Grāmatzīmes

Nākamā pasaules

Citi nosaukumi: NEXT WORLD

Multiplayer pārlūkprogrammu balstītas tiešsaistes lomu spēlē spēli piedāvā NextWorld Lost in viduslaiku pasaulē, proti, senpilsētas Elixir - noslēpumaina un pilnu piedzīvojumu jebkuram svētceļnieks, kurš alkst tos. RUnet NextWorld tiešsaistes spēli jau sen ir populāra un iemīļota, pat saņēma statusu "tautas" ... un jūs esat dzirdējuši par viņu?
Ja nē, reģistrēt un uzzināt sev cik pasaule spēj aizraut NextWorld tiešsaistē.

Jāatzīmē, ka šī spēle ir vienkārša: lai palaistu to, jums būs nepieciešams dators ar operētājsistēmu Windows, interneta pieslēgumu un pārlūkprogrammu.

Lai sāktu spēlēt NextWorld, jums ir nepieciešams, lai pabeigtu vienkāršu reģistrāciju spēles kontu. Reģistrācija spēle ir aizpildīt NextWorld standarta veidlapu, kur jums ir nepieciešams nākt klajā ar spēli pieteikšanās, rūpēties par paroli, ievadiet derīgu e-pasta adresi un verifikācijas kodu. Pēc tam, nospiežot "reģistrācijas NextWorld» burtus un gaidīt datu konta aktivizēšanu. Apstiprinot to, kas tieši jums ir nepieciešams, lai NextWorld tiešsaistē pārbaudīt, noklikšķiniet uz aktivizēšanas saites un laipni aicināti realitāti viduslaikos.

Tikšanās ar spēli, sākot, protams, ar radīšanu viņa rakstura. NextWorld online spēle, kurā ir četras klases burtiem - karavīri, aizsargi, Mages un priesteri. Katrai klasei ir sava vēsture un prasmju kopumu, kas ir aprakstīti īpašās ruļļiem - izvēlēties varoni un pienācīgas izmēģināt par statusu rezidents eliksīrs. Starp galvenajām iezīmēm, kas ir pieejami rakstzīmes visām klasēm - veiklības un izturības, intuīciju un intelektu, izturību, utt

Runājot par kaujas munīciju, nopirkt veikalā (ja vēlaties, lai šeit un tagad). Vai arī jūs varat iegūt jaunus ieročus un bruņas procesā risināšanas spēle problēmas, kopā ar pieredzi un punktus. Uzlabot savu raksturu kvalitāti būs nepieciešams rūnas - lielu sarakstu ar speciālām funkcijām, piemēram, laba vai ļauna Rune, rune apdullināt vai iegūt Rune Phoenix. Šīs rūnas jūs varat saņemt no veikalniekiem, kas diezgan daudz. Naudu var iegūt par to, runājot gredzenu vai vienkārši cīnās un sakaut ienaidnieku boss. Joprojām ir tā saucamās "cīnās par izdzīvošanu" - izdzīvo stiprākais spēlētāja šeit, labi un atbilstoši saņem nozīmīgu atlīdzību par drosmi. Jūs varat arī joprojām ir totalizatori, izmantojot likmes nopelnīt - uztraukums ir arī rentabls. Kopumā iespējas pašrealizācijai un papildināt savas zelta rezerves ir diezgan daudz.

Fair norādīt spēlēt spēli online NextWorld nenozīmē, ka visi spēlētāji šeit būs saistīta tikai ar karu un vardarbību. Lai iegūtu mierīgu raksturu, kas vēlas dzīvot mierā un labi, ir daudz citas darbības, piemēram, saimnieciskās darbības (tirdzniecības ogas, garšaugus un sēnes), pētniecībā (alķīmiju un dziedināšanu), darbā (darbs kā malkas cirtējs vai miner).

Arī spēlē NextWorld - tas nozīmē, ka pastāv pilnīgi un vispusīgi attīstīties. Jūsu raksturs būs iespēja piedalīties sabiedriskajā dzīvē, būt aktīvs loceklis ģildes (aprīkot teritoriju un būvēt ēkas), padarot draugiem un atrast soul mate, dibināt ģimeni. Runājot par kuru, spēle ir reģistra birojs - šeit jūs varat pieteikties vēlmi reģistrēt savu spēļu mīlestību, tad iet cauri visiem posmiem kāzu ceremoniju, un tikai pēc testa pabeigšanas spēks jūsu pāriem precēties.

Īsi sakot, spēlēt spēli online NextWorld - tas nozīmē dzīvot pilnīgi tikai citā realitātē, daudz noslēpumaina un neprognozējama. Dažādos pasākumos un stāsts quests, grupu cīņas, spēlētājs pret spēlētāju duels un neparastu turnīros (piemēram, "katrs pats par sevi"), kā arī apdullināšanu grafikas, valdzinošs stāsti un reālu komunikāciju ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, - tas viss ir skaidri izceļas fona spēli NextWorld citas pārlūka tēmas fantāzijas lomu spēlē spēles. In NextWorld spēlē - tas ir lieliski!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more