Grāmatzīmes

Need For Speed ​​Most Wanted

Citi nosaukumi: Need For Speed ​​Most Wanted

Katrs leģendāro spēli NFS versiju ir traks populārs ne tikai starp faniem žanra viņi mīlēja, pat tiem, kam nav īpaša mīlestība parastā sacīkstēm. Spēle NFS Most Wanted - šo tā saukto "atgriešanos nākotnē." Pēc tam rindās tādu, kam dažas sūdzības par iepriekšējo versiju projekta, nolēma mainīt tās veidotājiem. Šajā versijā izstrādātāju Kritērijs spēles slavens superbestseller pārpūle. Lai šis uzņēmums tika izklāta ar no-brainer - viņi iet atpakaļ vēsturē, un, lai izvēlētos labāko, kas bija projektā, pirms viņš sāka pasliktināties, lai personalizētu šos jaunos datus Most Wanted.

Ar un liela, spēles Need For Speed ​​Most Wanted var uzskatīt pārtaisīt sērijas spēles, kas tika izlaists agrāk. Visi galvenie pasākumi notiks arī pilsētas ielās Feirheven. Uz ielas ir vietējais iespēja tikties ne tikai tikai parasto sporta auto un reti muskuļu auto, apvidus auto, auto, super un konceptauto.

Katram braucējam ir vietējās zināšanas, kas ir vajadzīgs. Labākais, ko ir tik neuzvarams, un ka ir vēlme pagātnē, lai nodrošinātu wrongness. Patiesībā tas ir tas, ko jums būs nepieciešams izpildīt. Ar visu, kas šis pirmais princips zināmā mērā izskatās sākotnējā versijā Most Wanted agrīnās atzinumiem, nav nepieciešams, lai it kā izskatīt detalizēti vairāki jauninājumi ir pilnīga un dodelok.

Lai sāktu spēli, jums būs nepieciešams, lai lejupielādētu Need For Speed ​​Most Wanted, publikāciju, kas ir atjaunināts. Šajā vietā jūs varat atrast, ka, lai aicinātu gamer konkurences jums būs nepieciešama sakarā ar punktu nasobirat skaitu (šajā spēlē sauc SpeedPoints), kas Gamers saņemt, lai iegūtu uzvaru konkursā. Tagad spēle nebūs parastā stāsts. Tas var izskaidrot to, ka jūsu uzmanība parasti arcade sacīkšu un, iespējams, tiek uzskatīta par vienu no svarīgākajiem atšķirība starp šo spēli no iepriekšējām versijām, kurās subjekti bija sarkanā līnija visa projekta.

Jaunā versija NFSMostWanted 2012 Jums ir iespēja pārbaudīt savu likteni dažādu veidu rasu, no kuriem ir četri, un principu, tie ir līdzīgi viens otram. Skatīt rase ir šādu attēlu:

 Sprint;

 Ring;

 pacelšanās;

 slazds.

Pēc tam, kā jums būs iespēja lejupielādēt NFS Most Wanted, jūs varat pārbaudīt ļoti jaunāko mode "slazds", kas būs nepieciešams, lai saņemtu prom no policijas automašīnas. Šī iemesla dēļ, jūs varat aizmirst par savu prasmi pie braukšanas ātruma sakarā ar to, ka efektivitātes rādītāji policijas automašīnas pastāvīgi neapšaubāmi augstākas. Jūs uzvarēt tikai ar viltību un veiklību. Pats apmierināts par visu, kas ir iepriekš rakstīts, iespējams glancing Need For Speed ​​Most Wanted video piekabi.

Šī versija, spēle tagad ir pieejama smartphones. Tas ir tikai pilnvērtīgu "mikroshēmas", kas spēlē NFS Most Wanted uz Android īpašniekam būs nepieciešams iegādāties, lai iegūtu gandrīz reāla spēle.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more