Grāmatzīmes

Cīņas klubs OldBK

Citi nosaukumi: Old Fight Club, Old BK, OldBK, oldbk

Old BK online - tā ir viena no vecākajām multiplayer spēlēm Krievijas segmenta internetu, kas pārmanto tradīcijas neticami populārs savā laikā spēlē apkaro.

Online spēles Vecā BK neizvirza uz datora lietotāju īpašām prasībām, kas prasa tikai interneta pārlūku, labākais Internet Explorer. Radītāji uzsver, ka spēlēt spēli online Old BK ir iespējams pat viedtālrunis.

Pievienoties spēlē Old BK sākas ar atlasi pilsētas - Avalon Pilsēta vai galvaspilsētu. Tad vecais BK Online reģistrācija lūgs ievadīt vajadzīgo rakstzīmju nosaukumu, adresi, e-pasta kontu, paroli, atkārtojiet paroli, norādiet savu dzimumu, dzimšanas datumu, vienoties ar šī līguma noteikumiem un ievadiet kodu no attēla. Pievienoties Old BK pabeigta un jūsu piedzīvojums sākas.

Vecā BK online spēle nav mest iesācējs saprast intricacies spēle pati. Tā piedāvā tērzēšanu - kā galvenais daiļliteratūras, un daudziem mini-tērzēšanu. Bez tam, jūs varat doties uz forumu, kur pieredzējuši spēlētāji palīdzēs atrisināt visas problēmas, tomēr rakstzīmes līdz 4 līmenim uz forumu rakstīt aizliegta.

Spēle pasaulē ir balstīta uz mūžīgo konfrontāciju starp gaismu un tumsu, kā arī par to klātbūtni neitrāla persona, kas ir cīnās, lai saglabātu līdzsvaru starp karojošajām pusēm.

Jūsu raksturs ir vairākas pazīmes:

- Force

- Agility,

Intuīcija

- Izturība

- Izlūkošana,

- Wisdom

- Izturība.

Jūs sākotnēji tiks dota punktus, ka jūs varat izplatīt starp savas īpatnības. Ar pieaugošo līmeni, jums tiks dota papildus punktus, attiecīgi, īpašības palielinās. Ja jūs darāt, kad tu spēlē veco BK, saprotu, ka jūs vēlētos, lai pārdalītu darbības pasākumus, ar 4 līmeni, jūs varat darīt to bez tradicionālās dziednieki, un 4 pēc rakstzīmju līmenī, jūs varat darīt, vai nu reizi nedēļā vai maksāt dziednieks, lai gūtu panākumus.

Jūsu raksturs būs iespēja attīstīt iemaņas spēlē divi: ieroča glabāšanas un glabāšanas burvju. Meistarība ieroču ir sadalīta 4 grupās prasmes: valdījumā naži un misiņa dūres, zobeni, maces rīcībā, klubi, cirvjiem un cirvīši valdījumā.

Katra prasme var attīstīt līdz vērtībai "pieci".

Šajā spēlē jūs varat apgūt trīs veidu burvju: burvju tumsas, pelēkā maģijas un burvju gaismas. Magic nāk ērts, lai izmantotu aizsardzības viļņus, cīnīties un neitrālu viļņus.

Tikai jūsu raksturs būs viens no tieksmēm, kas spēlē 5: ceļš neitralitātes, ceļu gaismas, patiesā gaisma, ceļš uz haosu un ceļu tumsā. Atkarība ir atkarīga no iespējas pievienoties vienā vai citā klanu, kā arī piedalīties liela mēroga cīņas.

Kad tu esi Old BK spēlēt, jūsu raksturs būs iespēja cīnīties arēnā ar Dievu, vai klīst pa labi izstrādāta vietām - īpašs rotaļu laukums, kas veic noteiktas spēle iezīmes. Tas uzliek piemēram: centrālā laukuma, parka ielā, Pils laukumā, un citi.

Šajā spēlē ļoti dažādas quests - ģeniāls īpašu uzdevumu, kuru izpilde laikā jums gūt pieredzi, palielināt savu līmeni, un saņemt atlīdzību unikālas lietas, kas palīdzēs jums nākotnes cīņām.

Spēle Old BK ir vērpjot, kas padara to atšķirīgu no citiem - tas ir īpašs, spēlē radio, kas nodarbina reālas dīdžeji, un jums ir iespēja pasūtīt savu iecienītāko dziesmu vai nosūtīt kādu sveiki.

Online spēles Fight Club Old BC turpina tradīciju, kas ir viens no pirmajiem pārlūku spēles apkaro, kas ir slavena ar savu vienu garu, draudzība un tradīcijām mēroga sanāksmes, kas reālajā pasaulē. Tāpēc, savieno rindās tiem, kam patīk spēlēt šo spēli Old BK tiešsaistē, jūs atradīsiet sev draugus un domubiedrus ne tikai internetā, bet arī ikdienas dzīvē.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more