Grāmatzīmes

Odyssey

Citi nosaukumi: Odyssey

Odyssey online - ir bezmaksas pārlūku spēles formā stratēģiju. Spēlē to, jūs varat uzzināt daudz interesantas lietas par dzīvi pirātiem, ienirt pasaulē piedzīvojumu.

Šeit var sanākt kā piedzīvojumu meklētājiem, kas ir ieinteresēti tikai zeltu, un zinātnieki cenšas rast atbildes uz jautājumiem, kas radās pirms daudziem gadiem. Un, kā jūs varat saskarties ar algotņiem, kuri veltīja savu dzīvi, lai medību nosaka pirāti.

Jo Odyssey reģistrācija ir diezgan vienkāršs un tas neaizņems daudz laika, lai to izdarītu, jums ir nepieciešams:

1. apmeklējiet Spēle oficiālajā mājas lapā un noklikšķiniet uz "Reģistrēties"

2. ievadiet savu e-pasta adresi;

3. ievadiet savu pieteikšanās izdomāts;

4. ievadīt paroli izdomāts;

5. Vēlreiz atkārtot paroli.

Pēc reģistrācijas jūs varat droši doties uz spēli un sākt veidot savu raksturu. Sākumā spēle jums rokas uz nelielas saliņas, kur jums ir nepieciešams, lai izveidotu ēku pašaizsardzībai un ražošanā dažādu produktu un piegādēm. Jums būs nepieciešams, lai uzzinātu, kā veidot kuģus vai nolīgt speciāli apmācīti šo tautu, jo kuģis ir jūsu vizītkarte, un līdzeklis nopelnīt.

Play Odyssey jūs varat pirāts, un jums būs iespēja, lai iegūtu rock apdzīvo citiem pirātiem, jūs varat veikt tos savai komandai.

Jums būs nepieciešams, lai izveidotu ēku, lai izaugsmi jūsu ekonomika, dažkārt var palaist garām zemi attīstībai, tad jums būs greifers jaunas zemes. Ekonomikas ēka nodrošinās vairāk līdzekļu un kuģu būvētavas jūs varat būvēt kuģus daudz augstākas.

Spēle Odyssey ir divas kārtis:

• karte salas,

• pasaules karte.

Karte salu - šeit jūs varat sekot ēkas uz savu salu, lai attīstītu tirdzniecību un kuģiem, paplašinot savu īpašumu.

Pasaules karte - šeit jūs varat uzzināt atrašanās vietu citām salām un klintīm savus pretiniekus.

Odyssey spēle dod jums iespēju piedalīties dažādās klaniem un ģildes, kopīgu uzbrukumu ienaidniekiem, laupīt un iznīcināt viņu apmetnes.

Par vieglu uzvaru pār konkurentiem, jums ir nepieciešams, lai izveidotu pētniecības centru, kas ļaus jums veidot jaunus kuģus, lai palīdzētu jums izveidot savu neuzvarams flotes. Viena interesanta iezīme, spēle ir atcelt būvniecību, ja jūs kādu iemeslu dēļ nolēma, ka būvniecība ēkas, jums nav nepieciešams to jebkurā brīdī, to var atcelt, un visi resursi izlietoti tā konstrukciju atpakaļ savā kasē. Jūs varat pārvaldīt visas savas konstrukcijas un autoparku, vai nolīgt cilvēkus, kas palīdzēs jums šajā jautājumā.

Odyssey, jums var būt par sevi vai kopā ar draugiem, mēs spēsim radīt vispārēju flotes un uztveršanas maksimālo klintis un saliņas.

Tāpat kā citiem tiešsaistes spēles Odyssey ir sava flote un tērzēt, kur jūs varat sazināties ne tikai ar saviem sabiedrotajiem, bet arī uzdot jautājumus, kas jums ir spēles laikā.

Play Odyssey tiešsaistē un nodoties pasaules aizraujošus piedzīvojumus ar pirātiem par jūru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more