Grāmatzīmes

NeverFate

Citi nosaukumi: NeverFate

Popular bezmaksas pārlūku fantasy spēle NeverFate online piedāvājumi piedalīties multiplayer cīņām, lai uzlabotu savas kaujas prasmes, mācīties burvju viļņus, veikt spēļu uzdevumus, piedalīties dažādās grupās un pat tirdzniecību. Lai to paveiktu visu, jums tikai nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un noteikt to par vienu no šādām modernām pārlūkprogrammām:

 Google Chrome versijas 5. 0 (vai vairāk);

 FireFox 6. 0 (vai augstāks)

 Opera 11. 10;

 Internet Explorer 7.

Pirmais solis ceļā uz izklaides spēle - Pievienoties spēlē NeverFate. Un tas sastāv no šādām instrukcijām

1) jūsu derīgu e-pasta adrese;

2) apliecinājums tās derīguma, saņemot vēstules uz adresi kodu. Kods būs nokopēti un otrajā lapā sadaļā reģistrācijas NeverFate praksi;

3) varoņa vārds, tajā pašā laikā darbojas kā pieteikšanās iekļūt spēli;

4) dažus personas datus. Pārliecinieties, lai iekļautu faktisko dzimšanas datumu, pretējā gadījumā, pēc atklāšanas krāpšanu, jūsu raksturs var sodīt vai pat bloķēts. Lūguma var veikt arī tās pašreizējo nosaukumu, dzīvesvietas, hobijiem, darbu uc

5) Dzimumu raksturs ir tāds pats kā jums, jo pretējā gadījumā visi būs vērsti vienā atslēga. Te tas būs nepieciešams, lai noteiktu klasi jūsu nākotnes varonis (kareivis vai mags).

Turklāt ir nepieciešams, lai iepazītos ar lietotāja līgumu (jūs atradīsiet to galvenajā lapā), ar tīru sirdsapziņu, lai apstiprinātu savu piekrišanu to un pilnīgi, lai pastiprinātu NeverFate tiešsaistes reģistrāciju. Uzklikšķinot uz pareizu, kas atrodas pie pogas ļoti apakšā, jūs pārvietot uz lapu "Šķiršanās", kā jūs spēlēt spēli online NeverFate. Pēc lasījumā, noklikšķiniet uz "Next", un saņemt citu atvadu (bet no vietējām augstākās pilnvaras). Un tikai pēc tam, noklikšķinot uz pogas, jūs beidzot sākt spēlēt NeverFate.

NeverFate online spēle ir mājvieta daudzām dažādām rakstzīmēm, bet visi no tiem ir šādas galvenās īpašības:

= Spēks varonis bojājumu + jauda viņa mugursoma,

= Agility dodge;

= Intuīcija kvalitātes kritisko streiku;

Health = skaitu dzīvības enerģiju;

Mana = daudzums burvju enerģijas

= Kvalitāte Intelligence varonis burvju bojājumu;

= Veiksmi veiksmi visos aspektos NeverFate tiešsaistē;

Charisma = attiecība varoni citas radības.

Viss dažādi naži, kas jums ir spēlēt spēli online NeverFate, var grupēt šādi:

 Swords;

 Naži;

 Axe, cirvis,

 Dubina, āmuri,

 galdiņi.

Lai kļūtu meistars kāda ieroča veidu, jums ir nepieciešams, lai attīstītu šīs prasmes.

Jomā burvju tiešsaistes spēli NeverFate lepojas klātbūtni 14 klasēs, no kuriem katrs var ieteikt izmantot unikālus priekšmetus un viļņus

1. Kopumā Magic.

2. Gaismas Magic.

3. Burvju tumsa.

4. Haoss.

5. Uguns.

6. Zemes.

7. Ūdens.

8. Gaisu.

9. Koks.

10. Metāla.

11. Telpa.

12. Laiks.

13. Garīgo jautājums.

14. Fiziskā jautājums.

Ja nevarat izlemt, kāda veida klases jums patīk visvairāk, virsmaktīvās vielas var saprast tos visus. Bet, ja jūs izvēlaties vienu lietu, tas būs ace šajā virzienā.

Nevilcinieties: spēlēt NeverFate - tad pavadīt savu brīvo laiku ar ļoti interesants veidā. Protams, šajā īsajā pārskatā neattiecas daudz interesantu detaļu, bet lasīt to jums būs iespēja "enciklopēdija", kas atrodas oficiālajā mājas spēli. Ja jūs vēlaties neticami piedzīvojumu un nebeidzamas plašumiem komunikācijas, pievienojies mums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more