Grāmatzīmes

Odin Quest

Citi nosaukumi: Odin Quest

Odin Quest online - bezmaksas pārlūku ir fantastisks lomu spēle, kura saturs sasaucas stāsti skandināvu mītos. Projekts pieder YOUJOY. Veidotāji ir darījuši visu iespējamo, lai jūs apmierina. Ieplānojiet spēli augstākajā līmenī, spēle ir bagāta un labi sabalansēts, spilgts pasaules detalizēta un neaizmirstamu. Iespaidi par spēli ir ļoti garš, tas nav katru dienu, jums ir iespēja apmeklēt šo aizraujošu pasauli, kas iepriekš bija pieejama tikai dieviem. Bet tagad vienkāršie cilvēki vadītu savu karu šeit, jo pirms dieviem to darīja. Tomēr, lai gan cilvēki jūtas un kļūt par īstiem meistariem šeit, dievi ir paturējusi tiesības kontrolēt notikumus par vietām, kur jūs esat, un kļūs Odin Quest spēlēt. Jums būs milzīga konkurence, bīstamus ceļojumus niknas kaujas un masu meklējumos uzdevumus par dažādām tēmām.

Lai ienirt atvars aizraujošu piedzīvojumu, jums ir nepieciešams Odin Quest reģistrāciju. Lai izveidotu kontu, jums pastāstīt informāciju, piemēram, lietotāja vārds, e-pasta adresi, paroli (atkārtot). Bez tam, jums ir jāapzinās, ka reģistrācija spēlē Odin Quest nozīmē noteikumu pieņemšanu un atzīme pareizajā vietā vērts automātiski.

Nice, ka Odin Quest online spēle atšķiras samērā pieticīgs sistēmas prasības. Klātbūtnē modernu pārlūkprogrammu un interneta pieslēgums, jūs varat baudīt spēle, pat ja jūsu dators nav augstas iestatījumus.

Pirms sākat spēlēt Odin Quest , jums ir jāizlemj, kurā pusē jūs vēlaties, lai cīnītos. Mūžīgā tēma par labo un ļauno, un pieskārās virtuālo pasauli. Šeit jūs varat veikt vai nu gaišs vai tumšs pusē. Tad jums ir nepieciešams izvēlēties vispiemērotāko klasi no šāda saraksta: mednieks, killer, mags, Warrior, garīdznieks. Lomu likumīgas iemītnieku, jūs varat izbaudīt visus notikumus, kas bija sagatavoti skriptu.

Ja tu esi pietiekami drosmīgs, iet uz dārgumu medības dziļi viļņotu līdzenumu. Šī ir vieta, kur jūs glabājat neminēts bagātības, ko aizsargā paši dieviem. Laiku pa laikam sūtīt alianses kaujinieki, kas brīvprātīgi iziet šo grūto testu. Protams, risks ir liels, bet diezgan pamatoti. Ar nelielu veiksmi priekšā jūsu alianses ir jaunas perspektīvas. Aizraujošs piedzīvojums un piedalīsies cīņā par īpašumtiesībām pilsētas Medegeyt. Masu dzirnaviņas izrāde būs pārsteigt pat visvairāk pieredzējušiem. Galu galā, iespēja kļūt Chatelaine Medagate, nokļūt pilsētas centrā un pārņemt savā valdījumā statuja neviens nevēlas veikt brīvprātīgo palaist garām. Tāpēc, katrs dalībnieks ir gatavs cīnīties līdz pēdējam, un vienā cīņā dažkārt var saplūst simtiem varoņiem. Nu, ja tas šķiet mazliet aizraušanās jums taisni arēnā. Vienkārši jāapzinās, ka šī ir vieta, kur dievi bija sacentās, un parasts cilvēks nedrīkst jaukties šeit, ja tas nav pilnīgi pārliecināti par savām spējām. Kontrakcijas nav komikss, visi cienīgs pretinieki un vienkārši nedomā atdot par savu žēlastību. Tāpēc lemt par sevi to, ko darīt, jo šī konkurence nav par vāju nelaimīgs.

Spēle Odin Quest atšķiras plašas vietās. Un ir pieejams visās pētniecības jomās. Bonuss ir spēja izmantot stiprinājumi. Pet ir noderīgs ne tikai kā transporta līdzeklis, bet arī palīdz izdzīvot cīnīties. Plus daudz jautrības kopā! Come on! Stiprs, dungeons, jūras gultnes ļauj pilnībā veldzēt slāpes par piedzīvojumu. Bez tam, jums nav klīst bezmērķīgi pa burvju pasaulē. Par to, kā ir ļoti daudz darba vietu, kura izpilde rada savu atalgojumu formā noderīgas priekšmetus vai ieročus. Drošības aprīkojuma veids palīdz izdzīvot krīzes situācijās, par kurām ir zināms, ir pilna.

Jums būs iespēja izdarīt savu pieredzi, kā atkarību tas ir interesanti, nodarbošanās, tiklīdz jūs sākat spēlēt spēli Odin Quest . Tu izskaties varētu sagaidīt bez brīdis būt pie datora. Spēlēt jautri, lai jūsu garu vienmēr būs visaugstākajā līmenī!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more