Grāmatzīmes

Navi vecums

Citi nosaukumi: Navi vecums

Navi Age spēle: Pirate Story

Pirāts nav viegli. Pastāvīga velmēšana, spēcīgs rums, sālītas zivis, mūžīgi neapmierināti kapteiņa un nodevīgo draugu līdzdalībnieki. Un tomēr aiciniet viņus doties krastā un kļūt par likumu ievērojamiem puišiem, viņi ātri baros jūs haizivīm.

Igra Navi Age, iespējams, ir daudzpusīgākā pārlūka spēle, kurā mehānika un iekšējā pasaule sasniedza patiesi iespaidīgu izmēru. Izstrādātāji ir pievērsuši vislielāko uzmanību visiem momentiem, sākot no detaļu izgatavošanas līdz kuģu aprīkošanai un rakstura īpašībām. Navi spēlē ir ļoti interesanti, aizraujoši, aizraujoši.

Lift enkurs!

Ja spēlētājs, kurš nekad nav pievērsis uzmanību jūrniecības tēmai, drīzumā varēs pilnībā darboties ar tādiem jēdzieniem kā šifrēšana un mizzen-mast, taisni un slīpi buras, priekšgala un noliktava. Laika gaitā jūs varat izveidot savu kuģi. Izvēlnē jūs redzēsiet tās īpašības:

 • Sails
 • jautājumi
 • Bļodas
 • Uvorot
 • Precision
 • Critical attack
 • Kritiskā aizsardzība
 • Protection
 • N-Parsa
 • jauda
 • Power V-Sail
 • Power jautrs
 • Type
 • Troum

Tut jūs uzzināsiet, cik daudz materiālu tiks izmantots kaujas kuģa būvniecībai, un cik tas maksās.

Piekļuve visām spēlētāja funkcijām, kuras spēlētājs saņem, reģistrējot Navi vecumu. Miljoniem cilvēku izmantoja šo privilēģiju, un tagad viņi arklā atvērtas telpas, atklāj zemes, meklē dārgumus, cīnās un kaulēties kopumā, aktīvi darbojas.

Ņemot kuģa vadību, izsauciet bezbailīgu komandu. Tā kā pārlūkprogrammas spēlēm vienmēr ir nepieciešams kaut ko attīstīt, Navi Age iPlayer turpina šo tradīciju. Kuģiem un jūrniekiem jāsniedz izaugsmes rādītāji, bet kapteinim nevajadzētu atpalikt. Ja dažas īpašības palīdz uzbrukuma laikā, citi gūst labumu no aizsardzības un tuvcīņas cīņas. Dažreiz, lai asinātu vienu no īpašībām, pietiek ar savu aprīkojuma atjaunināšanu.

Kaujas vai tirdzniecība?

Kaujas rezultāts būs atkarīgs no tā, cik uzmanīgi un atbildīgi jūs tuvojāt komandas un kuģa izvēlei, to aprīkojumam un apmācībai. Galu galā, pat Captain Hook ne tikai paļāvās uz viņa sīva skatiena un āķa asumu, bet arī uz lielgabaliem, šaujampulveriem, saberiem un pistolēm.

Kad dodieties uz dzīvojamām piekabēm un organizē cīņas-shootouts ar citiem spēlētājiem, mēģiniet sevi ne tikai zobiem, bet gan matu saknēm. Atcerieties, ka jūs iebilstat pret reāliem spēlētājiem, kuri ir ieinteresēti uzvarēt un iegūt ne mazāk kā jūs. To flotē var būt vairāk kuģu, kas ir pilnīgi aizsargāti un aprīkoti ar militāriem ieročiem, un apkalpe var būt labāk apmācīta un tai ir lielāka pieredze.

Ja jūs saprotat, ka jūs vēl neesat gatavs aktīvām darbībām, tas var būt izdevīgāks jums, kamēr jūs veicat tirdzniecību, ietaupiet naudu, spēku un prasmes. Daudzos kontinentos trūkst tirdzniecības ostu, un jūs varat viegli sazināties ar viņiem, transportējot dažādas preces pārdošanai un iegādājoties nepieciešamos resursus. Piedāvājot saviem kaimiņiem vērtīgas preces, jūs varat nopelnīt pienācīgu naudas summu un sākt ar kaut ko, kas jums šobrīd ir steidzami nepieciešams. Un sasniedzot piecdesmito līmeni, jūs varat paplašināt floti un piešķirt tirdzniecību automātiski. Tas atbrīvo mūs no nepārtraukta brauciena starp krastiem, atbrīvojot vērtīgu laiku svarīgākām, atalgojošām aktivitātēm.

Developers aizpildīja spēli ar acīm, ar dažādām iespējām, lai izveidotu savu stāstu. Interesanti dažāda sarežģītības uzdevumi, krāsainas cīņas, lieliskas ainavas, lieliska grafika un tiešsaistes spēlētāju komunikācija, tikai ledusbola galā. Pārējais jums ir jāizpēta sev, ienācot aizraujošās zemes gabalos.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more