Grāmatzīmes

Nova: Dzelzs galaktika

Citi nosaukumi:

Nova: Iron Galaxy ir interesanta kosmosa stratēģijas spēle. Grafika laba, nav arī komentāru par balss spēli un mūzikas izvēli.

Šajā spēlē jums būs:

  • Pārvaldiet savu kosmosa staciju
  • Veidojiet un uzlabojiet kuģu floti
  • Tirdzniecība ar blakus esošajām stacijām
  • Jaunu kuģu projektēšana

Pirms spēlējat Nova: Iron Galaxy, padomājiet par stacijas nosaukumu, kuru vadīsit spēles laikā.

Tālāk jūs atradīsiet nelielu un ne pārāk uzmācīgu pamācību, kuras laikā jums tiks izskaidroti spēles pamati. Jums būs jārīkojas, patstāvīgi pieņemot lēmumus, kas nosaka, cik ātri attīstīsies jūsu priekšpostenis kosmosā.

Lai gan jūs esat atbildīgs par staciju, tā ir daļa no republikas apvienības, tāpēc jums būs jāpilda šīs asociācijas vadības rīkojumi un norādījumi.

Daudzu misiju veiksme būs atkarīga no jūsu flotes spēka un jaudas. Mēģiniet padarīt to pēc iespējas lielāku un stiprāku.

100 000 Pielāgojiet esošos kuģu dizainus pēc saviem ieskatiem vai izveidojiet savu zvaigžņu kuģa modeli no jauna.

Jaudīga flote spēlē ir ļoti svarīga. Bez spēcīgas armijas spēles laikā nevarēsiet uzvarēt daudzās kosmosa kaujās.

Pievienojieties kādai no esošajām galaktikas aliansēm vai izveidojiet savu. Bez sabiedrotajiem, kuriem varat uzticēties, jums būs ļoti grūti izdzīvot un pārvaldīt ļoti nestabilo Rennie sektoru. Tērzējiet ar spēlētājiem visā pasaulē un, iespējams, pat atrodiet starp viņiem īstus draugus.

Cīņas sistēma nav sarežģīta, cīņas notiek reāllaikā, jums tikai jānorāda savas flotes mērķi, un tad kuģu kapteiņi darīs visu, kas ir viņu spēkos, lai uzvarētu kaujā.

Spēles laikā jums būs jāiesaistās diplomātijā. Ne visas uzvaras spēlē tiek gūtas ar militāriem līdzekļiem, dažreiz ar vārdiem var gūt ne mazākus panākumus.

Ikdienas uzdevumi un balvas par to izpildi, ja atcerēsities spēli apmeklēt katru dienu nedēļas beigās, saņemsiet interesantas balvas.

Sezonas svētkos jūs gaida vērtīgas dāvanas un interesanti uzdevumi.

Ir veikals, kurā var iegādāties spēles valūtu un citus noderīgus resursus, kā arī aprīkojumu, tērējot tam reālu naudu. Tas nav jādara, bet, ja jums patika spēle, varat pateikties tās veidotājiem šādā veidā.

Kosmosa plašums gaida, kad jūs sūtīsit savus kuģus to izpētīt. Papildus vienkāršai zinātkārei tas ienesīs materiālus, kas nepieciešami jūsu stacijas attīstībai.

Spēles laikā jums būs jāizpilda gan stāsta misijas, gan papildu uzdevumi, kas tiks atvērti, kad izpētīsiet savu staciju aptverošo kosmosu.

Spēle regulāri saņem atjauninājumus ar kļūdu vai kļūdu labojumiem. Bet papildus tam pastāvīgi parādās jauns saturs, un laiku pa laikam tiek izlaisti pat lieli papildinājumi.

Varat lejupielādēt

Nova: Iron Galaxy bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Ja vēlaties atklāt kosmosa noslēpumus un savā pakļautībā saņemt veselu eskadronu zvaigžņu kuģu, instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more