Grāmatzīmes

OGame

Citi nosaukumi: New Order

Ogame Online - pārlūkprogrammu balstīta multiplayer online spēli no zināma daudziem faniem žanra Gameforge.

Šajā spēlē, raksturs darbojas kā kapteinis plašu starpplanētu impēriju, kas pavisam noteikti prasa attīstību. Par labklājību savu impēriju, jums ir nepieciešams mierīgu vai kareivīgi veidus, kā paplašināt savu impēriju uz citām planētām, kas nodarbojas ar intrigu un alianses ar citām starpplanētu valstīm.

Pateicoties formātā tiešsaistes spēli Ogame ieguvis daudz fanu, un tas nozīmē, ka internetā vienmēr ir liels un stabils, kas ir reti runāts par citu pārlūku spēles.

Concept valūta " spēles " in Ogame vienkārši klāt. Šeit lomu Finanšu regulāri veic dažādus resursus. Attiecīgi, visa veida tirdzniecība, kas nodrošina telpas online spēles Ogame, īsteno, apmainoties ar šiem pašiem resursiem. Bartera ir liels kontrasts uz tirgus ekonomikas sistēmā, vairumā ne tikai internetā, bet arī bezsaistes spēlēm.

Pievienojies Ogame spēle ir vienkāršs un tiešs. Jums ir jāaizpilda personisko informāciju, norādīt konta nosaukumu, un tad aktivizēt to, izmantojot savu e-pastu. Kā jūs varat redzēt, reģistrācija Ogame nav nepieciešams daudz sava laika, un nebojā baudīt procesu iekarošana Visumu.

Ogame tiešsaistes spēli, izcelt, kas ir jēdziens stratēģisko mērķi - proti, tās trūkst jebkādas nodaļas vai klases rakstzīmes ar savu profesionālo darbību. Kalnrūpniecības resursus, liekot tos attīstībā planētas vai floti, jūs saņemsiet īpašas brilles, caur kurām paaugstina savu līmeni.

Interesanti, saskarne un modelis kootorye tiešsaistes spēli Ogame ir pietiekami interaktīvs. Piemēram, planētas, izpirkšana, jūs attīstīt no bezveidīgs bloka akmens vēršas galaktikas centra civilizācijas, apkopojot visu veidu ēku un iegūt vairāk estētisko formu. Ēka, starp citu, var arī uzlabot, lai dotu šo konkrēto pārsteidzošu skaitu resursu. Katrs šāds uzlabojums paaugstina efektivitāti kādas struktūras ir atkarīga no tās uzdevumiem.

Tātad jūs sāka spēlēt spēles Ogame tiešsaistes planētu darbojas pareizi, un jūs esat gatavi sākt uzvara telpā. Lai to izdarītu, jūs nevarat iztikt bez kuģu būvētavas, ar kuru var apkopot un radīt savu starpplanētu floti. Katrs kosmosa kuģi spēlē OGame ir unikāls ne tikai pēc izskata, bet arī unikālas spējas un kaujas īpašības.

Limits skaits kuģu jūsu flotes telpa nav pieejams, tas nav jēgas jums absolūti jebkur steigā, un tik daudz labāk veidot Starship, jo tas praktiski ir izdarāms, un tad jūs varat droši spēlēt spēles tiešsaistē bez bailēm no Ogame pārsteigums uzbrukumiem un instant blitzkrieg.

Jāatzīmē, ka New Order pats - diezgan grūti spēle. Nepieciešams, lai dotu tai pietiekami daudz laika, un par katru risinājumu pieeja ar parasto neraksturīgo spēlētājiem nopietni. Galu galā, nav kidding, katrs nepareizs solis pieņemts, tas var būt pēdējais uz jūsu planētas. Un tas ir šajā spēlē OGame tik interesanta un aizraujoša.

Bet, ja jūs domājat par to, un es domāju, ka ir pieredzējis spēlētājs, pamatojoties uz kādu sasniegumu šajā plašajā pasaulē, kas sastāv no simtiem vai pat tūkstošiem Visumu. New Order - ir viena bizonu pārlūku fantastisku spēles, tas veterāns žanra, pamatoti ieguvis viņu uzticību ar miljoniem spēlētāju visā pasaulē.

Ja jums nav pietiekami daudz piedzīvojumu un kosmiskās plašumiem aicināt jūsu acis, jums nevajadzētu iejaukties! Ogame - iespēja spēcīgi dalībnieki pierādīt, ka viņi ir spēcīgākais! Un jūs varētu uzņemties šo izaicinājumu, un atklāt visus charms pasaules Ogame, spēlēt un uzvarēt vairāk un vairāk jaunu kosmecheskih cīņas?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more