Grāmatzīmes

Darbība 7

Citi nosaukumi: Darbība 7

Attiecībā uz visiem faniem spēli stilā «Counter-Strike» Korejas spēļu izstrādātāji ir radījuši pārņēmēju darbības; 7 tiešsaistē. Veidošanās free-2-play (bezmaksas) tiešsaistes spēli Darbība 7 ir multiplayer šāvēja (vai mūsu "šāvēja") pirmajā personā ar klasisko iedalījums divās grupās. Krievu versija, spēle jau ir pārstāvēta internetā un ir pilnībā pielāgota.

Sistēmas prasības spēli, sarakstu, kas nodrošina izstrādātājiem un zināšanas palīdzēs jums bez jebkādām problēmām, spēlējot tiešsaistes spēli Darbība 7 šādi:

• OS: Windows XP, 7, Vista

• Pentium IV procesors 1. 8 MHz

• RAM -1 GB

• GeForce4 MX440 grafikas karti vai ATI Radeon 9200

• 2GB cietajā diskā

Pievienoties spēle operācijas 7, nav liels darījumu. Konts tiek izveidots oficiālajā mājas lapā, lai tas jums būs nepieciešams ievadīt standarta datu kopas

• unikāls login (lietotājvārds)

• derīga e-pasta adrese

• sagatavot un apstiprināt paroli

Tad jūs iepazīt un pieņemt lietotāja līgumu un testē: skaits sarkano mērķi uz attēla un vēlas parakstīties uz jaunumiem. Tas, patiesībā, un tiks pabeigts, lai jūs varētu operācijas 7 reģistrāciju tiešsaistē.

Kad aktivizēt saiti uz jūsu kontu, un pārliecinieties, ka reģistrācija operācija 7 ir patiešām veiksmīgs, jums ir lejupielādēt un instalēt datorā spēle klients - programma, kas būs optimizēt savu interneta pieslēgumu, un nodarbojas ar dažādiem kukaiņiem. Jūs varat lejupielādēt to spēles vietā cilnē lejupielādes. Lietotāja ērtībai programmu var lejupielādēt trīs veidos:

• tieši no tīmekļa vietnē

• torrent

• vai izmantojot programmu medību vadītājs

Tagad jūs varat ievadīt spēli un iesaistīties izveidi raksturs.

Protams, žanrs spēles neparedz nekādas sarežģītas uzstādījumus un dažādas izvēles izskatu, klasi un citiem posteņiem personas identifikācijas. Jūs vienkārši izvēlieties attēlu un saistīt daļu no ķermeņa - sejas, rumpja un kājām. Tālāk, lai sāktu spēlēt Operation 7 būs nepieciešams, lai izvēlētos kanālu - ir portāls, kas jūs aizvedīs uz attiecīgo vietu. Tātad, piemēram, iesācējiem, ir vēlams, lai izvēlētos pirmo kanālu, kurā jūs pievienoties to pašu "pienapuika", kā sevi. Tikai četri kanāli: viens pieredzējušiem karavīri, trešais par klanu, ceturto - universāla (visiem).

Tādējādi, raksturs izveidots, kur norādīts. Tagad jums ir nepieciešams uzņemt arsenālu un munīcijas. Par ieroču iet uz veikalu - tur ir ļoti dažādi. Īpašas ieroči uzbrukumu, par snaiperi, griezīgs ieročus (ko vēlaties), šautenes, bises un pistoles, smagā artilērija formā ložmetējiem un raķešu piedzen granātas un vairāk. Īpatnība, izmantojot ieročus - spēja daļēji nomainīt vai apkopot atsevišķas daļas ieročiem.

Nu, šķiet, mēs jau varam sākt operācijā 7 spēlēt, bet tas vēl nav viss. Tagad jums ir nepieciešams doties uz nometni mācībām. Tur tautā izskaidrot un parādīs to, kas ir kas šajā kaujas sistēmā, kā arī sniedz pāris padomus pieskares tālāku līdzdalību spēlē. Un tikai pēc tam, ka jūs varat iet spēlēt spēli Operāciju 7 tiešsaistē.

Sākumā, nav skriešanās blakus klanu labāk atkārtot vairākos līmeņos, tā sakot, lai iegūtu roku. Tad jūs varat pievienoties spēcīgāku spēlētāju, bet ar jums šeit arī jautāt - cīņa starp klaniem ir īpaši sīva. Līdz 12 līmenim, ja jums ir pietiekami daudz naudas, jūs varat izveidot savu klanu.

Operācija 7 online spēle nav ļoti sarežģīti mehānika: caurlaide līmeni, - jums prēmijas un krājumu papildināšanas ieročus, veiksmīgi šaušana - ar cūciņa bankas naudu un pieredzi. Starp citu, bija paveicies, lai uguns, pirms kaujas ir iespēja "Izvēlies savu ieroci" (paši par sevi un par pretinieku), lai jūs zināt, tieši to, ko iet.

Operācija 7 online spēle, kurā ir sistēma rindās - ir trīs darbinieki, lai paceltos ranga katram, ir daudz, lai palaistu. Nu jā, tas ir, un pirmās personas šāvēja, lai palaistu un šautu. Tik roku un doties uz militāro pasūtījumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more