Grāmatzīmes

Burvju kārtība

Citi nosaukumi: Burvju kārtība

burvju kārtība labākajās darbības tradīcijās

. Masveida cīņu, fantastisku specefektu un dinamisku darbību fani 2010.gadā izlaistais Magic Magic rīkojums jau ir pazīstams. Tas ir klasisks produkts ar multiplayer spēļu darbību žanrā un tuvcīņa un dažāda veida ieroču un burvju izmantošanā.

Developers ir devuši tai visizdevīgākās iezīmes, padarot to gaišu un aizraujošu, neapgrūtinot spēlētāju kontroles principu. Tiem, kuriem ir pieredze šādās izklaidēs, arī šeit var ērti ērti nokļūt, jo, lai spēlētu burvju ordenī, ir jārīkojas:

  • Četri taustiņi: WASD, lai pārvietotu varoni
  • Mouse bloks un strike
  • Peles ritenis, lai mainītu maģiskos un fiziskos uzbrukumus

Will teritorija un iepazīsies ar tās iedzīvotājiem

Pēc Magic reģistrācijas rīkojuma pabeigšanas jūs atradīsiet lieliskas, noslēpumainas Astarmas zemes. Ilgu laiku ir bijušas domstarpības starp valdošajiem spēcīgajiem klaniem: dibināšanas namu un Miguratas namu. Ikviens apliecina savu nedalīto tiesības uz absolūto varu, un to var atpazīt viņu tradicionālais apģērbs: Fonda pārstāvji ir tērpušies zilās drēbēs, un Migurata - sarkanās.

Astarmas iedzīvotāju dibināja trīs klases:

  • Paladīni
  • Tamers
  • Arrows

Paladīni ir visdrosmīgākie un izveicīgākie karavīri, kas lieliski satiekas ar ienaidnieku un cīnās kontaktā - tuvcīņa cīņa, un sintēzes elementi viņiem palīdz.

Tamers dod priekšroku vidējiem attālumiem, izmantojot ugunsgrēku. Viņi var iepriekš izjaukt ienaidnieka manevrus, rīkoties, ņemot vērā sabiedroto kustības, un pielietot unikālu taktiku notikumu vidū.

Šāvēji ir tikai visprecīzākie un modrākie karotāji. Viņi spītīgi aiziet no ienaidnieku ieročiem, tāpēc neuzvaramība ir viena no svarīgākajām īpašībām. Izmantojot maģiju, viņi prasa gaisa palīdzības elementu.

Pievienojot alianses ar līdzīgi domājošiem citiem spēlētājiem, jūs saņemsiet dažas savas prasmes, kā arī palieliniet izredzes uzvarēt.

Mēs gūstam slavu un pieredzi cīņās

No jūsu trikiem un spējām ātri pieņemt lēmumus, ieroču glabāšana un spēja ātri to aizstāt ar citiem, ir atkarīga no notikumu gaitas. Jūs varat iznīcināt radušos monstriem un monstriem. Lai gan daži varoņi uzbrūk tiem pieres, citi ieskauj, apejot no aizmugures. Viss notiek tik enchanting, ka tas dod estētisku baudu no katra brīža pārdomām.

Pirms jūs atbrīvojāt masveida cīņas, un jūs esat viņu vidū. Uzņemiet un iznīciniet ienaidnieku, lai iegūtu viņa pieredzi. Metodiski uzbrūkot izvēlētajam ienaidniekam, nogādājiet to pilnīgā iznīcināšanā neatkarīgi no tā, kāds ierocis jums ir - viļņus vai zobenu.

V iPlayer kārtība Magic, jūs varat izvēlēties kaujas režīmu: PvE vai PvP. Cīņa ar monstriem, jūs rīkojieties gudri, jo katra sastapšanās ir jūsu pieredzes, zināšanu, spēju un prasmju plus. Un miris briesmonis dod jums ļoti vērtīgus, noderīgus artefaktus, kurus var atstāt personiskai lietošanai vai piedāvāt pārdošanai vietējam tirgotājam.

Paaugstināt prasmes, jūs varat doties uz Arena, lai novērtētu stiprās puses un ieročus ar citiem spēlētājiem. Tikai drosmīgi un spēcīgi karaļi varoņi pulcējas šeit, lai izdomātu un demonstrētu iegūtās prasmes. Jūs varat nokļūt arēnā pirmajā līmenī, ja esat pietiekami pārliecināts par sevi. Šādās cīņās jūs varat izmantot burvju, jebkuru ieroci un pat cīnīties ar savām dūrēm.

Tas ir lielisks veids, kā nopelnīt naudu, slavu un reputāciju. Lai gan pēdējie nav tik svarīgi, bet labi satraukti lepnums. Taisnība, tie parādīsies tevi tikai tāpēc, ka uzvaru vēl ir uzvarējis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more