Grāmatzīmes

NORD: Varoņi ziemeļos

Citi nosaukumi: Nords: Heroes of-Tkhe North
Igra Nords: varoņi ziemeļu - kļūt par varoni no ziemeļiem.
V žanrs MMO stratēģijas spēle, šķiet Nords: Varoņi Ziemeļu (Ziemeļnieki: varoņiem ziemeļos). Pēc tam, kad uz ledus zemēm šajā valstī, tu sastapsies briesmīgu ļaunumu, kas apmetušies šajos platuma grādos. Kļūt par vienu no:
  • Elfov
  • Orkov
  • Vikingov
Pust pirms bija karš starp tām, un tas nav gatavojas gludi skarbu valstība, bet šodienas ienaidnieki daudz vairāk ļaunuma un asinskārs, vēl vairāk dzert savu sīko strīdus. Ir pienācis laiks apvienoties par nopietnu kaujas, apkopojot armiju no labākajiem karavīriem. Tad nāca brīdis, kad Nords: varoņi ziemeļiem spēlēt - liels gods par katru gamer, kurš vēlas pierādīt savu lojalitāti. Apvienojot cilvēku izdomu, spēku Orcs un elfi"maģija, varoņi ir jānāk kopā aliansēm, lai efektīvāk atspoguļotu uzbrukumiem ļaunajiem gariem. Jūs sagatavotas svarīgo lomu - uzņemties atbildību, vairot armiju, lai jaunā līmenī.
Trudny veids, kā kareivis.
Pervye pasākumi, lai atjaunotu karaļvalsti jādara uzreiz, kad Nords: varoņi North reģistrāciju. Izvēloties pievilcīgu sacensības, pētītu situāciju no iekšpuses. Tas ir skumji, bet valsts ir pilnīgi nolaists, un mums ir roll savu piedurknēm, sāk strādāt. Jūs gaida PVE un PvP cīņas, kur ienaidnieki kļuvuši virtuālo monstriem un reālu spēlētāju, nolēma pārbaudīt savu spēku un savu kaujas laukā.
Ne baidīties no cīņas, jo tie rūdīts zīmes gūt pieredzi un izturību, uzlabot prasmes un iegūt noderīgus artefaktus. Pacelt jūsu puses labākos cīnītājiem, nevar būt bail no biežiem neveiksmes un pagaidu - tikai rūdīta raksturs. Papildus daudzajiem vingrinājumus par kaujas būs vairāk mierīga nodarbošanās - attīstība valstībā. Ieguves operācijas - nepieciešams nosacījums būvniecības māju un rūpniecisko ēku. Izstrādāt mīnas, attīstīt sēņu dārzu, neaizmirstiet par alus un zvejas būdas. Izvēloties mērķi, jūs piekrītat straujo iebrukt ienaidnieka teritorijā, un pabeigt izlaupīšanu tās resursiem.
V piedzīvojumiem jums tiks nosūtīts misijā, sniedzot precīzu koordinātes un darba apstākļus. Tikai pilnībā izpildot to, jūs varat rēķināties ar jauno.
Esli nolēma iet meklējumos ciematos, būt bīstams pārgājiens, kas ne vienmēr beidzas jūsu uzvaru. Šeit tas ir nepieciešams, lai attēlotu apmetnes, lai noteiktu to dominēšanu pār viņiem pastāvīgi darbojās ienākumus no to ražošanas un attīstību jūsu kasē. spēlētāji var ielauzties tikai šādā pasākumā, kas spēja nostiprināt savas pozīcijas un veidot pietiekami daudz enerģijas. iPlayer Nords: varoņi North shareware. Tas nozīmē, ka visas nianses spēli pieejama jums par brīvu, bet ir VIP-funkcijas, kas ļauj par reālu naudu, lai nopirktu papildinājumu drīzāk paaugstināt varoņiem un armijas. Noteiktā summa pieejams nopirkt noderīgas lietas, trūkst tik sākumā. Turklāt armija nopirka dzīvotspējīgāki - veic mazāk zaudējumus kaujās, efektīvi aplaupīts un uzbrukt kaimiņiem. Šie punkti ir tikai nepacietīgs spēlētājiem, kuri vēlas saņemt visus labumus ātrāk. Bet bez naudas, jūs varat self-feed, lai saņemtu visus uzlabojumus - vajadzētu tikai nedaudz pacients. Bet gan, lai iegūtu pieredzi un iepriekš spēli palīdzēs alianses ar citiem spēlētājiem.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more