Grāmatzīmes

Nekad Lands

Citi nosaukumi: Nekad Lands

Nekad Lands online - aizraujošu fantastiska spēle, kas būs ieskaidrot faniem interesantu piedzīvojumiem. Nekad Lands online spēle ir kolekcija no interesantākajiem žanriem, piemēram, piemēram, stratēģijas, un daudziem citiem viesiem. Spēlēt spēli online Nekad Lands būs interesanti visiem - gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ar galvu iegremdē aizraujošu spēle, jūs varat personīgi ietekmēt iznākumu notikumiem visā pasaulē. Tas būs liels pārtraukums no monotonija ikdienas dzīvi!

Nekad Zeme Online spēle neprasa lielus datora prasībām. Viss, kas jums ir nepieciešams, lai spēlētu, ir operētājsistēma Windows XP / Vista / Windows 7, visbiežāk skaņas karte, klaviatūra, pele, interneta pārlūku un interneta pieslēgums. Spēlēt Nekad Lands nepieciešams, lai izveidotu savu profilu šajā spēlē, proti, ir nepieciešams, ka reģistrācija ir veikta Nekad Lands raksturs, kuru vēlēsies spēlēt. Lai to izdarītu kādā īpašā veidā uz vietas, lai ievadītu nosaukumu, raksturu, par kuru vēlaties atskaņot, izvēlēties paroli un nosūtīt e-pastu, tāpēc devās uz lūgumu apstiprināt, reģistrāciju. Nekad Lands pareiza reģistrācija neatšķiras no procedūras šādās spēlēs ir vienkārša un saprotama. Pievienoties spēlē Nekad Lands beidzas šeit, tad varat doties tieši uz spēli.

Nekad Lands online spēle tika izveidota 2004.gadā, tā ir viena no pirmajām labi zināms un ļoti populārs masveidā multiplayer online lomu spēlē spēles. Bet, tā kā spēle ir mainījusies, jo progress nav vietā, izstrādātāji ir pastāvīgi papildināts ar jauniem un interesantiem rekvizītus "labumi". Attīstība spēle ir pastāvīgi gan tehniskā ziņā, gan attiecībā uz arvien pieaugošo skaitu dalībnieku. Ar šo spēlēt spēli online Nekad Zeme būs ļoti interesanta un aizraujoša. Spēle ir bezmaksas, lai vairāk cilvēku sāk spēlēt! Ja spēlētājs ir gatavs ieguldīt reālu naudu spēlē - tā viņam būs iespēja. Protams, no sākuma spēle lietotājs ir grūti gūt pieredzi un cīņu. Ka attīstība ir ātrāk un vieglāk, jūs varat vienkārši ielieciet spēli kādā maisā naudas.

Katrs varonis spēlē ir dažādas funkcijas, piemēram:
• Veselības
• Veiklība
• power
• veiksmi
• zināšanas, un daudzi citi.

Turklāt, katram spēlētājam ir 33 dažādas prasmes un iemaņas 38. Attīstot parametrus un īpašības, kuras var uzskatīt vissvarīgākais, jūs varat izveidot unikālu raksturu. Šīs īpašības ir jāizvēlas saskaņā ar individuālo spēles stilu. Tādējādi Nekad Lands spēlēt katram lietotājam unikālu raksturu, viņš personīgi ir radījis. Nopelnīt pieredzes punktus šajā spēlē, jūs varat piedalīties dažādos cīņas. Tādā gadījumā, tiklīdz raksturs sasniedz jaunu līmeni, tas pavērs jaunas iespējas, piemēram, uzlabota personīgās īpašības, jaunus ieročus, jaunas drēbes un sīkumi. Spēle bija ne bez "burvju dopingu", lietotājs saņem visu veidu eliksīru, potions, scrolls, kas ievērojami vienkāršo procesu spēli. Visi no tiem ir palielināta vai citas īpašības rakstura, bet atšķirībā no prasmēm, kas ir nopelnījis pieredzi, darīt tikai uz īsu laiku. Līdz ar to tie ir jāizmanto tikai situācijās patiešām nepieciešams, un gudri, lai palielinātu pagaidu priekšrocības.

Nauda spēlē sauc par neticīgajiem. Viss, ko es gribu pirkt vai pārdot, apmainīties ar tiem. Tas varētu būt kaut kas, piemēram, apģērbu, ieroču, dažādi citi produkti. Izmantojot savu reālu naudu spēli, jūs varat iegādāties unikālus artefaktus, kas ir daudz lielāks nekā standarta.
Var nopelnīt pieredzi, izmantojot īpašu profesiju. Izvēloties klases un tās darbu, jūs varat ne tikai nopelnīt pieredzi, bet arī nav pārliecības.

Spēle ir, šāda profesija:
• tirgotājs
• Dr
• alķīmiķis un daudzi citi.

Spēle var arī apvienot klaniem un ģimenēm. Ir iespējams izveidot savu klanu, vai pievienoties esošo.

Spēlētājs tiks dota iespēja apvienot spēkus, kuri:
• Gaismas
• Chaos
• Darkness [_7_ ] • krēsla

Protams, katrs spēks ir unikālas spējas un prasmes, kas atšķiras no pārējiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more