Grāmatzīmes

Need for Speed ​​World

Citi nosaukumi: Need for Speed ​​World

Spēle Need for Speed ​​World ir masveidā multiplayer datorspēle par sacīkšu un attiecas uz spēli sērijā Need for Speed. Šī spēle ir izstrādājusi EA Black Box Company 2010.

Download Need for Speed ​​World, var no jebkuras vietas, kas ir sniegta šāda pieeja. Arī NFS World, un jūs varat lejupielādēt, izmantojot Torrent, kas pazīstams dažādas boot failus.

Šajā spēlē Need for Speed ​​World mašīnas iedala trīs klasēs. Katra no mašīnām ir trīs īpašības:

1) ātrums - rāda, cik mašīnas ātrumu.

2) paātrinājums - cik ātri auto var paātrināt uz gāzi.

3) apstrāde - rādītājs, cik mašīna ir viegli darboties.

Visi šie parametri var tikt palielināts spēlē par noteiktu summu laikā.

Jo NFS World auto jūs varat iegādāties īpašu in-spēle valūtā - speedboost. To var aprēķināt ne tikai automašīnām, bet arī uz citiem jautājumiem.

Speedboost - šī spēle valūtā, ko var iegādāties tikai par reālu naudu. Priekšmetus, ka jūs varat iegādāties, izmantojot speedboost, speciāli ierādītas.

Pirms sākat spēlēt, jums ir nepieciešams, lai redzētu, par Need for Speed ​​World video. Šie video iepazīstināt Jūs ar spēles noteikumiem un pamatiezīmēm ir Need for Speed ​​World.

In tiešsaistes spēli Need for Speed ​​World jums būs spēlēt vairākās pilsētās, kas ņemti no iepriekšējām versijām Need for Speed.

Šeit dinamiski mainīt dienas laikā. Jo atkarība no gadalaika, izstrādātāji mainīt spēli dizains: Jaunais gads, teritorijā, uz ko sniega un karājās vainagus, un viss tiek likts uz Halloween ķirbjus un biedējošu lietas.

In-spēle Need for Speed ​​World ir šāda veida sacensības:

1) Privāts - šajā sacensībā, kas sacensties ar draugiem vai citiem braucējiem.

2) Antipolitsiya - šajā sacensībā, kurā jūs iesaistīties pret policiju. Tajā jūs varat patstāvīgi vai kopā piedalīties ar citiem braucējiem.

Ir arī cita veida sacensības:

1) sprints (sprints) - tipa sacensību, kurā jums ir iet ātrāk nekā pretinieks pēdējā kārtā.

2) aplis (ķēde) - ir standarta veida sacīkstēm, kurā jums ir jānāk ātrāk pretiniekiem.

3) veikšanu komanda (komandas escape) - tipa sacīkstēm, kurā jums ir nepieciešams beat viņa pretinieks noteiktā attālumā.

4) vietu (foto režīms) - tas ir rase, kas piedāvā Jums sponsoriem. Tavs uzdevums ir ātrāks nekā viņa pretinieks, lai nāk uz vietu un saņemtu savu uzvaras balvu.

5) dārgumu medības (dārgumu medības) - jauna veida sacīkstēm.

6) Chase (escape) - tas ir sacensības, kur jūs iesaistīties pret policiju.

7) taisni (drag) - tas ir rase uz īsu attālumu. Laikā savu laiku jums ir nepieciešams, lai pārslēgtos rīkiem, un nav sasist vērā objektu, kas rodas ceļā.

Game World - moderna sacīkšu spēle, kurā jūs varat pārbaudīt sevi kā īstu sacīkšu.

Veikt sarežģītus uzdevumus, piedalīties sacensībās, ielieciet spēli Need for Speed ​​World simts procentiem. Win cieņu draugiem un pretinieki baidās

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more