Grāmatzīmes

NosTale

Citi nosaukumi: NosTeyl

Unforgettable Adventures dod savu spēlētāju NosTeyl spēle, kas ļauj jums veikt braucienu caur burvju pasaulē anime. Šeit jūs atradīsiet negaidītas līkločiem, interesantas zīmes un aizraujošas cīņas ar pretinieku. Ir fantasy spēle NosTale ļauj ļoti individuālu pieeju, izvēloties savu raksturu, no kura vaiga, un jūs varat aiziet no vienkāršākā uz ceļotāju lielisku burvis vai drosmīgs kareivis. Spēlētājs pats dod savu varoni tās prasmes un īpašības, kas vēlas, lai to aplūkotu. Tas ļauj rakstzīmes ir unikāls. Bet unikalitāti attēlu - tas ir ne tikai labas ziņas tiem, kas gatavojas pieredzi pasaules NosTeyl.

Vēl viens labs fakts: cīņā, un jūsu varonis ceļo ne vienmēr ir vientuļš. Pēc NosTale tiešsaistes spēli padara savus spēlētājus brīnišķīgu piedāvājumu - veikt draugu un palīgu, kas būs noderīga jebkurā situācijā. Šāda pieeja ir uzskatāma de rigueur spēļu veidotājiem. Pieradināt zvēru pašu, mums vienkārši vajag - sakaut briesmonis. Tiem, kam ir šī problēma, kas ir spēkā, nevar izdzīvot tālāk. Pieradināja radījums, nav nepieciešams, lai pārāk daudz - tas ir pateicīgs, protams, jums būs atskriet pēc defeating monstru un kļūt jūsu draugs un biedrs jebkurā cīņas un ceļošanu.

NosTale online reģistrācija ir ļoti vienkārša, un tiek veikta trīs posmos. Lai kļūtu par vienu no dalībniekiem attiecīgajās jomās jānorāda lietotājvārds, kas ir nosaukums, kas dzīvo savu virtuālo raksturu. Nākamais - izveidot paroli, un neaizmirstiet norādīt savu e-pasta adresi. Reģistrēties arī nepieciešams lejupielādēt un instalēt spēli klientu. Vienkārši nepieciešams sekojiet norādēm, kas dod spēli, un jums veiksies! Pirmo spēli jums kļūs parasts svešinieks. Tas ir pirmais līmenis, līmenis iesācējiem. Bet drīz pēc tam, kad sākat spēlēt tiešsaistes spēles NosTale, jums ir pienācis jaunas iespējas. Pirmkārt, no svešinieks var viegli atrast sevi paukotājs. Nu, nav tik vienkārši, protams, jo, ja tas būtu tik vienkārši, tas būtu absolūti nekāda iemesla celms, vai ne? Iegūt sev jaunas un jaunas burvju prasmes, jūs varat saņemt turēt priekšgala savā arsenālā, un tādējādi kļūt strēlnieks. Visbeidzot, ja jūs patiešām patiešām apvārdot medības, lūdzu - jums ceļš uz burvjiem. Tas viss iesācēju tūrists būs iespējams tikai tad, kad tā sasniedz 15 līmeni. Tai ir trīs galvenās profesijas, kuras var apgūt NosTeyl raksturs. Kapteinis zobens, loks vai burvju dziras - tā ir izvēle, lai atbilstu jūsu gaumei. Par tiem mēs varam runāt sīkāk.

Swordsman var cīnīties ar vairākiem. Viņš, protams, cīnās kaujas gan tuvu un tālu. Prasmīgi vicinot savu ieroci, viņam ir tiesības no četriem elementiem. Tas ir ļoti grūti, lai sāp, un, protams, - nogalināt, jo tā ir uzlikusi palāta drošību un zhiznesohranyaemostti.

On līdzsvarot šādu karavīrs var tikai citu - strēlnieks. Šī vienība ir ātrs, tas nozveju uzmanību visiem. Viņa apt bultas hit ienaidnieks tuvcīņa un svārstījās cīnīties, un aiz viņa visu dabas, viņam nav iespēju enerģijas. Varbūt tas ir tas, kas dod viņam unikālu iespēju inde ienaidnieks tiesības cīņā. Viņš to dara ar burvestībām.

Bet pat jaudīgākas viļņus un saites uz dabas spēku ir burvis. Tātad kāds, kurš, kā viņš gandrīz nav nepieciešams ieroci. Galu galā, viņš ir labi apbruņots ar burvestības, burvju rituālos un cita burvju aprīkojumu.

Jo NosTale var spēlēt un kolektīvi. Piemēram, lai sasniegtu draudzīgu uzņēmumu 5-15 spēlētājiem un organizēti doties uz briesmonis. Šāds nogalināšanas metode nevēlamu fantastisku mamutam sauc RAID.

Cīņa vairākos veidos. Jūs varat izveidot atvērtu kaujas. Tad cīņa, un varēs piemērot savus superabilities jebkuru mags Archer, paukotājs vai iesācējs, tikko ienāca spēli. Un jūs varat organizēt kaujas "par". Šī cīņa tiks uzskatīta slēgts un piedalīties tajā, ne visi var. Šeit cīnās tikai dažus spēlētājus. Radītu šādu asinspirts jebkurā spēlē, var būt ar īpašu dziru. Šajā spēlē jūs atradīsiet daudz noslēpumus un nianses. Bet mācīties par viņiem var mēģināt spēlēt lomu tajā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more