Grāmatzīmes

Need for Speed: Shift

Citi nosaukumi: Need for Speed: Shift

Par to, ka tas, ko eksperimentētāji bija dibinātāji leģendārā projekta NFS, dzirdēju tikai tie, kas ir tālu virtuālā telpa un nav pazīstami ar datorspēlēm. Un visi, kas palika nezina skaita cik atjaunināti, piebilda, un ir inovācijas, kas pārdzīvojuši šo projektu. Spēle Need for Speed: Shift - tas ir nākamais doma par šo tēmu. Šī sērija atšķiras no iepriekšējās spēles šajā sacensībā ir pamatoti uzskata stimulants, un nevis parasto arcade. Vienīgā problēma, kas kopumā, bez grūtībām var pieņemt lēmumu pēc vizītes attiecīgo tēmu šajā forumā - grūtības kontrolēt automašīnu.

Līdz ar šo spēli NFS Shift ir maksimālais reāli un ticami. Katrs automobilis tiek aprīkots ar kamerām no kabīnes, stūre ar pedāļiem, bet visvairāk nenozīmīgs tyunninga dos jums varbūtību uzvarēt, pateicoties dārgakmeņi sekundes konkurenci. Ar katru jaunu rase ir iespējams redzēt jaunu izskatu uz jums uzticamu transporta līdzekļus. Tāpat kā lielākā daļa šādu iespēju patiesiem auto mīļotājiem. Ar katru jaunu gabalu, jūs varat mainīt stilu transportlīdzekli uz ceļa. Patiesībā šīs izmaiņas, jums būs nepieciešams, lai noskatītos par visu spēle.

Katra rase izskatās gluži tāda paša veida, bet tomēr no šī fakta nav zaudējuši interesi. Pēc tam, kā jums būs iespēja lejupielādēt Need for Speed: Shift ir iespēja uzzināt par to, kas katram datoram, kas satur vadītājam šajā spēlē būs atšķirīga briesmīgs uzvedību. Lai pierastu pie ceļa, un jūtu, ka pilnībā tas būs nepieciešams, lai ceļotu uz ne mazums sacīkstēm.

Šī spēle turpina izmantot karjeras kāpnēm. Ar iespēju atvērt jaunu klases spēlētājs ir savākt pienācīga daļa Stars pieredzi. Pateicoties jūsu prasmes, jūs varat pāriet uz iepriekš minētajām klasēm. NFS Shift lejuplādēt iespējams, arī sakarā ar to, ka tiek īstenoti iespēju sacensībā "ar ielūgumiem", kas būs cīņa ar pretiniekiem un bija apjucis no ikdienišķa uzdevumiem fragmenti.

Šajā spēlē jums būs iespēja atvērt visas tās potenciālu, tāpat kā lielākajā daļā spēle ir īpaši lēmusi par personīgajām īpašībām spēlētāja. Un visu šo atbalstu pārstāvēja atcelts (uz secinājumi spēļu kritiķi ir viens no labākajiem visiem projektiem) un brīnišķīgs grafikas (kas ir kļuvusi par tradīciju) muzikāla atbalstu.

Un viedtālrunis android Need for Speed: Shift PC un ir iespēja izmantot multiplayer puses, socializēties un sacensties ar citiem spēlētājiem, kas spēlē un ar dažādām daļām pasaulē. Atverot kopvērtējumā, parādot savas spējas un viss, kas jums ir sasniegušas līmeni, konkurentu novērtēšanai braukšanas īpašības.

Īpaši slavens starp dalībniekiem spēle ir duelis režīmā, izvēloties, kuru Need for Speed: Shift mašīna katra jauna rase apmierinātu jaunas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more