Grāmatzīmes

Nemexia Evolution

Citi nosaukumi: Nemexia tiešsaistē

Nemexia Online - pārlūkprogrammu balstīta multiplayer online spēle, kurā spēlētājs kontrolē visu planētu! Uzcelt stratēģiski nozīmīgas ēkas, būvniecība, varens un neuzvarams kosmosa flotē - viss ir jūsu prioritātes spēlē. Visas planētas, kas paver jūsu tiešsaistes spēle Nemexia atrodas ļoti tuvu zvaigznēm, tāpat kā mūsu Saules sistēmā. Ietekmē plašu dažādu ēku, uzlabojumus un militāro aprīkojumu.

Pievienoties spēli Nemexia, starp citu, ir vienkārša un tieša, pat iesācējs. In Nemexia reģistrācija aizņem tikai dažas minūtes. Tikai četras jomas informāciju par jums un jūsu konta aktivizēšanu, izmantojot e-pastu un tiešsaistes spēles Nemexia parādās pirms jums visā tās krāšņumā Sway.

Izstrādātāji ir jāmaksā daudz laika šo sastāvdaļu, acīmredzot uzskatot, ka tas ir galvenais, turot interesi par spēli.
Pārsteidzoši, kad jūs sākat spēlēt spēli Nemexia tiešsaistes spēli interfeiss, kas jūs redzēt, pirmkārt, gaida Jūs ir futūristisks stilā, vispār, viegli izmantot, un patīkami acīm ar tās ārkārtas.

Ēkas un kuģi, kas spēlē ļoti labi padarīts un skatīties razrostayuschimisya megakonglomeratami ļoti jauki, tieši tāpat kā skatoties, lai redzētu, kā kosmosa kuģi ceļo caur telpu ap jūsu mājām planēta. Bet vairāk ar debess ķermeņa, kas ir dota jums, mākslinieki par spēli kādu iemeslu dēļ nav tapām prom un veidot savus iespaidus no tā atstāj neskaidrs.

Sākotnēji mēs ļaujam osvoitya un spēlēt spēli online Nemexia ar viesiem, mēs skaidri izskaidrot iezīmes spēle. Starp citu, atšķirībā no daudzām citām spēlēm Nemeksiya neizraisa riebumu un nevēlēšanos spēlēt sākotnējā posmā, bet gan gluži pretēji - no pirmās minūtes jūs sāka spēlēt spēles tiešsaistē Nemexia, c pirmajiem uzdevumiem, jums liekas, kāds šajā interesantajā un oriģinālu Visumu un jūsu dvēsele arvien vairāk un vairāk gaismas mirgot interesi: "Kas notiks tālāk? "- Un tad jūs uzdot sevi.

Jo Nemexia, tāpat kā daudzās citās fantastisku spēles, cīņa ir par resursiem. Acīmredzot problēma viņu kollichestva aizrauj daudzi attīstītāji jomā datorspēles. :) Tagad, pirms mēs visi, kas sāka spēlēt Nemexia akūtu nepieciešamību pēc trīs veidu resursi: metāli, minerāli un gāzes. Kā ierasts mūsdienu pasaulē, visi resursi ir beidzies, un tā atbrīvoties no tām prātā, tieši tā, kā neiet pārāk tālu, konvulsīvs organizēt savu laupījumu. Resursi ir elementi, kas vajadzīgi ēku būvniecībā, flotes un dažādi uzlabojumi spēlē.

Karakuģi, ir nepieciešams ne tikai, lai aizstāvētos pret iebrucējiem, bet arī, lai uzbruktu ienaidnieka planētas Nemeksii. Protams, ja mērķis ir nevis iznīcināšanu antagonistu dominēšana pār saviem resursiem pārliecināts.
Alternatīvi produkti saglabātu planētas darbojas enerģiju - cita veida ražas spēlē Nemexia. Tās līmenis tiek uzturēts pateicoties instalācijas avots jūsu planētas saņem ENERGY STAR prasībām, lai tā vienkārši - saules paneļi.

Pēc reģistrācijas Nemeksii, spēlētājs var izvēlēties vienu no trim rasēm, uz kuru viņš vēlētos pievienoties. Katrs no dažādu rasu, gan ārējo, gan tehnoloģiski, un šī izvēle ir atkarīga no uzsvaru uz attīstību jūsu pašu planētas.

Galaxy Nemexia spēlē, kurā jūs ko, izskatās lieliski, un to noslogojums vienmēr ir tāda, ka, sākot spēli, jums ir uz sevi pie kā kvalificētu sabiedrotie un interesantu ienaidniekiem dažādu attīstības līmeni. Tāpēc tas nebūs garlaicīgi - tas ir for sure.

Vai esat kādreiz sapņojis dodas uz vientuļas salas? Aizņem! Jūsu rīcībā - milzīgs planēta! Un visi uz šīs planētas tikai jūsu rokās, pateicoties pārlūka spēle Nemexia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more