Grāmatzīmes

Aplenkums Online

Citi nosaukumi: Aplenkums Online

Multiplayer Siege Online ir oriģināls 3D stratēģija viduslaiku tēmu, kurā jums tiks iesaistīti celtniecības pilis, un nokārtojot jaunās teritorijās viņu sagūstīt. Veida spēles mehānika, fun animācijas zīmēšanas un unikālu cīnīties sistēma - tas ir tas, ko jūs sastopaties, kad jūs sākat spēlēt spēli online aplenkumu. Šeit jūs atradīsiet sev tipiskā viduslaikos, un meklēs trim galvenajām daļām akmens vārtiem. Tikai apvienojot visas trīs daļas var atgriezās un vienotība cilvēku, lai izbeigtu karu. Šeit mēs piedāvājam leģenda lomu spēlē spēli izstrādātājiem aplenkuma tiešsaistē. Nu, iet iepazīties ar tās pazīmes.

Izveidot kontu pirmajā acu uzmetienā process izskatās mazliet mulsinoši, bet patiesībā, jo šāda Siege reģistrēšanās tiešsaistē jums nav nepieciešams. Bet tas prasīs, pirmkārt, pirms spēles aplenkumu, tāpēc tas lejupielādēt, izkravāt un instalēt spēli klientu. Lejupielādēt, jūs varat bez jebkādiem sarežģījumiem uz oficiālajā vietnē. Tādējādi, jums ir jānodrošina, jo jūsu konta un reģistrācijas aplenkuma. Nu, nākotnē, ja vēlaties saņemt jaunumus un citu pakalpojumu informācija, reģistrāciju spēlē Siege nepieciešama e-pasta adresi. Spēlēt spēli online Siege vēlamo konfigurāciju no jūsu datora, lai izpildītu minimālās sistēmas prasības:

• Operētājsistēma Microsoft Windows XP / Vista;

• CPU Intel Pentium II (AMD Athlon vai labāk)

• Atmiņa 512 MB;

• video karte ar DirectX 9. 0;

• brīvas vietas cietajā diskā 300MB

• izveidot savienojumu ar internetu bez proxy serveri.

Tāpat kā jebkuru stratēģiju (vairumā gadījumu), kas nesarežģītu Siege tiešsaistes spēli jūs sāktu izveidot savu raksturu un izvēlēties skrējiens. Nekas tur. Spēle rakstzīmes uzrāda:

• bruņinieki

• karavīrus

No kuriem patlaban izvēlēties skaistāko. Papildus savu raksturu, jums tiek piešķirti zemi. Par to jums būs atjaunot pili, padarot to nepieejamu, cik vien iespējams. Izvēlieties savu ieroču aplenkuma tiešsaistes spēles piedāvā ļoti tipiska viduslaiku tēmu - protams

• cirvis

• maces

• zobenus

• loki, uc

Original kaujas sistēma, kas atkarīga no tā, kā lietas notiek jūsu pili. Ja viss ir kluss, tad visi jūsu lojāli karavīri yunnity iet par uzbrukumu, bet, ja problēma pils, un pēc tam numuru uzbrukt spēka yunnitov būtiski ietekmēta. Nu, tas ir tiešsaistes spēli Siege un pieder žanra stratēģiju.

Kaut elementi lomu spēle ir pietiekami daudz - attīstīt savu raksturu, jūs varat iet caur quests, vai iesaistīties ekonomiskās spēles (ieguves un tirdzniecības resursi). Ir trīs darbojas resurss

• koksnes

• dzelzs

• vara.

Iegūt to, attiecīgi, kokzāģētavā vai mine. Resursi doties uz jaunas zemes, lai ražotu tos šeit sauc Wild (viens no jaunākajiem spēļu atjauninājumus). Bet piesargāties, tur jūs gaida laupītājiem un tiesības brīvi produkcijas būs darīt daži cīnās. Vai nevēlaties? Pēc tam izvēlēties īpašus piedzīvojumus, tos sauc par "vara" vai "dzelzs", par kuru jūs saņemsiet bonusu, kā norādīts ar nosaukumu resursa. Arī quests un resursus, jūs varat darīt, "klanirovaniem" tobish izveidot savu klana un tad viss kārtībā. Iezīme visu šajā procesā ir tas, ka jūsu statuss būs atkarīgs no statusa tiem cilvēkiem, kas iet uz jūsu klana vai rīkojumu. Piemēram, jūs savākt ap viņu baronu un jums ir piešķirts statuss vikonts un tā uc Un visbeidzot, vēl viena lieta, kas ir labi zināt - ja jūs esat spēlē aplenkuma, neaizmirstiet - jebkāds kaitējums kaitēs ne tikai savu reputāciju, un pat ietekmēt savu materiālo labklājību.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more