Grāmatzīmes

Oloko

Citi nosaukumi: Oloko

Oloko online - jautri, krāsains, bagāts multiplayer stratēģijas spēle, kas apvieno lietotājus jautru fantāzijas pasaulē, kur jūs varat veikt jebkuru muļķību. Izvēlas sākumā dzīvnieka attēlu, jums būs pilns uzņēmēja jums izraudzītā teritorijā. Tavs uzdevums - veidot savu valdījumā, dzert jūsu mīļākie lietas un vienkārši dzīvot laimīgi. Oloka spēle izslēdz jebkādu garlaicīgi rāmji uzvedību. Šeit jums būs darīt tās lietas, kas ir agrāk, un nekad nav sapņojis. Vēlaties cept košļājamo gumiju - tas ir pilnīgi iespējams. Es gribēju gatavot hamburgerus smirdošs - nu, tā, kas aizliedz? Ņēma to savā galvas cept kūkas giggles - iet par to! Vai varbūt jūs esat nolēmis, ka ir pienācis laiks, lai sāktu audzēt kultūraugus noderīgu augu, labi, vismaz, un banāniem - ātri ķerties pie darba, un drīz būs iespēja uzdot savus produktus pārdošanā. Arī tas, ko jūs plānojat darīt patīkamu lietas, jums būs iespēja sazināties ar savu jauniegūto draugu. In Oloko Online ir labi attīstīta sociālo aspektu, un jums ir pienākums, lai apmierinātu cilvēku, kas ir tuvu jums garā. Turklāt, katrs spēlētājs ir pievienoties grupai, lai atrisinātu savas problēmas, kopā ar saviem biedriem. Jūs baudīsiet daudz problēmu - netērētu daudz laika, lai atkritumus!

Lai kļūtu par rezidentu neticami pasaulē, jums ir nepieciešams reģistrēties Oloko. Izveidot kontu ir tik vienkārši, ka jūs īstenotu šo procedūru tikai dažas minūtes. Soli pa šādiem pasākumiem: lai izvēlētos vēlamo grīdas, ievadiet lietotāja vārdu, izveidot paroli, norādiet savu e-pasta adresi un vēlreiz ievadiet to in sdeduet rindā. Beidzot pieņemt lietotāja līgumu, atzīmējot. Parakstīties uz jaunumiem pēc noklusējuma sniegta. Tagad jūs varat spēlēt Oloko tieši jūsu pārlūkprogrammā. Iekārta nav vajadzīga. Bonuss ir pieticība un sistēmas prasības spēlē - viņi tiešām minimāla. Tas nozīmē, ka spēle būs iespēja baudīt ikvienu.

Pirms jūs interaktīvajā bezmaksas Oloko spēle, ka bērniem spēlēt bez problēmām, un kas bieži vien atkarīgiem pieaugušajiem. Uzskata, ka, un jūs atradīsiet daudz priekšrocību projekta no ļoti pirmajās minūtēs spēle. Kas būs raksturs? Pirmkārt, jums ir pils, un tai vajadzētu attīstīties. Vai jums ir lieliska iespēja veidot visu savā ceļā. Otrkārt, tā būs noderīga, lai saimniecībā. Ir daudzas sugas dzīvnieku, kas ir pieejama satur. Un vēl jums jāapsēj brīvo zemi un gaidīt ražu noderīgu augiem. Treškārt, tas palīdz izveidot tirdzniecības attiecības. Tas ir kontakts ar citiem spēlētājiem. Ceturtkārt, var apgūt profesiju. Nav svarīgi, vai jūs strādājat piesaista zemnieks maiznieks vai pavārs, centieni apgūt prasmes profesijā, jums joprojām ir nepieciešams tērēt. Kā saka, bez grūtībām, nevelciet zivis no dīķa. Sākot Oloko spēlēt nepieredzējuši jaunpienācēja pakāpeniski jums būs iekarot pēc līmeņa, un arvien vairāk pārliecināti. Starp citu, un bagātāka, too. Pēc tam, kad pāreja uz minēto iepriekšējo nobīdīts uz kreiso vajadzēja uzņemt dažas balvas, kas neapšaubāmi vienkārši nevar, bet priecāties. Vai jums ir laiks domāt, ka uztrauc pārāk daudz, un, piemēram, mazi bērni būs mācīties pamatus spēle. Bet tas nav jāuztraucas. Visur spēļu vietās, ir daudz NPC , kuri ir gatavi pateikt, ko darīt, lai palīdzētu grūtā situācijā, nogādājot. Pat bērni 6 gadu vecumam saprast, kas ir kas!

Sagatavot neaizmirstamu ceļojumu, dizzying piedzīvojumu un vienkārši pārsteidzošs dažādas burvju pasauli priecēs jums katru minūti. Jūs nekad nožēlu, izvēloties šo jautrību! Mēs varam tikai novēlēt jums veiksmi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more