Grāmatzīmes

Nosgoth

Citi nosaukumi: Nosgoth

Tiem, kas mīl zemes gabalus par vampīriem, ir izveidota tīkla komandas spēle Nosgoth, kur ikviens var justies kā Van Helsing vai bloodsucking vampīrs. Divas četru spēlētāju komandas cīnīsies līdz nāvei, kā viņi saka, uz pēdējo asins pilienu. Bet uzvarētājs tiek atklāts punktos tikai pēc nākamās cīņas, kad spēlētāji pāriet uz lomām.

Nosgoth spēle: asiņaina divu sacensību atklāšana

. Cilvēki un vampīri - starp tiem ilgu laiku ir nevēlams karš, es gribētu teikt, ka tas ir zem saules, bet, kā jūs zināt, vampīri nepatīk sauļoties. Bet mēs, cilvēki, viņi uztver kā likumīgu pārtiku, un mēs kategoriski nevēlamies to pielikt. Pamatojoties uz to, rodas atšķirības, un nevar teikt, ka spēki ir radikāli atsver kāda labā.

Katras rases pārstāvjiem ir priekšrocības, bet arī grēks ar trūkumiem.

  • Piedzīvotāji paļaujas uz ieroču spēku: lokiem un krustiņām, čaulas, granātas ar dažādiem efektiem, slazdiem. Bet tuvākā cīņa tiek pasliktināta, tāpēc labāk nav ļaut pašiem sevi ar zobainiem zobiem.
  • Vampīri, gluži pretēji, dod priekšroku tuvai cīņai, jo viņu ieroči ir spārni, nagi un spārni. Viņiem ir neticami fiziski spēki, un viņi nevēlas iesaistīties cilvēku ieročos.

Mēs izveidojam komandas

Izlemjot spēlēt Nosgoth, jums ir jāsaprot daži noteikumi veiksmīgai izdzīvošanai:

  • Be pievienojieties komandām
  • Pamatoti izmantot varoņu priekšrocības
  • Neatdaliet un neizietu pret ienaidnieku vieni

To, kam nepieciešama komanda, ir skaidrs, ka esat spēcīgs kopā. Bet kā taktikai, lai to tulkot veiksmīgi, ņemiet vērā rakstzīmju īpašības. Vampīri zina, kā perfekti uzkāpt sienām, lidot, lēkt tālu, ir milzīgs spēks, bet katras spējas ir attīstītas dažādos rādītājos. Ir ātrs un viegls vampīrs, kas var lielīties un uzvarēt upuri; citi milzīgi un spēcīgi, izkliedē ienaidniekus sānos; vēl citi satver upuri no pūļa un lido ar viņu.

cilvēku ir savas mikroshēmas. Tie ir sadalīti dažādu veidu šāvējiem: loka šāvēji, šķērssargi, javas vīrieši. Attiecīgi kāds kļūs par skautu, kāds atbalstīs, labi, kāds būs snaiperis. Spēlējot cilvēkiem, gatavojieties fotografēšanai, ilgstošai fotografēšanai, ļoti garai un intensīvai fotografēšanai.

To pievienoties un veicināt kara attīstību, jums ir nepieciešams nosūtīt klēpjdatoru, izveidot varoni un atrast pārējo komandu tīklā.

Mēs palielinām īpašības un uzrāda klasi

Viss, ka katrs varonis pakāpeniski iegūst spēku un veiklību. Citiem vārdiem sakot, vīri un rūda pastāvīgās cīņās. Jūs nevarat nepareizi, ja jūs uzņemat līdzīgu situāciju iPlayer Nosgoth. Lai uzlabotu savu personību, piedalieties cīņās un iegūstiet artefaktu, kas palielinās jūsu klasi.

Izpildot misijas, jūs nopelnīsiet valūtu, par kuru jūs varat iegādāties daudz noderīgu lietu: prasmes, aprīkojumu, formas tērpus. Ir arī reālas naudas, kas paātrinās pieredzes, prasmju, ienākumu uzkrāšanas procesu. Varat arī iegādāties palielinājumus un ādas, bet šādi pirkumi nav obligāti, un jūs varat to darīt bez tiem.

Plus Nosgoth noteikti var saukt par spēlētāju relatīvo vienlīdzību. Tas nozīmē, ka pieredzējuši spēlētāji nevarēs uzbrukt un iznīcināt iesācējus.

Pohod zemes gabala dinamika, skaistas grafikas, aizraujošas cīņas, dažādas brīvas funkcijas. Bet pats galvenais, tas ir brīnišķīgi izpildīta ideja par vampīru tēmu. Tā kā vampīri ir kļuvuši diezgan hackneyed tēma, izstrādātāji var uzslavēt par sākotnējo pieeju.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more