Grāmatzīmes

northgard

Citi nosaukumi:

Northgard reāllaika stratēģija. Šī spēle nav raksturīga šim žanram. Ar savu nesteidzīgo tempu spēle ir līdzīga uz gājieniem balstītām stratēģijām. Ja jums patīk lēns progress, bez nepieciešamības pastāvīgi pārvietoties pa karti, tiecoties pēc sekundes daļām, kas var atšķirt uzvaru no sakāves, jums vajadzētu izbaudīt spēli. Kauju mehānika šeit nav tik attīstīta. Izstrādātāji vairāk uzmanības pievērsa attīstībai, nevis iekarošanai.

Spēles sākumā jūsu Drakkar tiek ierauts vētrā un avarē uz nelielas salas. Pēc tam sākas apgabala izpēte un kolonizācija.

Pirms spēlēt Northgard, jums ir jāizvēlas piemērots klans.

Pavisam to ir desmit:

 1. Eikturnir briedis
 2. Heidrun kaza
 3. Fenrira vilks
 4. Hugins un Munins krauklis
 5. Bjarki Lācis
 6. Slidrug miecaugs
 7. Swafnir čūska
 8. Nidhogg pūķis
 9. Svadilfari zirgs
 10. Lingbakr kraken

Katram klanam ir savas īpašības un savs vadības stils. Piemēram, briežiem tie ir bonusa resursi spēles sākumā, bet pūķim tie ir upuri un vergi. Izdarot izvēli, varat lasīt vairāk par katru no klaniem. Sākumā labāk tam veltīt laiku, jo vēlāk to vairs nebūs iespējams mainīt.

Spēlē ir diezgan daudz resursu. Galvenie ir pārtika, koks un akmens. Koksni izmanto ēku celtniecībai un apkurei ziemā. Akmens ir nepieciešams, uzlabojot mājas un kazarmas. Un priekš kam barība ir vajadzīga, visi tik labi zina. Padoms, pārtikas ražošanā labāk ir dot priekšroku medībām. Medības ziemā nesoda, tās nodrošina regulāru, vienmērīgu barības piegādi.

Šie ir vissvarīgākie resursi, taču ir arī daudz citu resursu, piemēram, zelta monētas.

Jums arī jāuzrauga savu darbinieku laimes līmenis, šis parametrs lielā mērā ietekmē iedzīvotāju skaita pieaugumu. Tiklīdz laimes līmenis nokrītas līdz nullei vai zem tā, jūs nevarat gaidīt zemnieku skaita pieaugumu, un strādnieku produktivitāte ievērojami samazinās. Lai to labotu, savlaicīgi izveidojiet sabiedriski nozīmīgas ēkas.

Kartes izpētei ir piemērotas jebkuras vienības, taču esiet piesardzīgs, lai nenokļūtu pārāk tuvu savvaļas dzīvnieku novietnēm, jo dažas no tām ir bīstamas. Pēc teritorijas izpētes jūs varat veikt kolonizāciju, kas ļaus jums paplašināt savu īpašumu.

Ļoti svarīgi ir atklāt leģendu objektus, ja atrodat pietiekami daudz šādu vietu, tad to izpēte ir vēl ātrāks ceļš uz uzvaru nekā militārās mākslas attīstība.

Uzvaru spēlē var sasniegt daudzos veidos.

 • Ekonomiski.
 • Zinātnes attīstība.
 • Pēc noteikta skaita Slavas punktu iegūšanas.
 • Militāri, ja izdodas sakaut visus sāncenšus.

Jūs varat izlemt, kurš ceļš jums patīk vislabāk.

Cīņas sistēma spēlē nav pārāk sarežģīta, izstrādātāji nekoncentrējās uz iekarojumiem. Turklāt ilgstoša atrašanās armijas attālumā no savām teritorijām pasliktina armijas statistiku.

Northgard bez maksas lejupielādējiet uz PC, diemžēl tas nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam spēļu portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet savu ceļojumu un iegūstiet prestižu vikingu klanu vidū! Instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more