Grāmatzīmes

Neviena cilvēka debesis

Citi nosaukumi: Neviena cilvēka debesis

spēlēt ne cilvēka Sky apguvi telpu.

kosmosa tēmu radīja daudz spēļu produktus, bet ideja turpina satraukt ne tikai spēlētājiem, bet arī paši izstrādātāji. Neizpētīta telpa dod iztēli, tā ka pārsteigumi ir neizbēgamas autori, un Gamers būs priecīgi pieņemt jaunas idejas. 2016 gada jūnijā plānots atbrīvot no jauna projekta, kas strādā studijas Sveiki spēles. Game ne cilvēka Sky kļūs milzīgu sandbox, uz kuru jūs varat ceļot bezgalīgi, pētot neredzētas planētu ar unikālu floru un faunu.

Space Simulator nodrošina viena lietotāja un multiplayer spēles režīmi, un būs & nbsp; tajā pašā laikā PC & nbsp; un PS4.

Interesants fakts ir sākums darbam pie Toy & ndash; Tā radās lokā četru cilvēku aiz slēgtām durvīm. Gada laikā, neviens uzņēmums nebija ne jausmas, ka mazā telpā vārīties radošo procesu, un jau ir unikāls dzinēju un sava spēles vidi. Tagad grupa ir pieaudzis līdz 13 cilvēkiem.

In 2014, projekts tika prezentēts E3, un tika nominēta trīs balvām un uzvarēja garā"Best Original spēle"un"Labākā spēle no neatkarīgiem izstrādātājiem." True fani žanra sapnis ne cilvēka Sky lejupielādei atzīšanu tās kritiķi tikai degvielas interese par jauno produktu.

izmeklēt galaktiku.

planētas, kas spēlē tik daudz, un tiek ģenerēti katru reizi jauns ka ceļojumu jūs, visticamāk, netiks atbrīvota. Tā mērķis autori bija ļaut spēlētājiem rakstīt savu vēsturi, daži scenāriji, kas ir jāievēro, nav. Pārvietojas starp galaktikām, atrast jaunas planētas, un izpētīt tos. Tas būs iespējams rast jauna veida dzīvnieku vai augu? & ndash; skenēt, un tie parādās kopējā datu bāzē. Jūs varat nākt klajā ar saviem vārdiem un parakstīt savu vārdu iemūžināt to milzīgu spēļu bibliotēkā. Ja jūs sapņojis krāšņumā atklājēju, šeit tas ir.

atlanta tiks rakstīts atklāšanu un citiem spēlētājiem, un jūs redzēsiet, ka ir daudz atklājumi, ko kāds cits pirms jums. Piezemēšanās uz jaunā teritorijā, ir iespējams atklāt izpostītu tempļi zaudēja civilizācijas, neparastu, noslēpumainu tehnoloģiju un iznīcināto kuģiem. Daži artefakti būs noderīga & ndash; uzlabot savu uzvalku vai kuģa kvalitāti.

Izpētīt planētu, mums jāatceras, ka ir prom no gaismas, būs auksts tiešā tuvumā & ndash; tuksnesis un karsts, un tikai tie, kas atrodas pie optimālā attālumā var būt dzīvotspējīga. Saskaņā ar izstrādātājiem, tikai 10 % no visām debess ķermeņiem potenciāli apdzīvoja dzīvām būtnēm un ir veģetāciju.

Jums būs nepieciešams uzticams uzvalks, lai pasargātu sevi no naidīgā vidē & ndash; starojums, acid, indīga migla. Izpētīt pasauli dažādos diennakts laikos, jo daži ieslodzītie parādās tikai pēcpusdienā, un jāuzmanās no mutanti un plēsoņām.

Nedaudz vairāk, un jūs varat lejupielādēt neviens cilvēks debesis. Pēc oficiālās izlaišanas, tas tiks pastāvīgi atjaunināti un būs jaunas iespējas, tehnoloģiju un kosmosa. Bet visi ir tikai viens kuģis no ne cilvēka Sky uz PC, bet ar spēju to uzlabot, pielāgojot to dažādām funkcijām: tirdzniecībā, cīņas, izpēti.

  • Procesors: Intel Core 2 Duo & nbsp; GHz.
  •  

    Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

    Read more