Grāmatzīmes

One Piece Online

Citi nosaukumi: Van zirgs

One Piece tiešsaistes spēle par neparastiem pirātiem

Studio JoyGames ir pārlūkprogrammas multiplayer produkta attīstītājs, kas balstās uz populārākajām mūsdienu jomām: pirāti, anime, fantāzija, piedzīvojumi Kurš no bērniem nebūs iekodis šādā garšīgā ēsmā? One Piece Online spēle jau ir piesaistījusi daudzus spēlētājus un turpina iegūt popularitāti.

V, tā pamatā ir mangas vēsture, kurā notikumi aprit salmu cepures pirāti. Komandas vadītājs - Luffy, kurš sapņo kļūt par pirātu karali. Lai to izdarītu, viņam ir jāatrod senās dārgumi, kas kādreiz piederēja briesmīgākajam laupītājam Goldai Roger. Luffy ir neparasts īpašums, kas stiepjas, bet tas nav iedzimta dāvana, bet tā ir iegūta bērnībā, kad viņš nejauši norijis gumijas-gumijas velnišķīgo augli.

Nav miers, bet Van Pease stāsts!

Viss notiek fantāzijas fantāzijas pasaulē, kurā dzīvo ne tikai neparastas radības: milži, mermaids, jūras radības, moluski ar unikālām spējām. Ja daži mehānismi ir diezgan atpazīstami, tad jūs uzreiz nenovērtēsiet par citu mērķi.

Tut dzīvie gliemeži nospiež, ka tie izskatās kā parastie lodes, bet, ja tie pieslēdzas elektrotīklam, viņi var saņemt faksu, kameru, tālruni un citas līdzīgas ierīces. Un, ja paskatās uz Skype salu, jūs varat redzēt vēl vienu dabas brīnumu - dzīvniekus, kuru čaumalas var atcerēties un saglabāt dažādas skaņas, tēlu, vējš, piepeši. Šādiem talantiem šie dzīvnieki tiek izmantoti kā papildinājums mehānismiem, kad tie ir jāiekļauj.

Tā kā būtu parādījies līdzīgā fantastiskā vietā, būtu vēlams uzsākt lielāku varbūtību ceļojumā, sākot spēlēt One Piece Online. Un tā kā produkts ir pārlūkprogrammā, jūs tiksies ar citiem pirātu spēlētājiem.

Piracy spirit, neapmieriniet!

Ja jūs esat šeit, jums ir jūtama jūrniecības romantika epidēmija, un, lai kļūtu par izklaides un jautras rotaļlietas daļu, nepieciešama One Piece Online reģistrācija. Jūs gaida visi virziena klasiskās iespējas:

  • Turn balstītas cīņas
  • Klases sistēma
  • Union ar spēlētājiem
  • Atrašanās vietas izpēte
  • Adventure
  • Interesanti quests

Ir nepieciešams izveidot un sūknēt varoni, piedalīties spēļu telpas sociālajā dzīvē, pakāpeniski atvērt piekļuvi jaunām iespējām un piesaistīt jaunus rakstzīmes savai grupai. Jūs varat papildināt komandu pēc 15. līmeņa, un tas atgādina nelielu ģildi.

Pievērsiet uzmanību kaujas taktikai. Tā kā ienaidnieki kļūst arvien nejūtīgāki un spēcīgāki, arī jūsu spējas ir nepieciešams sūknēt. Kopā jūs sasniegsiet lielus augstumus dažādos viesos un varēsiet pretoties jebkuram pretiniekam.

Attiecībā uz rakstzīmju klasēm no tām ir tikai trīs, bet kuras!

  • Mechnik - viss ir vienkāršs. Viņš viļņo savu zobenu, un tāpēc viņa liktenis ir tuvs cīnīties.
  • Sniper - paņem ienaidnieka liesmojošo skatu uz tuvējām robežām. Bīstami un atdzesē.
  • Noguris velna augļus. Ko teikt ... Šis varonis ir ļoti elastīgs. Viņa spējas būs noderīgas kaujas laukā.

Ja jūs aplūkojat iPlayer One Piece Online kopumā, jums ir ļoti krāsains attēls. Redzēt sevi: spilgtas krāsas; smieklīgas rakstzīmes; dažreiz viegls un dažreiz dzirkstošs humors; specefektu parāde; daudzas pašrealizācijas iespējas. Mēs ņemam vērā arī anime stilu un pirātu ideju, kas ņemta no manga.

Ir pienācis laiks doties uz piedzīvojumiem, iekarojot grunts okeānus, izpētot salas, cīnoties ar pretiniekiem un sīviem monstriem. Viss viens mērķis - atrast dārgumu un pasludināt sevi par pirātu karali.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more