Grāmatzīmes

Mythos

Citi nosaukumi: Mitoloģija

Mythos Online - lomu spēle, bez maksas, vēsture radīšanu, kura ir pelnījusi atsevišķu piezīmi. Lieta ir tā, ka vienā brīdī spēle ir attīstība tika iesaldēts Kalifornijas studija, koncentrējoties uz vienlaikus attīstot spēli Hellgate: London. Pēc tam, tiesības pārstrādāt projektu nopirka Korejas izstrādātājiem, kas varētu nopietni sākt spēli un lai to prātā. Pēc kāda laika, izstrādātāji ir iesniegts pasaulē bērnu pabeigta. Mythos tiešsaistes spēles, ka būtu interesanti par jebkuru ventilatoru no slavenā sērija Diablo, stāsta par dažādām mitoloģisko cīņas un leģendas par seno Grieķiju.

Pievienoties spēles Mythos neaizņems jums daudz laika. Veikt to, kā jūs varat uz vietas, vai arī tieši ķermeņa spēles klientu, un šeit un tur jums būs nepieciešams ievadīt paši dati: konta nosaukumu, jūsu e-pasta adresi un paroli, lai piekļūtu savam kontam. Pēc tam, pasta Jūs saņemat paziņojumu, ka reģistrācija Mythos pabeigta, un jūs varat sākt spēlēt.

Online spēles Mythos ir pārsteidzoša savā unusualness. Viena no tās galvenajām iezīmēm darbojas, ka patiesībā tā ir gadījuma. Ko tas nozīmē? Jā, šis apjoms auditorija, ka šī spēle varētu būt, piemēram, tiešām ļoti liels. Faktiski, pirmkārt, izstrādātāji ir pārliecināti, ka tad, kad spēle jums nav nekādu problēmu, bet tikai nepārtraukta nebeidzams prieks. Un, būtībā, mēs varam droši teikt, ka viņi ir apguvuši uzdevumu ar entuziasmu.

Taupība interfeiss - tas ir galvenā ideja spēļu dizaineri: Nekā lieka, tikai veselības līmenis, mana un pareizrakstības piktogrammki kas jums piešķirts kreiso un labo peles pogu. Tas pats dizains ir izteikts ar askētisma un spēle pati. Piemēram, klases sistēma, pārsteidza tās elastību un vienkāršību. Piemēram, jūs vienmēr ir bijusi mags, bet kādā brīdī sapratu, ka tas nav jūsu, un nolēma mainīt savu specializāciju. Un tad doties uz izstrādātājiem piekāpties. Jaunu burtiem, kas nav radīšana, viss, kas jums jādara - ir vienkārši doties uz tuvāko pilsētu un mainīt tur īpašu klasi pie NPC par nominālo summu spēļu naudu.

Mythos onlyn spēle nav pārliecinošs ar savu oriģinalitāti, un nemaz nerunājot, piemēram, nosakot - vairs nav jaunums. Bet šeit ir dizains visu, kas notiek spēlē - tas ir tas, kas padara spēli lēnām, bet pārliecinoši virzās augšup pa kāpnēm uz veiksmīgu tiešsaistes produktu. Iespējams, ir bijusi nozīme šeit ir interesanta ideja, un dizaineri mēģinās veikt spēle pasaulē mazliet cartoonish, veikt krāsu skarbajos pasakas seno grieķu mītiem. Un pat biedējoši Cyclops šajā spēlē kaut kā cirka lāci, waddling no mutes līdz kājām un squinting acis.

Izvēlieties sacensību spēle ir absolūti nekādas ietekmes uz gameplay un funkcijas raksturu, tādējādi uzsākot spēli tiešsaistes spēli Mythos, vienkārši atsaukties uz to estētisko vēlmēm. Tagad dažus vārdus par katra brauciena: Vīrieši - cēls, gudri un spēcīgi varoņi, kuru izmanto savu slavu izplatījies daudzās provincēs, Cyclops pašiem - tas lempis un labsirdīga, bet to spēks biedē ikvienam, kurš vismaz vienu reizi ar viņiem radušās. Satīra - dzimis piedzīvojumu, vienmēr ar kaut ko, un ceļas, arī Gremlins - ir vienīgā rase, kas runā zinātne "jūs", un par labu iemeslu dēļ, jo tikai viņi zina, viņas - nākotne.

Tikai spēle ir trīs spēles klase: Pyromancer - uguns valdniekiem un ļaunajiem gariem mednieki. Vienkārši viņiem piezvanīt iztapīgs Infernal un ugunīgs ierocis īpašumā. Spēlēt tiešsaistes spēles Mythos šajā klasē nebūs viegli, bet ne menie interesanti.

Blood Knight - varonis, novalkāts un ir daudz cīņas, kuru ierocis ir gigantisks milzīgs zobenu vai kara cirvis. Bruņinieki ir iespēja valkāt smago bruņas.

Same inženieris - gudrs izgudrotājs, kas ir iekļauta arsenālā vēl šaujamieroči. Neatkarīgi no viņa, inženieri var izmantot sprāgstvielas vai pat veidot lamatas.

Rezumējot, ir vērts atzīmēt, ka spēlē Mythos būtu jauki, lai ikvienam, kurš nav svešs ar seno Grieķiju vēsture un kuri ir vienmēr sapņojat izjust patiesu varoni seno mītu. Pasteidzieties, pasakaina pasaule gaida Jūs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more