Grāmatzīmes

Need for Speed: The Run

Citi nosaukumi: Need for Speed: The Run

Par to, kas ir spēles NFS projektam ir visu informāciju no bērniem līdz pieaugušajiem, no sacīkšu mīļotājiem, tiem, kas nav daudz iespaidu ar tiem. Spēle Need for Speed: Run ir vēl uzlabotas turpinājums leģendārā projektu, kas būs atvērts tajā noteiktā robežas jaunāko vadītāja talantu un gūt labumu no gaitā spēli maksimālo baudu. Projekts cieta daudzus grozījumus un izgatavoti no visām iepriekšējām versijām, bet tikai labākās īpašības. Izstādēs un prezentācijas ar lielu prieku darām demonstrācijas visas priekšrocības šī projekta. Galvenā izmaiņa spēle ir izskatu galveno raksturs. Pašlaik viņš iesniedzis nevienu attēlu izplūšanu, kas sēž uz vadītāja sēdekļa, un ir jau pilntiesīga raksturs, kas var atstāt automašīnu, lai slēptu no policijas, redzēt skaistas meitenes, baudīt savu iecienītāko soda, bet tā pieaugums no vadītāja sēdekļa. Un pat tad, ja šie pasākumi tiek īstenoti tikai Need for Speed: Run video klipu un scenāriju ainas, taču šis notikums jau ir vērsta pozitīvā virzienā projekta attīstībā.

Ņemot vērā to, ka projekts tiek izmantots, veidojot motora Sala aizkostie 2, iepriekš bija paredzēts nākotnes attēlus spēlē, proti, pienākumu ievērot šīs kvalitātes un spilgtumu. Tas, kas notika, lai sasniegtu visas dizaineri, kuri aktīvi piedalījās šajā projektā. Atšķirība ar saviem priekšgājējiem NFS Run pc ir košās krāsās, kā arī projekta iespēju realizēt varbūtība piemēroja daļēju iznīcināšanu. Jūsu mašīna tagad varēs lēkt grāvī vai nokrist klints, ja Jums nav got laiks, lai ieslēgtu vai tā nespēs atgūt kontroli. Daudz labāk, lai iegūtu dramatisku mainīgums laika. Piemēram, ja jūs sākat ceļot pāri plašumiem tuksnesis kanjonu vai jūsu automašīnas vējstikla saņem vilnis smilšu un nelielu grants, kas šķiet tik reāls, ka jūs domājat, ka faktiski tagad ir viens no tuksneša vai kanjons. Sniega diena Spēle NFS Run palīdzēs jums iegūt baudu no krīzes tikai samazinājies sniega zem riteņiem transportlīdzekļa, kas ir kopā ar unikālu dzinēja troksni.

Pateicoties sižeta spēli jums būs prieks. Galvenais varonis šajā spēlē tiek attēlota kā profesionālu vadītāju, kas ražo naudu, par dzīvi, piedaloties visdažādāko trešās skrējiens. Tikai tagad viņam ir jāpierāda savas spējas semināros uzvaru lielo sacīkstēm plašums ASV rietumu piekrastē. Faktiski tas ir galvenais ideja spēli. Tagad būtība spēlē ir tikt pāri ilgtermiņā, kas ir sadalīti vairākās daļās. Tikmēr, jums ir nepieciešams tikai lejupielādēt Need for Speed: Run, lai baudīt unikālo ainavu, kas flash aiz loga. Viss tas pats projekts neizslēdz varbūtību veikšanu un kriminālvajāšanai organizētas, piedaloties citiem vadītājiem vai par tiem pašiem policistiem.

Un tas, ka vadība un gabals ir iespēja prasības, bet Need for Speed: Run mašīna neradīs nekādus pārmetumus.

Pasteidzieties NFS Run lejupielādēt, lai liecinieks citu skaistu sērija projektu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more