Grāmatzīmes

Need for Speed ​​Underground 2

Citi nosaukumi: Need for Speed ​​Underground 2

NFS Underground 2 spēle ir datorspēle par sacīkstēm, kurā jūs varat spēlēt ne tikai datorā vien, bet arī uz tīklu. Šī spēle pieder arcade sacīkšu simulators un ir turpinājums Need for Speed: Underground.

Need for Speed ​​Underground 2 - spēle īstiem cienītājiem sacīkstēm. Šajā spēlē ir gabals, kas tuning automašīnām, kas ir iesaistīti ielu sacīkstēm.

Visā spēlē parādīsies priekšā no jums par NFS Underground 2 video. Šie video atklāj gabala spēli, jūs iepazīstināt ar noteikumiem.

Download Need for Speed ​​Underground 2, jūs varat jebkurā vietā, kas nodrošina šo funkciju. Arī spēle NFS Underground 2 Jūs varat lejupielādēt, izmantojot Torrent, tautas failu Downloader.

Ar datoru spēlē NFS Underground 2 krievu automobiļi ir pieejami tikai Eiropas versija, spēle, amerikāņu versijā Krievijas auto nav.

Tu spēlē NFS Underground 2 sacīkstēm šādos svētkos:

1) Ring - tas ir vieglākais sacīkšu veids, un tas tiek uzskatīts par tradicionālu. Tavs uzdevums šeit ir pirmais, lai pabeigtu pēdējo klēpja racing.

2) Sprint - tipa sacīkstēs, kurās jums ir nepieciešams, lai iegūtu pirmo objektu no pirmā uz otro.

3) Drag racing - sacensības uz īsu attālumu. Laikā, tas jums ir nepieciešams, lai ātri reaģētu uz mainās, tas nav talants uz citām automašīnām un objektiem, un pats galvenais - tas ir, lai pabeigtu pirmo.

4) Drifting - tipa sacīkstēs, kurā jums ir nepieciešams, lai iegūtu vairāk punktus nekā jūsu pretinieki. Norāda jūs iegūsiet iešanu laikā, bet svarīga lieta nav crash uz žoga. In slīdēt piedalījās četri braucēji.

5) Street X - ir ķēdes sacīkšu uzlabota sarežģītību. Ar kādu ceļu jūs vadīt, nav zināms. Šāda veida sacīkstēm jūs nevarat izmantot papildu paātrinātājs.

6) Profesionālās līgas - ir daudzpusīgs gredzens sacensības, tās ir piešķirtas īpašas maršrutus.

7) free ride mode - Šajā režīmā jūs varat doties uz jebkuru numuru un jebkuru dziesmu. Galvenais šo režīmu atturēties no sadursmes. Jūs varat arī izdarīt šajā sacensībā citiem vadītājiem.

Spēle Need for Speed ​​Underground 2 braucat šādās jomās

1) City - tas ir parastais izdomāts pilsēta Bayview, kas ir līdzīgs mūsdienu Los Angeles.

2) lidosta - ir vienkārša joma, par kuru nepārtraukti lidot lidmašīnas.

3) Beacon Hill - ir tālvadības vieta spēlē.

4) Augstums Jackson - tas ir neparasts teritorija, bet šeit pastāvīgi sacīkšu.

5) Corner Harbor - ir joma, kas ir sadalīts vairākās daļās: rietumu un austrumu.

Sacensību laikā jūs vadīt dažāda laika apstākļos: lietus, sniega, un tikai saulains laiks. Sacensības notiks gan dienā, gan naktī. Jums tiks uzaicināts ierasties dažādos žurnālos, lai uzvarētu sacīkstēs.

Spēle Need for Speed ​​Underground 2, jums būs spēlēt vārdā Rachel Teller, ka 27 gadus veca meitene.

Sāciet savu aizraujošu braucienu uz pasaules neticami emitē Need for Speed ​​Underground 2. Pieņemsim, ka jums paveiksies un jūs kļūsiet par īstu sacīkšu neuzvarams.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more