Grāmatzīmes

One Piece 2 Pirate King

Citi nosaukumi: Van Pies 2

One Piece Online 2 Pirātu karaļa pirātu piedzīvojumi

anime virziena ventilatoru noteikti zina daudz par Japānas TV sērijas One Piece gabalu. Šī pirātu sāga slava par drosmīgo zēnu Luffy, kurš nolēma apstrīdēt pirātus, jau sen ir aiz Japānas. Tāpēc pēc eponīmiskās sērijas tika izlaista pārlūkprogrammas datorspēle, kas ļauj katram spēlētājam piedalīties Luffy un viņa komandas braucienā.

Pēc projekta pirmās daļas izstrādātāji, lai baudītu sērijas fanus, izlaida nākamo versiju, tas bija One Piece Online 2. Šī iespēja var radīt daudz strīdus par novirzēm no sākotnējās zemes gabala, taču neviens nevar to saukt par unikālu. Šajā gadījumā spēles veidotāji neizmantoja pazīstamo pirātu vēsturi, kas notiek jau 15 gadus. Tika izvēlēta pilnīgi cita pieeja. Spēlei tika izvēlēta burvju fikcija, kas ļāva radikāli mainīt visu koncepciju.

Pirātu pasaules atšķirības

Izveidojot šo tiešsaistes spēli, izstrādātāji ņēma vērā fanu vēlmes, tāpēc balss darbību veica tie paši dalībnieki kā iepriekšējā daļā. Šajā spēles versijā, protams, ir kāda fikcija un pat sākotnējās zemes gabala nolaidība. Taču, pamatojoties uz šo pamatu, izstrādātāji ļāva izveidot apvienības starp Luffy un Admiral Borsallino, vai nelietis Enel.

Now jūs varat spēlēt One Piece 2 ar ievērojamām korekcijām tajā, kas notiek, kas sniedz spēlētājam aizraujošu stāstu, protams, spēlē ir daudz šādu pielāgojumu. Spēlētājam spēles laikā ir iespēja pārvērst cilvēkus par zombijiem un padarīt Luffy, Zorro un Sanji komandu par galveno pirātu pasaules galveno ienaidnieku.

Tiešsaistes spēļu priekšrocības:

  • Plot nav šīs spēles galvenā iezīme. One Piece Online 2 pievērsīsies tiem spēlētājiem, kurus piesaista iespēja cīnīties ar daudziem virtuāliem villainiem:
  • Easy spēles. Pat jaunpienācējs šajā anime virzienā var ātri saprast, kas notiek ekrānā. Katrā līmenī šeit ir milzīga karte ar numuriem, koridoriem utt. d. Spēlētājam ir jāaptver ienaidnieka spēļu punkti, manevrējot starp naidīgajām armijām;
  • Augstas kvalitātes grafika ar cel-shading tehnoloģiju. Tas nebija nekas, ka spēles izstrādātāji to izvēlējās, jo tas rada iespaidu par sērijas skatīšanu,
  • Spēja izmantot mājienu visā spēlē. Pat vissvarīgākais šī anime stāsta ventilators var pazust spēles detaļās. Tāpēc šajos nolūkos spēlē tika piedāvāts īpašs veikals, kurā var iegādāties dalībnieku profilus, videoklipus un biogrāfijas.

iPlayer One Piece 2 Online galvenokārt ir spēle faniem. Ir daudzas nianses un iezīmes, kas ir pazīstamas tikai tiem, kas ir japāņu televīzijas sērijas ventilators un pirmā motīviem balstīta pārlūka spēles versija.

Fact, ka sērijas paraugs un oriģinālā spēle šeit tiek aizmirsta mazliet, šīs spēles fani neko nemaina, viņi sāk spēlēt One Piece Online 2 un tos uztver jaunā neticami piedzīvojumu pasaule. Izstrādātāju formulējumā zemes gabals neparādās priekšplānā. Galvenais šeit ir īpašs efekts, spilgts grafiks un dinamiska zemes gabala attīstība.

Lai spēlētu Van Pies 2, ir nepieciešama reģistrācija vietnē. Pēc tam lietotājs varēs atkal un atkal atgriezties pie saviem iecienītākajiem spēles momentiem un iet cauri aizraujošākajiem līmeņiem, veidot savu stratēģiju, veikt cīņas un izvēlēties optimālo anime raksturu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more