Grāmatzīmes

Need for Speed: Carbon

Citi nosaukumi: Need for Speed: Carbon

Sērija Spēle NFS ir kaut kas slavena un pazīstama visā pasaulē par katru spēlētāju, un pat tie, kas absolūti nesaprot sacīkšu spēles un ir voitelskogo prasmes, patīk šīs sērijas spēlēm. Spēle Need for Speed: Carbon part trīs augsta līmeņa projektus. Stāsts par galveno varoni, kas tiek iesniegts sabiedrībai Most Wanted, turpinājās, un šajā daļā. Īpatnība šajā spēlē ir uzvarējis ar policiju, jo tagad bija mazliet mierīgāks. Un šeit ir tas, ko fani priecāties pati pirmā versija, spēle, veidotāji nolēma atgriezties nakts režīms sacīkšu sacensībās. Katram auto, kas tiek sniegti spēle par dalībnieku Carbone izvēli, zināmā mērā līdzināties pašas leģendārās automašīnas no Most Wanted. Bet izvēloties auto sortimentu, ir ļoti liels. Šis sporta un miniatūra, un sacīkšu, un kompakts auto, muskuļu automašīnām un visus daudzi jēdzieni. Tagad spēles dalībniekiem ir iespēja sacensties par balvu par sevi ar sevi, un tagad veltīta komandu. Komanda var sastāvēt no spēlētājiem, kas ir visvairāk dažādas prasmes, kādēļ būtiski pieauga iespēju gūt uzvaru konkursā.

Kopumā, neskatoties uz to, ka šobrīd spēlē Need for Speed: Carbon, ir aizliegta, atrodoties piedalās velciet sacīkstēm, fani ekstrēmo sajūtu nav atteicies spēli, papildus tiem, veidotāji nolēma, lūdzu, tiem, kas mīl šo spēli un atgriezās mīļāko drift. Ir vēl viena modifikācija atgriešanās reālajā režīmā simulators, kas lielā mērā ir saistīts ar sākotnējo projektu spēli. Ar visām traumām, kas jums ir iespēja nodot automašīnu spēle izskatās tik tuvu realitātei. Un dibinātāji varēja pievienot varbūtību degšanas automašīnām, kas veicina reālistiskāku gaitā spēle.

Lai sāktu spēli, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu Need for Speed: Carbon, un nodot spēli klientu uz sveem datorā. Projektā jūs sagaida daudz uzdevumu un tikšanās, vienīgā atšķirība no iepriekšējās daļās būs, ka gandrīz jebkura pārbaude tiks veikta apglabāts netālu trasē. Tikai gribēju pieminēt, ka režīma bezmaksas brauciens tika atcelts.

In Need for Speed: Carbon bezmaksas spēli katram dalībniekam ir iespēja izbaudīt vismodernākās pilsētas ielās, kas izstrādāti radītāji projekta nebeidzas ar pieņemšanas sākotnējo daļa no spēles. Tikai izskatās labi pelnījis reklamēt ieleju, kas ietver vairākus jauninājumus šajā projektā. Uz asiem pagriezieniem un neticami spēcīgs Need for Speed: Carbon mašīna dos jaunākajiem kārtis unikālo garšu. Šajā spēlē, pat vismazākās kļūdas var maksāt dzīvību, tāpēc jums ir nepieciešams rūpīgi uzraudzīt situāciju. Cīņas ir ielejas īpaša uzmanība. In konfrontāciju ir divu veidu cīņas: no sākuma jūsu raksturs mēģina pieiet tik tuvu, cik iespējams, pretinieks, lai brilles iet ātrāk, un pēc tam veic to pašu darbību savu pretinieku. Uzzināt visas nianses spēle iespējams, ja jūs meklēt spēli Need for Speed: Carbon video piekabe!

Lielākā daļa no dalībniekiem spēlē, protams, pamanīju, ka vēlas, lai apsvērt vairākus pavisam jaunus veidus, tomēr noteikti režīmus, kas jau nozvejotas iedomātā gluži tāpat kā. Tomēr lejupielādēt NFS Carbon ir nepieciešama jebkuram spēlētājam, kurš ciena sevi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more