Grāmatzīmes

Debesis

Citi nosaukumi: Nebesa

Heaven online - ir multiplayer spēle, kas fantāziju stilā bez ikmēneša maksas, kas apvieno žanru lomu spēlē spēles, prāta spēles un stratēģiju.

Lai spēlētu šo spēli Heaven tiešsaistē, jums būs nepieciešams ātrgaitas interneta pieslēgumu un Adobe Flash Player instalēta jaunākā versija. Lejupielādēt savā datorā un instalēt papildu programmatūru - nav nepieciešama.

Pievienoties spēle Debesis nav vajadzīgs - jūs varat pieteikties, izmantojot savu kontu sociālo tīklu vietnes, piemēram, YouTube, VKontakte, Facebook un Mail. ru. Ja jūs nolemt iet šo ceļu, tad pārbaudiet Heaven liek jums piekļūt jūsu datiem, un pēc tam piedāvā izvēlēties savu raksturu un to daļu, par kuru viņš spēlē. Sociālajos tīklos, jūs atradīsiet stingru atbalstu - specializētās kopienas, kur jūs varat atrast atbildes uz visiem jautājumiem par spēli. Ja jūs nolemjat, lai reģistrētos, jums būs nepieciešams, lai iet caur standarta procedūru

- Ievadiet adresi elektroniskās pastkastes

- Password

- Kods no attēla

- Vienoties ar šī līguma noteikumiem.

Papildu instrukcijas, tiks nosūtīts uz jūsu e-pastu. Piesakieties, tad ir ieeja uz spēli, būs adresi un e-pasta adresi un paroli. Heaven online reģistrācija ir pabeigta, un jūs varat iegremdēt sevi brīnišķīgi pasaulē peld salām.

Online spēles Heaven ir vērsta uz konfrontāciju starp sešām kultu, kas sadalīts divās pretējās frakcijas. Katra frakcija ir savas priekšrocības un trūkumi, kā arī tās patrons un īpašu atšķirības zīmi. Heaven online spēle piedāvā Jums izvēlēties, kā jūsu raksturs būs, un kādas ir galvenās īpašības, kas tai būs

- Cult of Virgin ir slavena ar savu dziedināšanas spējas, skaistumu un glabāšanu īpašām receptēm, liecina par kulta Virgin ir balti spalvu;

- Lai ultra festivālā - visvairāk jautrs kulta faniem, kam patīk partiju revels, to atšķirības zīmi - roze;

- Lai ultra Defender (- pieteikties snarling lauvas galvu) - tas aizstāv tiesiskuma, viņi ienīst nesaskaņas;

- Cult of Sorrow (tamburīns), un zinu, ka viss šajā pasaulē ir pārejošs, un tikai sāpes un ciešanas uz visiem laikiem,

- Cult Terrifying , kuru raksturīgākā iezīme ir zirneklis, uzticīgi kalpo viņa patrons, apņemoties masveida slepkavības un pārsteidzoša teroru uz visiem citiem,

- Cult iznīcinātājs (galvaskausa) ir vainīgs nesaskaņas, naidīgumu, un dedzināšana naidu.

Kad sākat spēlēt spēli online Heaven, jūs kļūsiet Guardian savu salu, kur jums būs veidot ēku: koks, ala, skolas burvji, arēnā, bārs. Augstāks līmenis jūsu ēkas, vairākas pazīmes, jums būs pieejami. Protams, līmenis ēku atkarīgs arī no jūsu līmeni.

Lai spēlētu debesīs, jums būs cīnīties cīņas ar ministriem citu reliģiju, tādējādi gūstot pieredzi. No pieredzes, tas ir atkarīgs no ātruma, ar kādu jūsu raksturs pārceļas uz citu līmeni. Katru cīņa - neliela atsevišķa puzzle spēle, kurā jums būs veidot ķēdi trim akmeņiem. Katrs akmens nes savu funkciju, un jums ir pauze galvu par to, kas stratēģija būs visizdevīgākais konkrētā gadījumā. Spēlēt debesīs, jūs ne tikai bezjēdzīga pietiekami nospiest pogu streiku kaujas laikā, nē, jums būs nepieciešams, lai izmantotu savas loģikas prasmes.

Heaven online spēle bija labvēlīgi, salīdzinot ar līdzīgu pārlūkprogrammu (tie, kas nav nepieciešams lejupielādēt papildu programmatūru) spēles savu unikālo, spilgti un krāsains grafikas, kas atgādina seno Indijas gleznas un gleznas Vallejo. Jebkurā gadījumā, šī spēle neļaus jums garlaikoties.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more