Grāmatzīmes

vecā pasaule

Citi nosaukumi:

Old World ir vēsturiska stratēģija, kas no pirmā acu uzmetiena izskatās pēc civilizācijas, taču, neskatoties uz visu šī žanra spēļu līdzību, ir daudz atšķirību. Ja civilizācija virspusēji skar visus laikmetus no akmens laikmeta līdz mūsdienām, tad šī spēle ir vērsta uz senatnes laikmetu un sasniedz agrīnos viduslaikus. Sašaurinātais laika posms ļauj pilnīgāk un detalizētāk parādīt šo vēstures periodu. Neskatoties uz to, ka spēli izstrādāja neliela komanda, grafikas kvalitāte nav apmierinoša. Audio pavadījums ir pelnījis katru uzslavu, mūzika ir ļoti labi izvēlēta, kas ir neparasti stratēģijas spēlei.

Sākot spēlēt Old World, jūs izvēlaties valdnieka tautu, dzimumu un izskatu.

100 000 valstu septītajā spēlē: 100 003
  • Asīrija
  • Babylon
  • Kartāga
  • Ēģipte
  • Grieķija
  • Persija
  • Roma

Katram ir savas stiprās un vājās puses, izvēloties jebkuru no tām, ar gudru saimniekošanu var kļūt par laikmeta spēcīgāko civilizāciju.

Tālāk mēs ģenerējam scenāriju, atlasām grūtības, barbaru cilšu reakciju un kara miglas klātbūtni. Spēlē nav kampaņas un nevar būt.

Pēc tam sākas faktiskā spēle. Sākumā jūsu rīcībā nonāks viens kolonists, kuram jūsu izvēlētajā vietā būs jādibina pilsēta. Pilsētas spēlē nevar būvēt visur, bet tikai stratēģiski labi izvietotos punktos, kas ir loģiski. Laika gaitā pilsētas var paplašināties. Pašā pilsētā būvniecībai ir pieejamas tikai dažas ēkas un vienības. Lielākā daļa ēku tiek uzceltas ārpus pilsētas, kas nodrošina dabisku apdzīvotās vietas pieaugumu uz apkārtējām teritorijām.

Atšķirībā no civilizācijas, šeit jūsu valstī ir valdnieks, kas sēž tronī, un viņam ir statistika un pat noteikts raksturs. Jūs varat ietekmēt to, kā tas būs - nežēlīgi vai laipni, pieņemot lēmumus situācijās, kuras simulē spēle. Ja viņš ir nežēlīgs, tas var padarīt viņu veiksmīgāku iekarošanā. Vai arī līdera spēks būs diplomātija, tirdzniecība un citas darbības jomas pēc jūsu izvēles.

Spēle aptver diezgan lielu laika periodu, dabiski, ka viens cilvēks visu šo laiku nevarēs valdīt tavā valstī. Jūs veidosit valdošu dinastiju, lai tam būtu jārūpējas par pēcnācēju izglītību un savlaicīgi jāprecas, izvēloties pāri starp kaimiņvalstu valdnieku mantiniekiem vai vietējās aristokrātijas vidū. Spēlē ir arī reliģija, piemēram, ja valdnieka vīram vai sievai ir citi reliģiski uzskati, jūsu valstī var pastāvēt divas reliģijas vai pat vairāk.

Spēlē būs jālasa, bet tā ir interesanta un neaizņems pārāk daudz laika.

Spēlē nav automatizētas konstrukcijas, lai gan tā, iespējams, tiks pievienota vēlāk ar atjauninājumiem. Taču šobrīd regulāri jāvelta laiks atbilstošu instrukciju izsniegšanai darbiniekiem.

Old World lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Bet spēli var diezgan lēti iegādāties Steam spēļu platformā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tagad, lai atpūstos no mūsdienu pasaules raizēm un iegrimtu senatnes laikmetā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more