Grāmatzīmes

Neverwinter tiešsaistē

Citi nosaukumi: Neverwinter tiešsaistē

Spēle Neverwinter Online meklē drosmīgus bruņiniekus.

World of fantasy pieaug, piedāvājot spēlētājiem neparastus zemes gabalus, noslēpumainas pasaules. Kļūstot par cita piedzīvojuma varoni, jūs varat atklāt jaunus žanra aspektus, apmeklēt enchanted pilis, cīnīties pret citiem pasaulēm. Šādu stāstu fani nekavējoties dodas uz tumšajiem dungeon labirintiem slēptām dārgumiem un seniem noslēpumiem, kurus glabā spēle Neverwinter Online, balstoties uz fantāzijas lomu spēles produktu Dungeons Dragons. Aizmirstiet visas bailes un aizsargājiet Neverwinter pilsētu, piedaloties cīņās.

Tu jūs gaida pūķi, ļaunie rūķi, daudz uzdevumu. Jums būs nepieciešama izturība, lieliska reakcija, lieliska ieroču glabāšana un vēlme uzvarēt. Tā kā viss ir balstīts uz notikumu dinamiku, ne vienmēr ir laiks domāt. Rīkojieties intuitīvi, bet neaizmirstiet par taktiku. Aiz katra rakstura ir reāla persona, un kaujas iznākums parādīs, kurš ir labāk sagatavojies šīs pasaules skarbajām realitātēm.

Visi burti ir apveltīti ar noteiktām prasmēm, un visu piedāvāto spēju izvēlne astoņi palīdzēs viņiem iepazīties. Ļaujiet ne daudz, bet visas prasmes ir noderīgas.

Dotācija ar varoņu klasēm.

varoņi ir sadalīti piecās klasēs ar iezīmēm, un pirms Neverwinter Online spēles, viņiem ir jāzina:

  • Burvis Kungs. Tas ir visspēcīgākās burvju īpašnieks, kas saspiež ienaidnieku. Viņam nav jāmaksā kontrolēt cilvēku gribu, izmantojot prāta spēkus un ledus elementus, kā arī izmantojot sfēras, kas pārsteidz enerģiju, palīdzību.
  • Fistu garīdznieks. Kā sabiedrotais viņš ir neaizstājams. Tā atbalsta jūsu ticību un spēku un palīdz dziedēt jūsu brūces.
  • Planet-Dodger. Nosaukums ir pilnībā pamatots, jo šāds gudrs karavīrs, kam lieliski pieder pāris daggers, ir jāmeklē. Viņš meistarīgi slēpj sevi, ielaužoties slaucīgajā un apgrūtinošā veidā iznīcina viņa aukstos ieročus ienaidniekam.
  • Bailīgs karavīrs. Bruņojušies ar divu roku zobenu un ķēdīti tērauda bruņās, tas ir gandrīz neuzvarams.
  • Warrior Guard. Lieliski parāda sevi, cīnoties pret rokām, kam pieder uzbrukuma un aizsardzības paņēmieni. Viņš ir drosmīgs un negants, un viņa asu zobenu, šķiet, saplūst ar savu meistaru, kļūstot par dabisku turpinājumu. Nu, masīvs bruņas to pārvērš par nepieejamu mērķi pretinieka uzbrukumiem.

Katrs raksturs spēj mainīt notikumu gaitu, drosmīgi cīnoties. Un, lai kļūtu par vienu no tiem, jums ir nepieciešams lejupielādēt bezsaistē, izmēģināt lomu un izvēlēties to, kas jums patīk vairāk.

Pass quests, izvēlēties profesiju.

Spēja izveidot savas misijas ir patīkams pārsteigums no iPlayer izstrādātājiem Neverwinter Online. Atklājot uzdevumu, pakļaujiet to citiem spēlētājiem. Bet, mēģiniet padarīt to interesantu, pretējā gadījumā zems līmenis neizdosies mēreni.

Katrs var ievadīt rubriku un izvēlēties meklējumus, pētot viņa prasības: ceļojuma laiku, grūtības, atalgojumu, citas īpašības. Ar šo fragmentu jūs varat uzaicināt citus dalībniekus vai doties uz pašu spēli. Jūs varat arī uzzināt citu spēlētāju viedokli par to un atstāt savu, rakstot komentāru un vērtējot to.

Pēc desmitā līmeņa izvēlieties profesiju: ​​

  • Alķīmiķis
  • Lider
  • Master ražošana armor
  • Ieroči
  • Mikstur

Sniedziet savu palīgu uzdevumam, un, kamēr viņi strādā pie jauna tēmas, jūs iesaistīsieties kaut kas cits, piemēram, cīņā ar pūķiem.

Pēc brīnišķīgā izskatu Neverwinter Online cīņās, kas notiek starp komandām ar 5x5 vai 20x20. Jūs varat cīnīties ar spēlētājiem vai monstriem, izvēloties PvP vai PvE veida cīņu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more