Grāmatzīmes

Ninja sāga

Citi nosaukumi: Ninja sāga

Ninja Saga Spēle: Naruto atkal ir

Ja jūs esat anime sērijas par Naruto Uzumaki ventilatoru, nav pārsteidzoši, ka jūsu sirdsdarbības ātrums paātrinājās no pārlūkprogrammas MMORPG rotaļlietas par viņa jaunajiem piedzīvojumiem. Ļaujiet spēlei Ninja Saga nepatīk animēta produkta oriģināls, bet visi galvenie skaitļi ir klāt un periodiski pievienojas galvenā varoņa komandai.

Spēļu procesu var iedalīt divās daļās: cīņa, no vienas puses, un quests, tirdzniecība, komunikācija un kosmosa izpēte, no otras puses. Tas padara spēli daudzveidīgu, un tā kā viss notiek neticami krāsainu ainavu fonā, jūs saņemsiet lielu krāsu terapijas daļu.

. Anime stils ir saistīts ar daudziem īpašiem efektiem, un jūs varat būt pārliecināti, ka Ninja Saga katram posmam būs jāspēlē, izmantojot dažādus trikus. Pat spēles ekrāns vienmēr izskatās spilgts, mīksts ar ikonām, kas norāda čakras līmeni, prasmes, spējas un citus datus vai vadības pogas.

Ninja rakstzīmes un skolas

Ievietojot Naruto pasauli, varēsit aktivizēt savu kontu, kam seko Ninja Saga reģistrācija. Ievadiet e-pastu, paroli un apstipriniet to vēlreiz. Pēc tam piekrītu lietotāja līgumam un noklikšķiniet uz "reģistrēt". Vai arī izmantojiet citu opciju, izmantojot Facebook, Twitter, Google+ un VKontakte.

iesācējiem tiek piedāvāta neliela izvēle: meitene vai zēns. Bet, pateicoties spēļu posmiem un misiju pabeigšanai, būs pieejamas jaunas sejas, nobriedušākas un prasmīgākas. Jūs pat varat uzaicināt Naruto, Sakura, Kakashi, Sasuke un Iruka.

Kategorijas, ko varoņi klasificējuši trīs kaujas skolās:

  • Tajutsu. Šajā virzienā uzsvars tiek likts uz apmācību pretuzbrukumu veikšanā un ienaidnieku uzbrukumu bloķēšanā.
  • Ninjutsu Skolēni tiek apmācīti ienaidnieka blokiem un radīt ievērojamu kaitējumu.
  • Genjutsu. Šī skola ievieš skolēnu veiklību un elastību, lai izvairītos no ienaidnieka sitieniem, ātri pārvietotos un negaidīti uzbruktu sev.
Katram virzienam ir priekšrocības

, bet ir arī trūkumi, un visi punkti ir jāņem vērā, atklājot spēlētājiem tiesā pirms cīņas. Pieredze šajā jomā būs pakāpeniska, jo vienkāršs apraksts nesniedz visu tēlu talantu attēlu. Tikai, piedzīvojot viņus kaujā, var atpazīt katra raksturlielumu aspektus.

Magiya quests un cīņas par skolu principiem "jutsu"

Pirms kaujas jums ir jāapvieno jūsu "banda", un izvēli palīdzēs rakstzīmju raksturlielumu apraksti, kas redzami pretī portretiem īpašā ekrānā. Cīņa pati notiek vairākos posmos, un jūs paši virzāt savus rakstzīmes, izmantojot dažādas metodes un superinstrumentus. Iegūstot vairāk punktus, QTE palīdzēs, ja jums ir pietiekami spilgts, ja ekrānā parādās noteiktas pogas attēls, jums tas ir jāatrod uz tastatūras un nospiediet ātrāk.

Uzlabojiet varoņu kvalitāti, palīdzot Hokage. Visi no tiem ir bīstami un saistīti ar cīņām. Kad esat sasniedzis vēlamo punktu, gatavojieties tikties ar villains, kuri visbiežāk pieder pie organizācijas Akacki.

Nav nepieciešams, lai atrastu galamērķi, ja izmantojat automātisku navigācijas sistēmu, kas jūs ērti un ātri aizvedīs uz vietu.

Minovinav līmenis 22 Ninja Saga, jūs nokļūsiet arēnā, kur notiek visievērojamākās PvP cīņas. Sākumā sistēma pati izvēlas pretiniekus atbilstoši jūsu vērtējumam, ko veido: grupas sastāvs, sūknēšanas līmenis, prasmju mērogs.

Apkopojot, jūs varat droši zvanīt uz pirmās klases spēli savā žanrā. Anime un pārlūkprogrammas RPG fani tiks apbrīnoti, jo īpaši tāpēc, ka tas ir rusificēts.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more