Grāmatzīmes

Nākamā Machina

Citi nosaukumi: Nākamā Machina

Next Machina spēle atkal iekaro pasauli.

Attīstītājs un izdevējs, Housemarque, vienā personā, 2017. gadā iepazīstināja ar dinamisku arkādi ar augšējo skatu. Spēle Next Machina, ar tās pastāvīgajām kustībām ap vietām, iespaidīgiem sprādzieniem, gaismas lāzeriem, it kā pirms tam, kad mums bija dziļi meitenes augstums. Tomēr visi jauni, bieži vien ir tikai labi aizmirst veci. Balstoties uz šo postulātu, daudzi ar prieku iesaistās piedāvātajā vēsturē, jaunā dvēselē.

No attāluma pagātnē XXI

Nepietiek ar to, ka, lai spēlētu spēli Next Machina, tas ir gan pāreja uz pagātni, gan pati tēma atbilst situācijai. Viss ir tālāka nākotnes pasaulē, kad tehnoloģija ir tik stingri iekļuvusi cilvēka dzīvē, ka cilvēki nevarēja iedomāties eksistēšanas minūti bez tiem. Kad roboti atguva apziņu un saprata, cik daudz viņi ir spēcīgāki par viņu meistariem.

Pamatots vienmēr cenšas brīvību, un tāpēc metode sacēlās, un karš sākās. Katrs kareivis cilvēku rindās ir vērts savu svaru zeltā, tāpēc jo vairāk cilvēku piedalās, lai lejupielādētu Next Machina, jo lielāka ir uzvaras varbūtība. Kaujas laukā netiek iznīcinātas karadarbības. Mašīnas izvirza mērķi iznīcināt mūs, lai apspiestu sacelšanos, lai strādātu. Cīņa ilgst 15 līmeņus, un katru reizi, kad ir iespējams turpināt, parādās jaunas iespējas. Bet ne tikai jūs kļūstat spēcīgāki, bet arī ienaidnieki. Kādu dienu jūs satiksies ar īpaši spēcīgu priekšnieka pretinieku. Tikai uzvarot viņu, jums tiks atļauts turpināt varonīgo ceļu.

no ieroča ir labs komplekts ar dažādiem nāvējošiem spēkiem:

  • lāzeri
  • Power Instalācijas
  • Pushki
  • Rockets

. Arī ienaidnieka rindās ir pārsteidzošs daudzums, un reizēm jūs redzat pastaigu kolonnas, kustīgus kažokādas vai riteņus. Protams, uzbrukuma spēks un darbības princips ir atšķirīgi, tāpēc arī ierocis pret viņiem būtu jāizmanto atšķirīgi.

Sākot no nākamās Machina, jums ir jābūt gatavam rīkoties ātri, bet apzināti. Tas ir sava veida tests un apmācība, lai nodrošinātu labu atbildi. Bez tā šādā naidīgā pasaulē nav iespējams izdzīvot, jo īpaši ņemot vērā tās pastāvīgās izmaiņas. Redzot, ka cilvēku armija aug, progresē un cīnās atpakaļ, roboti arī uzlabojas. Situāciju sarežģī fakts, ka manevru vieta ir ierobežota, un jūs nevarēsiet pārvietoties uz drošu attālumu. Visās pusēs kaut kas eksplodē, kustas, dzinumi, aizdegas. Tikai ir laiks reaģēt uz mainīgo situāciju un kontrolēt kaujas laukumu.

Perf Next Machina atgādina svētku uguņošanu. Un, ja jūs ieslēdzat skaņu pilnā apjomā, tad jūs absorbē skaņas efektu gamma, kur šāvieni, sprādzieni, gurgings sajaucas un Dievs zina, kas vēl ir. Spēle nodrošina arī Arena režīmu, kur var doties uz sacensībām ar citiem spēlētājiem. Jo vairāk uzvaru jums ir, jo straujāks jūsu statuss, un saņemtie aizdevumi ir patīkami tērēt, lai uzlabotu savas prasmes un ieročus. Spēlētāji, kuri ir piedzīvojuši jautrību, atzīst, ka infekcijas spēle ātri aizkavējas un neatstāj. Jūs to varat izlaist, tikai cenšoties, bet jūsu domas joprojām atgriežas pie spilgtas, dinamiskas rotaļlietas.

Autori vienreiz atzina, ka projektu iedvesmoja no senās pagātnes. Izveidojot savu versiju, viņi nolēma saglabāt retro stilu, tāpēc tas izskaidro Next Machina vizuālo īpašo efektu un kontroli. Joprojām ir tikai jāsāk spēle un jāiet cauri vairākiem līmeņiem, pievienojoties citu spēlētāju kompānijai, lai pievienotu savu viedokli par produktu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more