Grāmatzīmes

Neolands

Citi nosaukumi: Neolands

Neolands Online - multiplayer pārlūka spēle bez maksas, kas ir jauki krievu lokalizāciju un saistīto stilu fantāzijas. Pēc žanra tiešsaistes spēli Neolands Online otnostitsja no daļas lomu spēli un daļēji uz stratēģiju, šķīries lielu viesiem. Vēl viens patīkams pārsteigums no projekta ir tas, ka katrs spēlētājs var veicināt pašas projekta attīstību un spēļu Visumu.

Reģistrēties Neolands spēle nav nepieciešams ļoti daudz laika. Viss, kas ir vajadzīgs no jums - norādiet konta nosaukumu un paroli drošu piekļuvi. Un, ja jūsu ekrāna parādīsies ziņojums, ka reģistrācijas Neolands pabeigta, jūs varat droši sākt spēli.

Nesen, ļoti bieži izrādās, ka lielākā daļa mūsdienu spēles ir savs dzīves cikls, kas nāk uz beigām, ciktāl to spēli spēlē, un prom ar sacensību savā tirgū. Neolands online spēle ir ļoti gaišs un labs piemērs veida darbu var veikt tiešsaistes spēļu kopienai, lai attīstītu un uzturētu zīmolu iemīļoto spēli. Spēlēt Neolands pat tie, kuri nekad nav redzējuši tiešsaistes spēli var.

Administratori ir ļoti cieši skatoties spēle, un uzskata, ka kārtība un savlaicīga palīdzība problemātiskiem jautājumiem šajā spēlē - tas ir viena no prioritārajām jomām administrācijas spēli. Tas ir tāpēc, ka spēle multovodstvo stingri aizliegta. Pēc reģistrācijas raksturs esat izveidojis, ir piešķirts savs individuālais totem, un viņa skats nosaka dienas laikā, ka esat pabeidzis reģistrāciju.

Sadales īpašības jūsu spēli varonis - tas ir savu biznesu, un neviens uzspiest savu izvēli nebūs, bet nav atlaide par to, ka dažāda veida nodarbības ir lielāka vajadzība pēc veiktspēju un mazāku vienu - pārējie . Protams, ir paredzēti dažādām klasēm un dažādu šķirņu iekārtu, kas vienmēr var iegādāties specializētajos veikalos, kas atrodas centrālajā laukumā jebkurā pilsētā. Jūsu rīcībā izplatīšanai ir piecas īpašības: izturība, veselība, intuīcija, izlūkošanas un atbildes. Neolands online spēle, kurā jūs vēlaties, lai nosvērt visu, pirms jūs iesaistīties punktu sadali jūsu spēli raksturu.

Nav aizgājuši prom spēles un amatniecības specializāciju. Lai uzzinātu konkrētu kuģi, jums būs nepieciešams iegādāties īpašu grāmatu. Tie tiek pārdoti bibliotēkā, kas atrodas Garden ielā. Klani spēlē darbojās labi. Patiesībā, lai izveidotu klanu, jums ir nepieciešams, lai rokas sevi ar zināmu finanšu vērst jūsu ģildes ikonu izmēru uz 14x14 un ir klana vietā. Tiem, kam ir problēmas ar pēdējo rindkopu, mēs varam ieteikt izmantot specializētu hostinga uzņēmumiem, kas ir spēja radīt vietās ģildes veidni.

Patiesībā, katrs klans ir iespēja izvēlēties vienu no pretējiem spēkiem kopā: gaisma, tumsa, līdzsvara vai Chaos. Tikai rokas stiepiena attālumā spēju veidot un attīstīt savu klanu ciems, kas galu galā var pārvērsties par milzīgu cietoksni, kas būs norēķinu par jums un jūsu kolēģiem. Apmierināta, ka klātbūtne pils, ģildes saņem konkrētu spēli prēmijas. Kā jūs varat redzēt, lai spēlēt spēli online Neolands būs daudz jaukāk, ja jūs pievienoties saviem kolēģiem draugiem.

Apkopojot visu iepriekš minēto, man jāsaka, ka Neolands - burvīgs un svoeboraznaya spēle. Svoeobrazanaya jo tas ir ļoti grūti, lai ar konkrētu modeli ir saistīts ar atvērtu un augstas kvalitātes darbu administrācijas. Piereģistrēties un pārliecinieties, ka jums nav spēlēt Neolands nekad nav garlaicīgi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more