizraujoša un pievilcīga ar neparasti mierīgu atmosfēru.

Pašlaik ir pieejama tikai alfa versija, taču nav nekādu kritisku kļūdu. Jūs varat spēlēt tūlīt.

Regulāri atjauninājumi un uzlabojumi.

Ostriv lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Cena nav liela un veicot pirkumu jau tagad, Tu atbalstīsi nelielu komandu, kas iesaistīta šī projekta izstrādē viņiem ļoti grūtā brīdī!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more