Grāmatzīmes

Onema

Citi nosaukumi: Onema

Onema internetā - bezmaksas daudzspēlētāju pārlūkprogrammu balstīta stratēģijas spēle kosmosa priekšmeti. Jūs atradīsiet sev milzīgu fantāziju pasaulē, kas radīs savu militāro un ekonomisko sistēmu. Jums tiks hosting savu planētu un iekarot jaunas galaktikas, konkurējot vai sadarbojoties ar citiem spēlētājiem. Ir iespējams vienoties ar kaimiņu imperatori, bet jūs varat uzbrukt tiem, kas ir tuvu. Jums būs iespēja izvēlēties kādu rīcību, un atkarībā no situācijas, jāpieņem konkrēti lēmumi. Sāka spēlēt Onema, ir pastāvīgi jābūt modriem, jo ​​ienaidnieki nav aizmidzis, un jebkurā brīdī, jums var uzbrukt. Sargieties no iebrukuma savu planētu kosmosa pirātiem, kas ir slavena ar ēdelība un nežēlību. Cik grūti nebūtu, nezaudē ticību sev. Laika gaitā, neliela platība kādā pamestā vietā galaktikā kļūs lielākā impērija, un tu, kā viņas īpašnieks, var būt lepna par saviem sasniegumiem!

Game Speechless sakarā ar zemo sistēmas prasībām ir pieejami ikvienam. Spēle nav nomāca, PC jāatbilst sneaker parametrus:

- Operētājsistēma Microsoft Windows XP / Vista / 7;

- Procesors Intel Pentium, AMD (2. 2 GHz);

- RAM 512 MB;

- Grafiskā karte 128 Mb;

- Skaņas karte ir saderīga ar DirectX 9.

Lai iegūtu tukšu planētu, jums ir izveidot jaunu imperators. Šī pirms Onema reģistrāciju. Jums ir nepieciešams aizpildīt sekojošās jomās vēlamo formu: Visums, login, paroli un e-pastu. Paturiet prātā, ka piesakoties, jūs piekrītat apstiprināt akceptu lietotāja līgumu. Pēc pogas nospiešanas, loloja "Sākt spēlēt! "Jūs nonākat bezdibenis telpu, un jums ir mācīties un iekarot.

Vispirms viņš nonācis milzīgo īpašumu viņu pašu, jums nav sajaukt, jo nākamais ir burvīgs palīgs. Mysterious Wanderer atvērt noslēpumus par to, kā kļūt bagātam, kā nedaudz līdzekļu (kas to pats) pārvērsties visu kaudzi vērtīgu materiālu. Atcerieties, ka tiesības sākt - veiksmi nākotnē! Pēc apmācības misijas iesācējiem, fun sākas! Izvēlēties Vending pusē trīs ierosināto un iet par to!

Uz planētas atrast labu krājumu dažādus resursus. Tas deitērijs un enerģētikas un tumšā matērija. Pamata līdzekļi ir vienādi metāla un kristāla. Šie materiāli ir nepieciešami, lai radītu visu veidu iekārtām, flotes, un pat planētu aizstāvībai. To ražošanai jāveido mine. Arī raktuves padziļinās. Tādējādi, lai palielinātu skaitu ievāktas resursiem. Ņem vērā faktu, ka darbībai mīnu nepieciešamo enerģiju. Tavs uzdevums - lai pārliecinātos, ka nav noārda tās piegādi. Starp citu, šis saules elektrostacija jābūvē vispirms.

Arī spēlēšanas laikā, jums būs veikt pētījumus, izveidot spēcīgu tehnoloģiju, un, ja vajadzīgs, tirdzniecības precēm. Stāvāks tehnoloģija jūs izveidojat, vairāk spēj kolonizēt planētas un tādējādi paplašinot savā īpašumā.

Raktuvēs, ar laiku jūs sāksiet veidot objektus militāriem nolūkiem, piemēram, robotika fabrika, kuģu būvētavā, rūpnīcas nanites. Laika gaitā šīs ēkas parādīsies kā kodolsintēzes spēkstaciju, Technopolis, dažādu patversmes un uzglabāšanas Terrarformer, raķešu bunkuriem un līdz pat Mēness struktūru, proti, Moon Base, Touch falanga un Teleport. Visu šo klātbūtne liecina, ka planēta attīstās labi, un jums stāv stingri uz kājām šajā pasaulē. Būtu teikt, ka pēc absolvēšanas no būvniecības, jums ir maz ticams, lai varētu atpūsties. Galu galā, struktūra, ir jāattīsta, var palielināt savu līmeni, un līdz ar to efektivitāti.

Nedomāju, ka jums būs spēlēt Onema tikai tad padarot šo swarmed uz viņa planētas. Nepavisam! Saimniecību ekonomiku, bet stiept savus spēkus, lai piedalītos grand cīņas. Lai to izdarītu, jums ir jābūt spēcīga flote (kuģu grupai, kurai ir uzticēta cesiju). Starp citu, vairs nebūs spēle, lai jūsu izredzes būs ievērojams. Parasti jums būs veidot flotes kuģu būvētava izvēlnē, un katrs līmenis datortehnoloģiju pievieno vēl vienu brīvu nišu floti.

Protams, jūs interesē, kas ļauj izmantot transporta spēle Onema. Īpaša veida tehnoloģijas ir raķetes (interceptors starpplanētu raķešu), kas nav rūpēties par savu risku.

Browser Game Onema jums daudz jautrības. Jums būs pieredze aizraujošus mirkļus laikā karstā cīņas, būs lepni par to, kā attīstīties un plaukt savu planētu, spīdēt prātu vienlaikus radot stilīgākais tehnoloģijas un vienkārši baudīt socializing ar interesantiem cilvēkiem. Mēs vēlam jums veiksmi visos jūsu endeavors!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more